Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Osm lží, které říkají téměř všechny ženy

aktualizováno 
Když vám s vážnou tváří tvrdí, že ten slizký chlap je jen její kamarád nebo že jste nejlepší milenec, jakého kdy měla, mělo by se vám v hlavě rozsvítit poplašné světélko. Jde totiž o jedny z nejčastějších ženských lží.

Ta slovíčka se poslouchají dobře, potěší, uklidní, přemluví. Než jim ale uvěříte, ujistěte se s chladnou hlavou, že se nechystáte naletět jedné z typických ženských lží. | foto: Profimedia.cz

1. "Řekni mi to. Já se fakt nebudu zlobit"

Na tuto lež se nechá nachytat snad jen školou povinný chlapeček. Každému dospělému muži, který kdy přišel do styku s ženami, je jasné, že jde o léčku.

Jakmile z vás něco tímto způsobem tahá, pravděpodobně nejde o nevinnou záležitost. Necháte-li se chytit, můžete vsadit výplatu, že se zlobit bude. A hodně. A dobře vám tak.

2. "Na penězích mi vůbec nezáleží"

Jedinou situací, kdy ženy tuto lež myslí skutečně vážně, je stav, kdy jich mají tolik, že nemusí počítat. V jakékoli jiné situaci jde o zoufalou snahu přesvědčit vás, že máte co do činění s křehkou nemateriální duší, které ke štěstí stačí váš oddaný pohled.

Jen se ale zkuste tímto argumentem ohánět, až zapomenete na dárek k jejím narozeninám nebo propijete výplatu. Velmi důrazně vám bude vysvětleno, jak to s platností tohoto tvrzení vlastně je.

3. "Můžeme zůstat přáteli"

Nemůžete a ona to moc dobře ví. Ať už se to rozhodl skončit kdokoli z vás, rozhodně je vyloučené, abyste najednou zapomněli, že jste spolu sdíleli postel i tělesné tekutiny, a začali se chovat jako dva neutrální kamarádi.

Pokud vám něco takového navrhuje, určitě jí jde o něco jiného než o občasný kamarádský pokec v hospodě.

4. "To je jen kamarád"

Jdete s ní a jejími kolegy do hospody a okamžitě vám padne do oka podivný týpek, který se kolem ní ometá, má slizké poznámky a neustále jí klade ruce kolem ramen.

Snaží se vás přesvědčit, že "to je jen kamarád", vy ale věřte raději tomu, co vidíte

Pokud dáte najevo, že vám tento způsob chování připadá poněkud nešťastný, buďte si jisti, že vás ubezpečí, že jde jen a jen o kamaráda. Dejte však raději na svůj instinkt!

5. "Já děti taky nechci"

Samozřejmě, že vám při seznámení nebude vyzrazovat, že už si představuje, jak s vámi bude bydlet v rozkošném domku na předměstí a zplodí s vámi kupu dětí. Pokud je průměrně inteligentní, už dávno pochopila, že většinu mužů takové řeči děsí.

Proto volí poněkud průhlednou taktiku (o které se bůhvíproč domnívá, že je mimořádně lstivá) a tvrdí, že děti jsou hned po zemětřesení tou největší katastrofou. Nedejte se ošálit, biologické hodiny jsou mocná zbraň a jen naprosté minimum žen je neslyší.

6. "Jsi ten nejlepší milenec, jakého jsem kdy měla"

Jedná se o lež, která obvykle nastupuje v okamžiku, kdy už se původní lež "Jsi můj první" stává dobrým vtipem. Jde samozřejmě o v podstatě neškodnou lež, která vám navíc zvedne sebevědomí (ostatně také proto ji pronáší).

Nicméně rozhodně nepředpokládejte, že pokud vám složila takovouto poklonu, jste sexuální bůh. Možná jen doufá, že když vás pochválí, příště se uvolníte a přestanete dělat ty směšné pohyby.

7. "Nic mi není"

Zlověstný tón, kterým ženy tuto větu obvykle pronášejí, by vás měl varovat a ve vašem mozku okamžitě zapnout prohledávání nesplněných úkolů, kradmých pohledů do výstřihu servírky, mejdanů a poznámek o váze vaší partnerky. Tady totiž začínají skutečné problémy.

8. "Na velikosti nezáleží"

Je potřeba něco dodávat? Hezký pokus, ale to si pište, že záleží!

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Říkejte mi Rihanna. Honduraské volby provětrala transsexuálka

Krásná žena se šmrncem, kterou prozradí hluboký hlas.

Chce změnit konzervativní, odmítavý postoj obyvatel středoamerického Hondurasu vůči sexuálním menšinám, i proto se...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...

Najdete na iDNES.cz