Pikantní Vánoce: kužel rozkoše, nebo rafinovaný kokikoki?

aktualizováno 
Na dárky zabalené do papíru potištěného rolničkami a stromečkem se nekouká ani trochu skrze prsty, i to patří k Vánocům. Využijte tu šanci a dejte své partnerce či partnerovi to, na co jste si možná celý rok netroufli – pomůcku pro erotické hrátky.

Vánoční dny nemusejí být vůbec nudné. | foto: Profimedia.cz

A věřte, že do sexshopu budete směřovat pevnějšími kroky, než byste si kdy mysleli. Pokud totiž trpíte ostychem, vězte, že uprostřed nákupního shonu, dva dny před Štědrým večerem, si koupíte anální vibrátor se stejnou samozřejmostí jako zubní pastu v drogerii na rohu.

Co byste při nákupu neměli v nabídce přehlédnout?

The Cone: kužel  rozkoše

Silikonová hračka originálního tvaru v sobě skrývá ďábla, který o sobě dokáže dát vědět až 3 tisíci vibrací za minutu. Vaše partnerka si přitom může vybrat z celkem šestnáctky programů nabízejících různé stupně vibrace i intenzity. Pokud by však byla nedočkavá či v časové tísni, nemilosrdně zvolí rovnou šestnáctku nesoucí lakonický název „Orgasmus“.

Kužel vibrační

Počet programů je dlouhý, suma poloh, v nichž si žena The Cone vychutná, je ještě větší: na svého erotického pomocníka si může jako by mimochodem sednout při čtení, může se o něj opřít o zeď… a nikde není psáno, že si kužel nemůžete vzít ke svým hrátkám v páru.

Kromě toho je hračka i zajímavá i svým designem. Vystavená na poličce v knihovně působí vyzývavě a tajemně – a lehce se stává tématem konverzace.

„To nejlepší však na The Cone je, že lidi rozesmívá. Napoprvé nevědí docela přesně, k čemu to je, ale je to snad jeho nezvyklý tvar a možná barva, co spustí křik: ´Myslím, že to je k těm hanbatým věcem!´ A když jim pak ukážete, jak to funguje, dostanou takový ten přihlouplý výraz ve tváři a někteří se u toho začnou hihňat,“ napsala recenzentka erotických pomůcek magazínu Wired Regina Lynn.

Trochu jiný vibrátor

Zpracováním není tak docela všední ani sada japonských vibrátorů – a jejich mechanika je dokonce ještě mnohem propracovanější než u geniálně jednoduchého erotického kužele.

Japonský vibrátor

Pryč je doba střídmých vibrátorů prostých tvarů a několika málo rychlostí: pomůcky jako Kokikoki, Portio Rush či Trickstar se pyšní mysteriózními tvary plnými nejrůznějších výběžků, měkounkých ostnů a zvrásněných rýh – a uvedete-li je do pohybu, pak potěší i vskutku sofistikovaným provozem.

Sedm vibračních „levelů“ je rozhýbává do osmi různých směrů, přičemž vtipně umístěné chapadélko nezapomíná ani na stimulaci klitorisu.

Cílem je kóta „G“

Firma Tantus patří do špičky výrobců robertků – a svým dildem s názvem Tantus G-Force to jen potvrdila, shodují se recenzentky erotických pomůcek.

Osmadvacet centimetrů dlouhý robertek je vyroben z kvalitního silikonu a už jeho název prozrazuje, že bude specialistou na stimulaci G bodu.

A jak ho ohodnotila recenzentka Alicie Denchasy z magazínu Freddy and Eddy? „Zkoušela jsem G-Force sólo a shledala, že kombinace délky a tvaru do lehkého oblouku z něj dělá báječnou hračku… Dildo je zcela prostého designu, avšak to, že umožňuje opřít se, uvolnit se a mít pomůcku pod kontrolou, ať si s ní hrajete samy či s partnerem, mu dává čtyři hvězdičky,“ píše paní odbornice v článku, jehož tak trochu oficiózní styl nenaznačuje, že by ho psala ihned po testu.

