Největší nesmysly, které si myslí muži o sexu se ženami

aktualizováno 
Považujete se za postelového supermana? Jste přesvědčen, že to se ženami umíte a že přesně víte, co chtějí? Nebuďte si tak jistý! Nabízíme vám ženský pohled na největší hlouposti, které si muži o sexu se ženami myslí.

Víte, co ženy chtějí? | foto: Profimedia.cz

Nesmysl č. 1: Čím delší to bude, tím lépe
Těžko říct, ve kterém romantickém románku si muži přečetli, že čím víc dokáží sex prodlužovat, tím nadšenější jejich partnerka bude. Nicméně je to absolutní nesmysl.

Samozřejmě, málokterá žena touží po tom, aby se její milostný život odehrával jen v minutových sekvencích na stojáka na zaměstnanecké toaletě. Ale stejně tak si jen málokterá přeje rezervovat si pokaždé na sex hodinu a více. Dobře načasovaná rychlovka dokáže potěšit a vzrušit ženy stejně jako jejich mužské protějšky.

Nesmysl č. 2: Recept na zaručený orgasmus? Masáž poštěváčku!
Velmi rozšířeným mýtem, který v sexuálním povědomí mužů pevně zakořenil, je záměna klitorisu za spínač slasti. Z toho také pramení jejich představa o tom, že jeho usilovným mačkáním uzavřou jakýsi elektrický obvod v ženském těle a ze vzniklých výbojů vzejde orgasmus, při němž popraskají okenní tabulky.

Sex

V tomto ohledu není úplně od věci uvědomit si, že klitoris je nejcitlivější částí ženského těla a jeho přímé a setrvalé dráždění je spíše nepříjemné až bolestivé.

Nesmysl č. 3: Při něžnůstkách roztaje každá
Jistě, je fajn, pokud dokážete vyjádřit partnerce své city. Stejně tak se cení, když zvládnete opustit hospodskou mluvu a včlenit do svého projevu několik něžných slov. Ale tím to také končí! Jen velmi těžko se hledá asexuálnější zážitek než milování se soustavně vrkajícím chlapem.

Horší už je jen chlap používající při sexu zdrobněliny. Na otázku „A jakpak to té naší holčičce dneska uděláme?“ existuje jen jediná možná odpověď.

Nesmysl č. 4: Sexuální hry jsou jen pro chlapy
Přísná učitelka, upjatá doktorka, poslušná sekretářka či copatá školačka. To jsou ty nejznámější sexuální role a zároveň ta nejotřepanější klišé, která údajně vzruší prakticky každého muže. Proč ne. Jenže jen málokterý muž si uvědomuje, že erotické hry podobného typu mohou vzrušovat i ženy.

To samozřejmě neznamená, že byste si měli pořídit uniformu pilota, vojáka, policisty a doktorský plášť a v těch pak sehrávat hlubokomyslné scénky. Někdy stačí jen změnit styl milování, mluvu či pomůcky, aby vaši drahou polovičku rozpálil nový zážitek.

Nesmysl č. 5: Něžná předehra je nutným zlem
Je pravda, že ženy jsou víc vysazené na dotyky, hlazení a mazlení vůbec. Je pravda, že předehra může být velice příjemnou záležitostí, která pomůže vzájemnému vyladění se a vzrušení. Stejně tak ale může být předehra k uzoufání nudnou věcí, která zchladí i doběla rozpálené vášně.

Sex

Řídit se heslem, že bez předehry není dobrý sex, není nejšťastnější nápad. Ostatně ta pravá vášeň a vzrušení nepotřebují pokaždé půlhodinovou mazlící přípravu. Strhané oblečení a divoký sex v předsíni bytu má něco do sebe a většina žen to velmi dobře ví!

Autoři:


Nejčtenější

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Sexuální jiskru do dlouhodobého vztahu dokáže vrátit každý, tvrdí studie

Akrobacie v posteli netřeba, sex v posteli dlouhodobého páru oživí společně...

Je to jednodušší, než jste mysleli. Rutinu ze sexuálního života nemusíte vyhánět na drahé dovolené uprostřed Karibiku,...

Další z rubriky

OBRAZEM: Sex jako se superhrdinou. Erotické hračky se inspirují Avengers

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se...

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se dostalo až do ložnic. Může za to australský...

Já, ty a masturbátor. Nové zařízení umožní virtuální sex reálných lidí

Jedna z robotek firmy RealDoll. I ta vám může zprostředkovat virtuální sex.

Webkamera a na jedné straně živá placená modelka s vibrátorem, na druhé uživatel se sexuální robotkou a brýlemi pro...

Upalujeme, abychom nabrali ovečky. Studie vysvětluje čarodějnické procesy

Čarodějnické procesy zasáhly na 80 tisíc žen, polovina z nich za ně zaplatila...

Kdo upálí víc čarodějnic, je lepší ochránce lidí. A bude mít víc věřících. Středověké hony na čarodějnice byly...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz