Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Nejsledovanější pokerový pořad začíná

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars ve spolupráci s americkou televizní stanicí FOX připravila premiéru druhé sezóny nejsledovanějšího pokerového pořadu všech dob, veleúspěšné PokerStars Million Dollar Challenge s Danielem Negreanu coby hlavní hvězdou. Show, ve které se hraje o hlavní cenu 1 milión dolarů se vrátila na stanici FOX v neděli 19. září.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Million Dollar Challenge | foto: PokerStars.cz

Nová sezóna představí pět nových celebrit, které budou pro soutěžící první překážkou na jejich dlouhé cestě za miliónem dolarů. Jako tzv. "celebrity defenders" se v show objeví v Americe známá Brooke Burke, šampión Super Bowlu, quarterback týmu Denver Broncos a člen síně slávy John Elway, hvězda dalšího týmu z NFL Detroitu Lions a také člen síně slávy Barry Sanders, playmate roku 2007, modelka a herečka Sara Jean Underwood a známý basketbalista Gary Payton.

Abyste se v televizi dostali až do závěrečného klání, kde proti vám usedne Daniel Negreanu, musíte projít několika koly. V tom prvním se soutěžící utkají v heads-up souboji s výše jmenovanými celebritami o šanci vyhrát all inclusive výlet na Bahamy v době konání 2011 PokerStars Caribbean Adventure.

Tam také proběhne druhé kolo, kde soutěžící změří síly s jedním z hráčů z týmu PokerStars Pro. Čtyřnásobný držitel náramku WSOP a druhý nejúspěšnější turnajový hráč všech dob Daniel Negreanu bude soutěžícím neustále k dispozici a pokaždé jim rád poradí.

Daniel Negreanu

Daniel Negreanu

Právě ve druhém kole bude sedět Daniel Negreanu ve speciálně izolované budce a jeho rady tak budou moci slyšet pouze soutěžící. Porazit hráče jakými jsou World Series of Poker šampion Chris Moneymaker, držitelé WSOP náramků Barry Greenstein, Jason Mercier a David Williams nebo nekompromisní Vanessa Rousso bude pro soutěžící znamenat možnost volby: vezmu $25 000 dolarů nebo budu riskovat a zahraju si heads-up s Danielem Negreanu o $100.000 a místo v turnaji šampiónů?

Jestliže si soutěžící vybere postup do třetího kola, jeho dosavadní "přítel na telefonu" Daniel Negreanu se stane jejich úhlavním nepřítelem. Usedne totiž na opačnou stranu stolu a pro soutěžícího nastává nejtěžší část challenge. Daniel pozorně sledoval jeho dosavadní hru, pomohl mu přejít přes dvě první kola, zná jeho myšlenky i všechny jeho "tells", nebo-li jakési mimikry, které hráč byť nevědomky používá v určitých herních situacích. Jestliže se soutěžícímu podaří Daniela porazit, získá $100 000 dolarů zahraje si speciální turnaj šampiónů, jehož vítěz bude hrát o rovný $1 000 000 dolarů.

Celou show diváky provede známý moderátor Chris Rose společně s vnadnou reportérkou Michelle Nunes. Sedm epizod bude odvysíláno tento podzim vždy v neděli, a to 19. a 26. září, 10. a 24. října, 7. a 21. listopadu a velké finále, kde bude nejúspěšnější soutěžící čelit opět Danielu Negreanu v bitvě o milión dolarů poběží na FOXu v neděli 12. prosince.

První sezóna PokerStars.net Million Dollar Challenge byla nejsledovanějším pokerovým televizním pořadem všech dob. Průměrně každou epizodu sledovaly 4 miliony diváků a v závěru doslova šokoval Daniela Negreanu bývalý strážník NYPD Mike Kosowski, když si domů odvážel hlavní cenu $1 000 000.

Více informací o celém pořadu včetně fotek a videí se dozvíte z jeho oficiálních stránek. Epizody z první sezóny můžete shlédnout na www.pokerstars.tv, popř. na www.youtube.com.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Nepřibližujte se, varovala pastevce kosmonautka Těreškovová

Z Valentiny Těreškovové se stala celebrita. A samotný let byla velká výzva.

Jako první žena se dostala do vesmíru a sklidila za to aplaus na Východě, pozorné pohledy na Západě a uznání a respekt...

Sex v letadle: vedou toalety, sex s cizím pasažérem není výjimkou

Sex v letadle je velmi výjimečný. Přesto se však odehrává a rozhodně ne vždy je...

Nejčastěji se sex v letadle podstupuje se stálým partnerem, hned poté je to však cizí spolucestující, člen nebo členka...Lásku pro život potřebuji stejně jako vzduch, říká MOgirl Joszephine

Tvrdohlavá, upřímná, spontánní. Tak se charakterizuje MOgirl Joszephine. A...

Svou ideální budoucnost vidí doprovázenou tetovacím studiem. Hned však dodává, že žije přítomností, proto se i tato...

OBRAZEM: Naháči propagovali jízdou Londýnem cyklistickou dopravu

Jsem tady! Bez studu a na protest proti závislosti na automobilové dopravě a...

Jsem tady! Bez studu a na protest proti závislosti na automobilové dopravě a neohleduplnosti řidičů k cyklistům. Foto z...

Se skinheady se teď už stýkám jen přes skútry Vespa, říká David Matásek

Overdrive - David Matásek

Není jen reklamní ozdobou českého klubu Vespa. Patří k jeho dlouholetým členům. „Že by mě tam měli jako nějaký voňavý...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz