Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Poker Star: Kdo bude ve finále?

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí pozdě večer jsme na obrazovkách televize Nova mohli vidět už čtvrtý díl českého pokerového seriálu Poker Star. Co nabídnul a kdo si zahraje ve finále? Čtěte dále!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tereza Kerndlová | foto: PokerStars.cz

Pokerový pořad Poker Star vznikl ve spolupráci televize Nova s největší světovou pokerovou hernou PokerStars. Účastní se ho celkem 12 hráčů, z nichž dva jsou hráči vybraní na speciálním castignu, kam si vybojovali postup skrze pokerové online kvalifikace, dva hráči patří mezi pokerové profíky, jsou jimi členové týmu PokerStars Pro Martin Hrubý a Dag Palovič a zbytek účastníků jsou známé celebrity českého showbusinessu.

Hráči byli rozděleni na dva šestičlenné stoly. Celkem odehráli dva bodované sit-and-go turnaje a nejlepší tři hráči po těchto dvou turnajích postoupili na finálový stůl, kde se bude hrát o 250 000 Kč. Ve třetím dílu jsme viděli už druhý turnaj na prvním stole, takže již známe první tři postupující. Připomeňme si konečné pořadí hráčů z "první" skupiny:

1. místo: Ondřej Brzobohatý – 121 bodů
2. místo: Kristýna Leichtová – 43 bodů
3. místo: Martin Hrubý – 41 bodů
4. místo: Lejla Abbasová – 40 bodů
5. místo: Tomáš Zvelebil – 35 bodů
6. místo: Jan Musil – 10 bodů

Ve druhé skupině se tedy hrálo o to, kdo doplní tři už jisté postupující. O postup bojovali Radim Fiala, známý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, profík Dag Palovič, producentka Lenka Hornová, zpěvačka Tereza Kerndlová, herec Petr Rychlý a online kvalifikant Lukáš Císařovský. Právě on zvítězil v prvním turnaji a měl tak nejlepší výchozí pozici.

Hned v prvních hrách jsme mohli vidět několik velice divokých partií. Bylo vidět, že hráči se do sebe s vervou pustili, ve hře byl přeci jen postup do finále! Neustálými průpovídkami, tu méně, tu více vtipnými také osazenstvo stolu častoval Dag Palovič. Ve velice dobrém světle se ve čtvrtém dílu seriálu předvedla Lenka Hornová, která rozhodně prokázala, že poker jí není cizí a umí ho hrát.

TV Poker Star

TV Poker Star

Dařilo se i druhé dámě u stolu, a to Tereze Kerndlové, které ovšem mnohdy přálo i trošku štěstí. Suma sumárum, k vidění bylo mnoho zajímavých herních situací a na řadu přišla i řada šťastných výher a naopak velice smolných proher, jejichž aktérem byl často i profík Dag Palovič.

A konečně: závěrečné trio postupujících je rozhodně velice překvapivé a prakticky nikdo jej před začátkem seriálu patrně nečekal. Rozhodně si proto nenechte čtvrtý díl ujít, už jen proto, že finálový stůl startuje už příští pondělí

Shlédnout jej můžete na webových stránkách poker.nova.cz a nebo přímo po kliknutí na následující odkaz. Přejeme příjemnou zábavu!

Chcete se naučit hrát poker úplně zadarmo? Zkuste to v největší pokerové síti světa pokerstars.net!

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Najdete na iDNES.cz