Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Peter Eastgate končí s pokerem!

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ve věku 24 let se šampión z WSOP 2008 Peter Eastgate rozhodl rozloučit se s aktivní pokerovou kariérou. Minimálně několik příštích měsíců, ale spíše let tak tohoto talentovaného hráče neuvidíme v žádném z velkých pokerových turnajů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Peter Eastgate si užívá rekordní výhry už ve svých 22 letech | foto: PokerStars.cz

V polovině června jsme uveřejnili překlad Eastgateova blogu, ve kterém se rodák z dánského města Odense svěřil s tím, že na letošním WSOP se zúčastní jen main eventu a vynechá ostatní turnaje, což jinak bývá oblíbená kratochvíle většiny pokerových profíků. Právě tato zpráva byla prvním náznakem toho, že teprve čtyřiadvacetiletého pokerového hráče hvězdná pokerová kariéra zas tolik nebere.

Main event letošního WSOP je v tuto chvíli v plném proudu, ovšem dánský vítěz z roku 2008 v něm bude chybět. Člen týmu PokerStars Pro se totiž prostřednictvím blogu na PokerStars omluvil a rovnou oznámil, že s pokerem končí. "Když jsem si začal pokerem pravidelně vydělávat mým cílem nebylo zůstat profesionálním pokerovým hráčem po celý život. Šlo mi o to, abych se díky výdělkům z pokeru stal finančně nezávislým, což se mi díky vítězství na WSOP v roce 2008 podařilo," objasňuje Eastgate, proč se rozhodl skončit.

Peter Eastgate

Peter Eastgate

Pokerový šampión dále vypočítává, co mu přineslo zhruba 20 měsíců, během nichž byl středem pozornosti, účastnil se řady turnajů po celém světě a objevoval se i v televizních pokerových show (např. High Stakes Poker, pátá sezóna). Ačkoliv si tohle období Eastgate částečně pochvaluje, je přesto evidentní, že ho náročný život pokerové celebrity značně vyčerpával.

"Cítím, že jsem ztratil motivaci hrát poker na tak vysoké úrovni. Nyní chci zjistit, jak chci naložit se svým dalším životem. Zatím nevím, co budu dělat, ale dávám si pauzu od pokerových turnajů a budu se více soustředit na sebe, na osobu Petera Eastgatea," cituje pokerstarsblog.com dánského hráče.

K Eastgateově odchodu odchodu se vyjádřil i manažer severské divize PokerStars Michael Holmberg, který jej ocenil jako hráče světové extratřídy a prohlásil, že PokerStars pokorně respektuje jeho rozhodnutí dát si od pokeru pauzu.

Peter Eastgate končí, poker přišel o další legendu

Peter Eastgate končí, poker přišel o další legendu

Vítězství na WSOP 2008 přineslo Eastgateovi $9 119 517 dolarů. Vedle toho mladý hráč bodoval i na PokerStars Carribean Adventure, kde bral peníze za umístění v main eventu, ale především $343 000 dolarů za výhru v jednom ze side eventů. Na EPT v Londýně v roce 2009 obsadil druhé místo a inkasoval £530 000 liber. Eastgate je druhým nejmladším hráčem, který kdy vyhrál main event na WSOP. V roce 2009 jej překonal Joe Cada.

Odcházející Eastgate tak rozšířil řady mladých hráčů, kteří nedávno oznámili, že si od pokeru dávají pauzu. Nedávno totiž podobné rozhodnutí učinil Mike McDonald nebo Shaun Deeb.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!
RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!

Z reklamního letáku cestovní společnosti se směje manželský pár sedící na úhledném plážovém lehátku. Před ním si společně hrají děti. A teď zpátky do reality, takhle rodinná dovolená většinou nevypadá.

Najdete na iDNES.cz