Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Pokerová MicroMania na PokerStars

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po nedávném oznámení speciálních promo turnajů pro Čechy a Slováky přichází herna PokerStars s další zajímavou akcí zaměřenou na začínající hráče respektive na hráče hrající na mikro limitech. Podrobnosti uvnitř článku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokerová MicroMania na PokerStars | foto: Pokerstars.com

Letošní léto bude opravdu zajímavé, a to minimálně pro hráče, kteří mají hluboko do kapsy, s pokerem začínají a nebo prostě jen preferují hru pro radost o menší peníze. PokerStars totiž přichází se speciální akcí s názvem MicroMania. Od 1.července se mohou hráči těšit na různé VIP benefity, speciální turnaje, výhodné nabídky na první depozit a zvláštní kvalifikace na velké živé turnaje.

Co se cash games týče, na všech stolech pod záložkou "Micro" budou hráči sbírat mnohem rychleji věrnostní VPP body, a to místo 5.5 a 6 rovných 10 VPP bodů na všech stolech, kde se hraje no-limit nebo limit do výše $0.05/$0.10 a všechny fixed limit hry až do výše $0.10/$0.20 dolarů.

Příznivci multi table turnajů se mohou těšit na speciální turnájky s buy-inem $1.10 dolarů, do kterých PokerStars přidá $1000 dolarů na výhrách. Tyto turnaje se budou konat čtyřikrát denně, a to vždy v 15:20, 18:20, 0:20 a 3:20 CET.

Na své si přijdou i hráči sit-and-go turnajů. Od 1.7. až do 31.7. se budete moci registrovat do MicroMania $1.10 Super Sit & Go pro 50 hráčů. Pokud se vám podaří některé z těchto SNG vyhrát, získáváte automaticky podíl na $100 000 dolarech určených pro vítěze těchto SNG. Podíly se budou vyplácet 2.srpna a každý hráč může získat maximálně jeden podíl.

Pokud budete provádět v červenci první depozit, automaticky také získáte jeden buy-in ve výši $1.10 do některého ze speciálních MicroMania turnajů. V případě, že budete jen znovu dobíjet peníze, získáte tento buy-in při použití bonusového kódu MICRO.

Konečně, velice lákavá bude možnost už za $1.10 dolarů vyhrát vstupenku do některého z velkých živých turnajů. V červenci se uskuteční celkem čtyři tyto kvalifikace. Už 4.7. se bude hrát o buy-in na LAPT ve Florianopolis. O týden později bude ve hře vstup na NAPT v Los Angeles. Dne 18.července se bude hrát o buy-in na EPT Londýn a poslední kvalifikace se uskuteční 25.července a ve hře bude místo u stolu main eventu chystané WCOOP na PokerStars.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Další z rubriky

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Najdete na iDNES.cz