Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Nesnášíte zimu? Pojeďte do Karibiku!

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zimní počasí definitivně dorazilo zdá se i do našich končin a jen tak se ho nezbavíme. Jestli se vám stýská po slunečných dnech, teplém moři a zlatavé písečné pláží, pak pro vás máme jeden tip. Vyhrajte s hernou PokerStars výlet vašeho života na karibský turnaj PokerStars Carribean Adventure.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyhrajte zájezd do Karibiku | foto: PokerStars.cz

Turnaj PokerStars Carribean Adventure patří dlouhodobě k těm nejpopulárnějším (i největším) turnajům, které herna PokerStars organizuje. V luxusním bahamském pětihvězdičkovém hotelovém komplexu Atlantis se od 7. do 16. ledna uskuteční velkolepá pokerová akce, mezi jejíž účastníky se můžete zapsat i vy!

V loňském roce se z vítězství radoval mladík Harrison Gimbel, který si vedle neopakovatelného zážitku odvezl z tropické destinace i $2 200 000 dolarů za vítězství v main eventu.

Jestli chcete být jako Harrison, pak vězte, že herna PokerStars nabízí celou plejádu možností, jak se na turnaj na Bahamách kvalifikovat. Vedle klasických kvalifikačních satelitů a nebo kvalifikací za FPP body se můžete na Bahamy podívat i úplně zadarmo. Už od začátku listopadu probíhají každý den prakticky nonstop speciální sit & go kvalifikace. Ty zadarmo jsou otevřené pro 540 hráčů, za půl dolaru si můžete zahrát SNG pro 90 hráčů a za $5,50 dolaru pak SNG pro 45 hráčů.

Prvních devět hráčů z každého SNG získá vstupenku do speciálního finále, kde se bude hrát právě o balíčky na PCA, které budou zahrnovat kapesné, startovné do hlavního turnaje a pobyt v luxusním hotelu. SNG naleznete ve svém pokerovém klientovi pod záložkami Události > PCA > Kvalifikace Sit & Go.

S vyhranou vstupenkou se pak můžete každou neděli až do 12.prosince účastnit speciálních finále, kde lze vyhrát výše zmíněné balíčky v hodnotě 15 000 dolarů. V každém týdenním finále se bude hrát o jeden balíček.

Pokud se vám tato nabídka lákavé dovolené a příslib skvělého pokeru zdají dostatečně lákavé a dosud ještě nemáte na PokerStars účet, neváhejte se registrovat a použít speciální kód "PCA2011", který vás opravňuje k bonusu 100% k vašemu vkladu, a to až do výše 600 dolarů!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz