Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Nejsledovanější pokerový pořad začíná

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars ve spolupráci s americkou televizní stanicí FOX připravila premiéru druhé sezóny nejsledovanějšího pokerového pořadu všech dob, veleúspěšné PokerStars Million Dollar Challenge s Danielem Negreanu coby hlavní hvězdou. Show, ve které se hraje o hlavní cenu 1 milión dolarů se vrátila na stanici FOX v neděli 19. září.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Million Dollar Challenge | foto: PokerStars.cz

Nová sezóna představí pět nových celebrit, které budou pro soutěžící první překážkou na jejich dlouhé cestě za miliónem dolarů. Jako tzv. "celebrity defenders" se v show objeví v Americe známá Brooke Burke, šampión Super Bowlu, quarterback týmu Denver Broncos a člen síně slávy John Elway, hvězda dalšího týmu z NFL Detroitu Lions a také člen síně slávy Barry Sanders, playmate roku 2007, modelka a herečka Sara Jean Underwood a známý basketbalista Gary Payton.

Abyste se v televizi dostali až do závěrečného klání, kde proti vám usedne Daniel Negreanu, musíte projít několika koly. V tom prvním se soutěžící utkají v heads-up souboji s výše jmenovanými celebritami o šanci vyhrát all inclusive výlet na Bahamy v době konání 2011 PokerStars Caribbean Adventure.

Tam také proběhne druhé kolo, kde soutěžící změří síly s jedním z hráčů z týmu PokerStars Pro. Čtyřnásobný držitel náramku WSOP a druhý nejúspěšnější turnajový hráč všech dob Daniel Negreanu bude soutěžícím neustále k dispozici a pokaždé jim rád poradí.

Daniel Negreanu

Daniel Negreanu

Právě ve druhém kole bude sedět Daniel Negreanu ve speciálně izolované budce a jeho rady tak budou moci slyšet pouze soutěžící. Porazit hráče jakými jsou World Series of Poker šampion Chris Moneymaker, držitelé WSOP náramků Barry Greenstein, Jason Mercier a David Williams nebo nekompromisní Vanessa Rousso bude pro soutěžící znamenat možnost volby: vezmu $25 000 dolarů nebo budu riskovat a zahraju si heads-up s Danielem Negreanu o $100.000 a místo v turnaji šampiónů?

Jestliže si soutěžící vybere postup do třetího kola, jeho dosavadní "přítel na telefonu" Daniel Negreanu se stane jejich úhlavním nepřítelem. Usedne totiž na opačnou stranu stolu a pro soutěžícího nastává nejtěžší část challenge. Daniel pozorně sledoval jeho dosavadní hru, pomohl mu přejít přes dvě první kola, zná jeho myšlenky i všechny jeho "tells", nebo-li jakési mimikry, které hráč byť nevědomky používá v určitých herních situacích. Jestliže se soutěžícímu podaří Daniela porazit, získá $100 000 dolarů zahraje si speciální turnaj šampiónů, jehož vítěz bude hrát o rovný $1 000 000 dolarů.

Celou show diváky provede známý moderátor Chris Rose společně s vnadnou reportérkou Michelle Nunes. Sedm epizod bude odvysíláno tento podzim vždy v neděli, a to 19. a 26. září, 10. a 24. října, 7. a 21. listopadu a velké finále, kde bude nejúspěšnější soutěžící čelit opět Danielu Negreanu v bitvě o milión dolarů poběží na FOXu v neděli 12. prosince.

První sezóna PokerStars.net Million Dollar Challenge byla nejsledovanějším pokerovým televizním pořadem všech dob. Průměrně každou epizodu sledovaly 4 miliony diváků a v závěru doslova šokoval Daniela Negreanu bývalý strážník NYPD Mike Kosowski, když si domů odvážel hlavní cenu $1 000 000.

Více informací o celém pořadu včetně fotek a videí se dozvíte z jeho oficiálních stránek. Epizody z první sezóny můžete shlédnout na www.pokerstars.tv, popř. na www.youtube.com.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Už víte, kam do školky?
Už víte, kam do školky?

Také vás čeká tento rok zápis do školky? Poraďte se, jaká školka je nejlepší ve vašem okolí, či jestli zvolit státní nebo soukromou.

Najdete na iDNES.cz