Parfémy, které se zrodily jen pro tohle léto

  11:55aktualizováno  11:55
Pořádné léto zatím ještě nedorazilo, prý se ale dočkáme. Vyzbrojte se na ně parfémy, které budou těmi pravými parťáky pro horké dny. Vytvoří totiž kolem sebe atmosféru lehkosti a čistoty, která ženy omámí.

O vaši přízeň se pro letošní léto uchází čtveřice mušketýrů.

David Beckham Signature Summer

Je to muž velkých výkonů. Skoro by se chtělo říct: muž ideál, který rozdává radost nejen očím, hlavně těm ženským, ale i mužským fotbalovým nadšencům a milovníkům krásných vůní.

To první umí excelentně, to druhé docela taky, ale parfémy dělá tak nějak normální. Je to prostě dobrá střední třída, která má svou kvalitu. A občas i něco vzrušujícího, co si vás podmaní, co ve vás vyvolá pocit lehké nervozity a co by jí mohl závidět kdejaký o třídu dražší parfém.

David Beckham Signature Summer

David Beckham Signature Summer

Signature Summer vám po vzoru iluzionisty dává možnost stát se na chvíli někým jiným. Je to mocné lákadlo, v němž je nejen mužnost, ale i vášeň, což může nejednoho "citlivého" rozhodit. Svěžest této aromatickodřevité vůně otvírá pomelo, mandarinka a fialka. Kosatec, lotos a šafrán, které jsou srdcem parfému, zase nabudí vaše smysly. A za to, co se vám vráží intenzivně pod kůži, může pačule, pižmo a ambra.

Jak jednoduché, že? Jen pozor, ani sláva hvězd netrvá napořád, a tak je to i s výdrží tohoto parfému. Prostě skvěle zahraný přímý kop, z něhož nebyl gól, jen krásný moment.

Davidoff Cool Water Dive Man

"Marie, půjdeme se smočit do Blaťáku? Teda až dojím vepřo-zelo-knedlo. Dám si ještě pár knedlíků a vyrazíme," říká on. "Jen si neber ten drahej parfém, ten Dejvidof na léto, co jsi dostal k narozeninám, je ho na koupák škoda," poznamená ona.

Davidoff Cool Water Dive Man

Davidoff Cool Water Dive Man

A zdá se, že má pravdu. Tenhle letní skvost je určený pro zvláštní příležitosti. Davidoff Cool Water Summer Dive je chladivou zbraní do žáru léta. Je to snová záležitost, kterou Davidoff uměl ve své řadě Cool Water jedinečně namíchat vždycky.

Tip pro ni

Davidoff Cool Water Summer Dive Woman

Srdcem tohoto parfému je voda. Čistá a průzračná. Než k ní ale dorazíte, projdete cestou lemovanou vůní melounu, ananasu a mátových lístků. Vsadím se, že tímhle parfémem uděláte radost skoro každé křehké bytosti. Nezklamete.

Pikantní směs citronu, grapefruitu a mandarinky je energickou třaskavinou. A když přijde na řadu bazalka, šalvěj a jalovec, dostaví se opojný pocit svěžesti.

Myslelo se na vše, tedy i na flakon, který je díky svému barevnému ladění odrazem jednotlivých vrstev, na něž během potápění, na které odkazuje název parfému, narazíte. Od blankytně modré se dostane až k uhrančivě zelené.

Je to parfém pro jedinečný okamžik, takže na její rady kašlete. Na Blaťáku budete za krále potápěčů. Místní ženy se za vámi budou otáčet a vězte, že se o vás bude mluvit v sámošce ještě dlouho poté.

Eternity Summer

Předně vás překvapí lehkost a nevtíravost. Je to jako přivolávač dávno zapomenutých vzpomínek. V téhle vůni je něco z toho, co jste už pravděpodobně zažili.

Eternity Summer

Eternity Summer

Možná to má na svědomí citrus, máta a koriandr. Ta vůně je rafinovaná svým klidem, který se kolem vás hromadí, abyste měl čas se zastavit a ponořit do přemýšlení. Anýz, cedrové dřevo a pačule vás pak svedou na cestu smyslných okamžiků, které jste buď prožili, nebo které teprve přijdou. Je v tom nejen minulost, ale i zítřek. Překvapení z neznámého.

Calvin Klein One Summer

Chtělo by se říct, že je to provokativně povrchní a omamné ve své bezstarostnosti, kdy necháte vše jen lehkomyslně plynout. S touhle vůní se to má tak, že je naprosto jedno, jestli ji použije muž, nebo žena.

Calvin Klein One Summer

Calvin Klein One Summer

Je to unisexová záležitost. Calvin Klein je totiž nekorunovaným králem unisexu, a to jak v parfémech, tak i v módě.

Ta intenzita citrusů a ovoce dokáže omráčit. Prostě symfonie mandarinek, melounů a broskví uprostřed exotické tržnice kdesi u moře. Té lehkosti se nedá přesytit. Unisexová vůně by měla být povinnou výbavou každé koupelny. Nikdy totiž nevíte, odkud budete ráno odcházet – a parfém s sebou po kapsách pořád nenosíte.

Autoři:


Nejčtenější

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

VIDEO: Bez sil. Reportér zkusil práci hasiče, muže nechal ležet v kouři

Reportér iDNES.tv Matěj Smlsal si zkusil výcvik, kterým procházejí letištní...

Je to náročná prověrka fyzičky, ale i orientace v zakouřeném prostředí či zacházení s dýchací technikou. Test na...

Další z rubriky

VIDEO: Takto pracují deratizátoři. Potkan vylezl z WC i ve 13. patře

Týmy deratizátorů vhazují do kanalizačních vpustí nástrahy s jedem. Někdy musí...

Vždy od dubna do října posílají Pražské vodovody a kanalizace do hlavního města týmy deratizátorů. Mají za úkol házet...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

Šílená operace FBI: Aljašku měli před Sověty chránit jednorucí zálesáci

Zálesák znalý divočiny a umění přežití by se FBI hodil. Úřad však měl na své...

Byl to bláznivý pokus, jak chránit Aljašku před sovětskou invazí. Počítal s vytvořením sítě agentů, na něž kladla FBI...Najdete na iDNES.cz