Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Pokerová sázka roku: Durrr Challenge

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Světem online pokeru v současnosti hýbe sázka profesionálního hráče Toma Dwana. Ten nabídl celkem milión a půl dolarů tomu, kdo bude lepší ve vzájemném heads-upu, a to po 50.000 odehraných hrách. Kdo sázku přijal a jaké jsou podrobnosti? Čtěte dále!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tom Dwan: K mladým hráčům patří odvážné sázky | foto: PokerStars.cz

Tom Dwan známý na internetu pod přezdívkou durrr dosáhl ve svých 22 letech toho, co řada pokerových hráčů nezvládne za celý život. Když v roce 2004 s pokerem začínal, jen málokdo mohl tušit, že se z ambiciózního mladíka stane uznávaný hráč, kterého se bojí i ta největší esa pokerové scény. Dwan své kvality prokázal jednak ve hře online, tak i na několika živých turnajích.

Dwan se proslavil svou agresivní hrou a velice lhostejným přístupem k financím. Právě jeho "lehkovážnost“ nebo chcete-li odlišný vztah k penězům než má většina ostatních mu zajišťují obrovskou výhodu nad jeho soupeři. Dwan neváhá hrát a blufovat takřka s jakoukoliv karetní kombinací, což do značné míry znemožňuje soupeřům účinně číst Dwanovu hru.

V lednu letošního roku přišel Dwan s nápadem uspořádat tzv. durrr challenge. Ze své kapsy nabídl milión a půl dolarů tomu, kdo přijde s vlastním půl miliónem coby protisázkou. Celkem mají být v "banku“ dva milióny dolarů, které získá ten hráč, který bude po 50.000 odehraných hrách lepší, tj. který bude po skončení durrr challenge v plusu. Hrát se přitom může pouze Pot Limit Omaha a nebo No Limit Hold Em, a to maximálně na čtyřech stolech současně.

Několik týdnů trvalo, než se trojice hráčů Patrik Antonius, Phil Ivey a David Benyamine rozhodla Dwanovu sázku přijmout. Dwan souhlasil s tím, že tito tři hráči se složí na protisázku ve výši půl miliónu dolarů a budou se během 50.000 her střídat.

V těchto dnech hraje Dwan Pot Limit Omahu proti prvnímu ze soupeřů, Patrikem Antoniem. Odehráno je zatím něco přes 6.000 her a Dwan je ve vedení o zhruba 67.000 dolarů. Vzhledem k tomu, že celá durrr challenge je teprve v počátku, může se toto vedení ještě několikrát změnit. Pro sledování sázky byly vytvořeny i speciální stránky www.durrrrchallenge.com, na kterých si můžete přečíst pravidelné zprávy o nejzajímavějších hrách, které spolu hráči odehráli.

Autor:


Nejčtenější

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

VIDEO: Bez sil. Reportér zkusil práci hasiče, muže nechal ležet v kouři

Reportér iDNES.tv Matěj Smlsal si zkusil výcvik, kterým procházejí letištní...

Je to náročná prověrka fyzičky, ale i orientace v zakouřeném prostředí či zacházení s dýchací technikou. Test na...

Další z rubriky

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...Najdete na iDNES.cz