Nejen do sprchy

Masážní vodovzdorná hračička společnosti Big Teaze Toyz má lehounce infantilní ráz, nicméně, jak říká zcela pragmaticky další odbornice na hračky pro dospělé Karen Croftová, důležitější než tvar je funkčnost.

„Koneckonců, když je to ´tam dole´, záleží na tom, zda je to okurka, nebo něco anatomicky korektního? Jde mně jen o to, jestli mně to pomůže dostat se tam, kam chci.“


Přísná recenzentka sice píše, že pro ty, co to myslí s orgasmem skutečně velice zodpovědně, doslova do hloubky, je „externí“ vrnící pomůcka spíše jen úsměvným rozptýlením, nicméně i ona přiznává, že jako dárek je zcela roztomilou volbou.

A právě to zjednalo kačence popularitu na celém světě.

Když dostanou prsty „upgrade“
Chcete-li do světa erotických pomůcek uvést svůj protějšek, který do něj zatím ještě nezavítal, není následující položka na našem menu tím nejvhodnějším iniciačním nástrojem.

Vibrační návleky

Skutečně, s vibračními návleky na prsty spojenými kabely ke computeru na zápěstí budete vypadat tak trochu jako kybermutant a víc než co jiného byste mohli svou milou či svého milého spíše prostě vyděsit.

Uvedení přístroje do provozu by navíc mělo předcházet studium ovládání a trénink nanečisto: na počítači totiž můžete volit programy, rychlosti i impulzy, a to u každého prstu zvlášť. Při aplikaci bez zaškolení by se tak mohlo stát, že v zápalu souboje s počítačem zapomenete, proč návleky na prstech vlastně máte.

Za rozkoší cudně a nenápadně

Je to tak, rozkoš nemusí mít jen podobu hlučných orgasmů. Drbátko na hlavu vypadá sice na první pohled tak trochu archaicky, jako by vypadlo z podezřelých prvorepublikových inzerátů na vynálezy všeho druhu, ovšem všechny předsudky zahodíte, až si ho nasadíte na temeno hlavy.

Drbátko

Pokožka hlavy je totiž velmi citlivá a jejím jemným drbáním se prokrvují a aktivují všechna nervová zakončení.

Na pocity blaha a slasti by pomůcka mohla mít skoro garanci, pokud se uvolníte docela a necháte se drbat protějškem, je kýžený výsledek ještě intenzivnější.

Foto: sextown.cz, eroticcity.cz, conezone.info, mamadam.cz

Autor:


Nejčtenější

Kruté metody poprav: ušlapání slonem a řezání zaživa

Lyngchi bylo jedním z nejnehumánnějších způsobů poprav, které historie přinesla.

Trest smrti je z principu definitivní záležitost. V leckterých společnostech se však nezdál dostatečně uspokojivý....

Agentka Fifi: kráska sváděla britské agenty, aby je prověřila

Byla krásná a provokativní. Marie Christine Chilverová byla pro roli svůdné...

V Británii je vyškolili, naučili šifrovat a slídit. Po technické stránce byli špioni vybaveni na výtečnou, až při...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

V tajze by se hodila mačeta i puška, říká Čech, který obletěl zeměkouli

Dva protagonisté české premiéry, pilot a propagátor českého národního...

Cílem jeho mise nebylo jen obletět jako první český pilot planetu. Též při ní zaznamenával české stopy ve světě. Aby...

Další z rubriky

Studie o intimním životě mužů: první sex mají v průměru v 18 letech

První se si muži dopřávají v průměru v osmnácti letech, tvrdí výzkum.

Trvala po dva roky a vědci při ní vyzpovídali přes 12 tisíc mužů. Zajímal je jejich vstup do sexuálního života, jejich...

OBRAZEM: Sex jako se superhrdinou. Erotické hračky se inspirují Avengers

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se...

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se dostalo až do ložnic. Může za to australský...

Ohledně sexu se velmi pleteme a nejvíc v tom, kolik ho mají ženy

Muži si myslí, že ženy mají sexu víc, než kolik ho mají v realitě.

Mohou za to naše křehká ega a také to, jak jsou ženy představovány v médiích a kultuře obecně. Následkem jsou...Najdete na iDNES.cz