Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Největší nesmysly, které si myslí muži o sexu se ženami

aktualizováno 
Považujete se za postelového supermana? Jste přesvědčen, že to se ženami umíte a že přesně víte, co chtějí? Nebuďte si tak jistý! Nabízíme vám ženský pohled na největší hlouposti, které si muži o sexu se ženami myslí.

Víte, co ženy chtějí? | foto: Profimedia.cz

Nesmysl č. 1: Čím delší to bude, tím lépe
Těžko říct, ve kterém romantickém románku si muži přečetli, že čím víc dokáží sex prodlužovat, tím nadšenější jejich partnerka bude. Nicméně je to absolutní nesmysl.

Samozřejmě, málokterá žena touží po tom, aby se její milostný život odehrával jen v minutových sekvencích na stojáka na zaměstnanecké toaletě. Ale stejně tak si jen málokterá přeje rezervovat si pokaždé na sex hodinu a více. Dobře načasovaná rychlovka dokáže potěšit a vzrušit ženy stejně jako jejich mužské protějšky.

Nesmysl č. 2: Recept na zaručený orgasmus? Masáž poštěváčku!
Velmi rozšířeným mýtem, který v sexuálním povědomí mužů pevně zakořenil, je záměna klitorisu za spínač slasti. Z toho také pramení jejich představa o tom, že jeho usilovným mačkáním uzavřou jakýsi elektrický obvod v ženském těle a ze vzniklých výbojů vzejde orgasmus, při němž popraskají okenní tabulky.

Sex

V tomto ohledu není úplně od věci uvědomit si, že klitoris je nejcitlivější částí ženského těla a jeho přímé a setrvalé dráždění je spíše nepříjemné až bolestivé.

Nesmysl č. 3: Při něžnůstkách roztaje každá
Jistě, je fajn, pokud dokážete vyjádřit partnerce své city. Stejně tak se cení, když zvládnete opustit hospodskou mluvu a včlenit do svého projevu několik něžných slov. Ale tím to také končí! Jen velmi těžko se hledá asexuálnější zážitek než milování se soustavně vrkajícím chlapem.

Horší už je jen chlap používající při sexu zdrobněliny. Na otázku „A jakpak to té naší holčičce dneska uděláme?“ existuje jen jediná možná odpověď.

Nesmysl č. 4: Sexuální hry jsou jen pro chlapy
Přísná učitelka, upjatá doktorka, poslušná sekretářka či copatá školačka. To jsou ty nejznámější sexuální role a zároveň ta nejotřepanější klišé, která údajně vzruší prakticky každého muže. Proč ne. Jenže jen málokterý muž si uvědomuje, že erotické hry podobného typu mohou vzrušovat i ženy.

To samozřejmě neznamená, že byste si měli pořídit uniformu pilota, vojáka, policisty a doktorský plášť a v těch pak sehrávat hlubokomyslné scénky. Někdy stačí jen změnit styl milování, mluvu či pomůcky, aby vaši drahou polovičku rozpálil nový zážitek.

Nesmysl č. 5: Něžná předehra je nutným zlem
Je pravda, že ženy jsou víc vysazené na dotyky, hlazení a mazlení vůbec. Je pravda, že předehra může být velice příjemnou záležitostí, která pomůže vzájemnému vyladění se a vzrušení. Stejně tak ale může být předehra k uzoufání nudnou věcí, která zchladí i doběla rozpálené vášně.

Sex

Řídit se heslem, že bez předehry není dobrý sex, není nejšťastnější nápad. Ostatně ta pravá vášeň a vzrušení nepotřebují pokaždé půlhodinovou mazlící přípravu. Strhané oblečení a divoký sex v předsíni bytu má něco do sebe a většina žen to velmi dobře ví!

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Další z rubriky

Přes rauš až na vrchol. Kuřáci marihuany mají více sexu, říká studie

Konzumace marihuany podle vědců souvisí s častějším sexem. Proč to tak je, však...

Lidé, kteří si dopřávají marihuanu, mají o dvacet procent více sexu než ti, kteří se droze zcela vyhýbají. Tvrdí to...

VIDEO: Jak spolu mít sex přes oceán, i to ukáže erotický veletrh v Praze

Technologie vstupuje víc a víc i do říše erotických hraček.

Pornobrýle, nebo třeba umělá vagina a vibrátor, které rozehrají intimní partie muže a ženy synchronizovanými záchvěvy a...

Masáž i orální hrátky: kde začíná sex pro gaye a lesby

Lesbické pojetí hranic, u nichž začíná sex, je mnohem pružnější než jejich...

Sex je dnes plastičtější kategorií s nejasnější definicí než dříve. I díky tomu, že heterosexualita přestává být...

Najdete na iDNES.cz