Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Největší nesmysly, které si myslí muži o sexu se ženami

aktualizováno 
Považujete se za postelového supermana? Jste přesvědčen, že to se ženami umíte a že přesně víte, co chtějí? Nebuďte si tak jistý! Nabízíme vám ženský pohled na největší hlouposti, které si muži o sexu se ženami myslí.

Víte, co ženy chtějí? | foto: Profimedia.cz

Nesmysl č. 1: Čím delší to bude, tím lépe
Těžko říct, ve kterém romantickém románku si muži přečetli, že čím víc dokáží sex prodlužovat, tím nadšenější jejich partnerka bude. Nicméně je to absolutní nesmysl.

Samozřejmě, málokterá žena touží po tom, aby se její milostný život odehrával jen v minutových sekvencích na stojáka na zaměstnanecké toaletě. Ale stejně tak si jen málokterá přeje rezervovat si pokaždé na sex hodinu a více. Dobře načasovaná rychlovka dokáže potěšit a vzrušit ženy stejně jako jejich mužské protějšky.

Nesmysl č. 2: Recept na zaručený orgasmus? Masáž poštěváčku!
Velmi rozšířeným mýtem, který v sexuálním povědomí mužů pevně zakořenil, je záměna klitorisu za spínač slasti. Z toho také pramení jejich představa o tom, že jeho usilovným mačkáním uzavřou jakýsi elektrický obvod v ženském těle a ze vzniklých výbojů vzejde orgasmus, při němž popraskají okenní tabulky.

Sex

V tomto ohledu není úplně od věci uvědomit si, že klitoris je nejcitlivější částí ženského těla a jeho přímé a setrvalé dráždění je spíše nepříjemné až bolestivé.

Nesmysl č. 3: Při něžnůstkách roztaje každá
Jistě, je fajn, pokud dokážete vyjádřit partnerce své city. Stejně tak se cení, když zvládnete opustit hospodskou mluvu a včlenit do svého projevu několik něžných slov. Ale tím to také končí! Jen velmi těžko se hledá asexuálnější zážitek než milování se soustavně vrkajícím chlapem.

Horší už je jen chlap používající při sexu zdrobněliny. Na otázku „A jakpak to té naší holčičce dneska uděláme?“ existuje jen jediná možná odpověď.

Nesmysl č. 4: Sexuální hry jsou jen pro chlapy
Přísná učitelka, upjatá doktorka, poslušná sekretářka či copatá školačka. To jsou ty nejznámější sexuální role a zároveň ta nejotřepanější klišé, která údajně vzruší prakticky každého muže. Proč ne. Jenže jen málokterý muž si uvědomuje, že erotické hry podobného typu mohou vzrušovat i ženy.

To samozřejmě neznamená, že byste si měli pořídit uniformu pilota, vojáka, policisty a doktorský plášť a v těch pak sehrávat hlubokomyslné scénky. Někdy stačí jen změnit styl milování, mluvu či pomůcky, aby vaši drahou polovičku rozpálil nový zážitek.

Nesmysl č. 5: Něžná předehra je nutným zlem
Je pravda, že ženy jsou víc vysazené na dotyky, hlazení a mazlení vůbec. Je pravda, že předehra může být velice příjemnou záležitostí, která pomůže vzájemnému vyladění se a vzrušení. Stejně tak ale může být předehra k uzoufání nudnou věcí, která zchladí i doběla rozpálené vášně.

Sex

Řídit se heslem, že bez předehry není dobrý sex, není nejšťastnější nápad. Ostatně ta pravá vášeň a vzrušení nepotřebují pokaždé půlhodinovou mazlící přípravu. Strhané oblečení a divoký sex v předsíni bytu má něco do sebe a většina žen to velmi dobře ví!

Autoři:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Jak dopřát orgasmus ženě: poučit se je třeba z lesbického sexu

Lesbický sex jako inspirace. Může muže přimět k pestřejším praktikám.

Je to cesta, která ženám zajišťuje o 33 procent vyšší šanci dosáhnout orgasmu. Je to však varianta, která na první...

Sex v letadle: vedou toalety, sex s cizím pasažérem není výjimkou

Sex v letadle je velmi výjimečný. Přesto se však odehrává a rozhodně ne vždy je...

Nejčastěji se sex v letadle podstupuje se stálým partnerem, hned poté je to však cizí spolucestující, člen nebo členka...

Jak často má muž masturbovat? Jakub Kohák uvádí rady vědců

Jakub Kohák

Je disciplínou pro zdraví a pohodu, tvrdí vědci. A věnují masturbaci setkání ve Všeobecné fakultní nemocnici. O tom,...

Najdete na iDNES.cz