Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Peter Eastgate končí s pokerem!

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ve věku 24 let se šampión z WSOP 2008 Peter Eastgate rozhodl rozloučit se s aktivní pokerovou kariérou. Minimálně několik příštích měsíců, ale spíše let tak tohoto talentovaného hráče neuvidíme v žádném z velkých pokerových turnajů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Peter Eastgate si užívá rekordní výhry už ve svých 22 letech | foto: PokerStars.cz

V polovině června jsme uveřejnili překlad Eastgateova blogu, ve kterém se rodák z dánského města Odense svěřil s tím, že na letošním WSOP se zúčastní jen main eventu a vynechá ostatní turnaje, což jinak bývá oblíbená kratochvíle většiny pokerových profíků. Právě tato zpráva byla prvním náznakem toho, že teprve čtyřiadvacetiletého pokerového hráče hvězdná pokerová kariéra zas tolik nebere.

Main event letošního WSOP je v tuto chvíli v plném proudu, ovšem dánský vítěz z roku 2008 v něm bude chybět. Člen týmu PokerStars Pro se totiž prostřednictvím blogu na PokerStars omluvil a rovnou oznámil, že s pokerem končí. "Když jsem si začal pokerem pravidelně vydělávat mým cílem nebylo zůstat profesionálním pokerovým hráčem po celý život. Šlo mi o to, abych se díky výdělkům z pokeru stal finančně nezávislým, což se mi díky vítězství na WSOP v roce 2008 podařilo," objasňuje Eastgate, proč se rozhodl skončit.

Peter Eastgate

Peter Eastgate

Pokerový šampión dále vypočítává, co mu přineslo zhruba 20 měsíců, během nichž byl středem pozornosti, účastnil se řady turnajů po celém světě a objevoval se i v televizních pokerových show (např. High Stakes Poker, pátá sezóna). Ačkoliv si tohle období Eastgate částečně pochvaluje, je přesto evidentní, že ho náročný život pokerové celebrity značně vyčerpával.

"Cítím, že jsem ztratil motivaci hrát poker na tak vysoké úrovni. Nyní chci zjistit, jak chci naložit se svým dalším životem. Zatím nevím, co budu dělat, ale dávám si pauzu od pokerových turnajů a budu se více soustředit na sebe, na osobu Petera Eastgatea," cituje pokerstarsblog.com dánského hráče.

K Eastgateově odchodu odchodu se vyjádřil i manažer severské divize PokerStars Michael Holmberg, který jej ocenil jako hráče světové extratřídy a prohlásil, že PokerStars pokorně respektuje jeho rozhodnutí dát si od pokeru pauzu.

Peter Eastgate končí, poker přišel o další legendu

Peter Eastgate končí, poker přišel o další legendu

Vítězství na WSOP 2008 přineslo Eastgateovi $9 119 517 dolarů. Vedle toho mladý hráč bodoval i na PokerStars Carribean Adventure, kde bral peníze za umístění v main eventu, ale především $343 000 dolarů za výhru v jednom ze side eventů. Na EPT v Londýně v roce 2009 obsadil druhé místo a inkasoval £530 000 liber. Eastgate je druhým nejmladším hráčem, který kdy vyhrál main event na WSOP. V roce 2009 jej překonal Joe Cada.

Odcházející Eastgate tak rozšířil řady mladých hráčů, kteří nedávno oznámili, že si od pokeru dávají pauzu. Nedávno totiž podobné rozhodnutí učinil Mike McDonald nebo Shaun Deeb.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.



VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz