Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Novinka na PokerStars: cap games

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S nedávnou velkou aktualizací softwaru, který využívá herna PokerStars, přibylo do nabídky pokerových i několik velice zajímavých novinek, z nichž tou největší jsou tzv. cap games. O co jde si povíme na řádcích níže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto | foto: PokerStars.cz

Je pro vás klasický no-limit hold’em příliš akční a limit hold’em až příliš taktický svázaný a nudný? Pak byste možná měli vážně uvažovat o vyzkoušení zbrusu nové vymoženosti, kterou svým hráčům nabízí PokerStars: jde o pečlivě ozkoušený koncept již v perexu zmíněných cap games.

Zatímco v klasickém NLHE se na "all-in" dostanete jen a pouze tehdy, když doprostřed stolu nahrnete všechny žetony, v rámci konceptu cap games se do situace podobné all-inu dostanete tehdy, jestliže bude v jedné hře vsazeno 20 velkých blindů.

Úplně nejlépe si princip cap games vysvětlíme na názorném příkladu. Představte si, že hrajete klasický no-limit hold’em s povinnými sázkami ve výši $0.5 a $1 dolar. Už před flopem se začnete se soupeřem vzájemným navyšováním přetahovat o pot, a to až do doby, než v něm bude 20 dolarů. V tuto chvíli už není možné činit další sázky a hráči jsou v dané hře jakoby "all-in", ačkoliv před sebou mohou mít ve skutečnosti ještě hodně žetonů.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Cap games tak přináší do klasického NLHE velké zjednodušení. Jejich výhoda spočívá v tom, že v jedné hře nemůžete prohrát celý váš vklad do hry a zároveň vám sázkový limit velmi usnadňuje rozhodování, protože nemusíte čelit soupeřovým all-inům a různým pokusům o složité blufy.

Nový způsob hraní hold’emu se bude líbit zejména turnajovým hráčům, kteří by se chtěli více zdokonalit v hraní cash games. Cap games totiž, co se volby taktiky i průběhu jednotlivých her blíží situacím, které hráči zažívají v pozdějších fázích každého turnaje.

Stejně tak můžou cap games turnajoví hráči využít v okamžiku, kdy končí se svou seancí během níž mají obvykle puštěno větší množství turnajů a v závěru dohrávají již jen jeden nebo dva stoly a chtěli by k tomu přibrat ještě něco nenáročného.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Konečně, výhodou cap games je i možnost pro hráče, kteří plánují přejít na jiný, vyšší sázkový limit, nejprve otestovat půdu, poznat soupeře, kteří na dané úrovni hrají a okusit jiný styl hry a zároveň mít jistotu, že díky sázkovému omezení v každé jednotlivé hře neprohrají hned celý bank.

V neposlední řadě se také cap games hodí i pro vybití návalů vzteku a nebo hraní bez přemýšlení. Díky sázkovému omezení totiž prohrajete daleko míň, než když si v takovém rozpoložení pustíte klasický no limit hold’em.

Na PokerStars naleznete zbrusu nové cap cash games pod záložkami Hold’em > No Limit/Pot Limit. Hrát se dá na sázkových limitech $0.25/$0.5 a výš.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

VIDEO: Vyzkoušeli jsme první český nevěstinec se silikonovými pannami

Rebecca má mírně vyděšený výraz.

Netradiční nevěstinec otevřeli začátkem listopadu v centru Prahy. Na toho, kdo si přijde užít, čekají místo živých žen...

Sexuální závislost se šíří jako epidemie, varuje výzkum

O závislosti na sexu se vedou vědecké pře.

Jsou v téměř nepřetržitém souboji s myšlenkami na sex, vynakládají enormní množství energie na to, aby svůj sexuální...

Společnost nás stresuje požadavky na výkon, tak pijeme, říká terapeut

„Abyste se stali závislými, musíte stejně jako olympijský vítěz intenzivně a...

Narušené vztahy, odcizení, ale též stres z diktátu výkonnosti. Tam leží kořeny závislostí. „Společnost je ráda, když...

I na orální sex je třeba inteligence. Erotické hračce pomohla ta umělá

Brian Sloan a Autoblow AI. Stroj vypadá tak trochu jako varná konvice, dokáže...

Nový orální masturbátor má nabídnout co nejlidštější sex. Vyžádal si spolupráci s vědci, kteří na základě 109 hodin...

OBRAZEM: Nahota, krása, neřest, nevinnost. Česko hostilo burlesku

Dýchá z ní svět zašlé dekadence, ale i komiky, politické angažovanosti a...

Dýchá z ní svět zašlé dekadence, ale i komiky, politické angažovanosti a radikality. A stále víc se zabydluje i v...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz