Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars Blog v novém

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Informační blog pokerové herny PokerStars je studnicí nejaktuálnějších informací o pokerovém dění nějak spjatém právě s PokerStars. Po několika letech se tento blog dočkal zbrusu nového designu, jehož vychytávky si představíme v našem článku!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeden z nejlepších informačních blogů o pokeru se dočkal nového designu. | foto: PokerStars.cz

Pokud jste na http://www.pokerstarsblog.com zavítali někdy v minulosti, pak jste na těchto stránkách vždy nalezli zejména pečlivé a propracované reportáže z velkých turnajů, které PokerStars pořádá, a to zejména z největší evropské pokerové série European Poker Tour. Vedle toho redaktoři blogu občas přispěli s novinkami o členech týmu pokerových profíků PokerStars Pro nebo kvalitním článkem o pokerových strategiích.

Ve snaze přitáhnout větší pozornost čtenářů dostal v pondělí blog zbrusu nový design, který vedle vizuálně přitažlivější prezentace přináší i několik důležitých funkcí, na které dosud nebyli čtenáři blogu zvyklí. Jednou z nich je podpora RSS čteček nebo výpis souvisejících článků vždy, když otevřete nějaký příspěvek na blogu. Vedle toho můžete velice snadno pročítat všechny další články pouze tlačítky next/previous.

Novinkou je také přehledné dělení všech příspěvků na novinky (news) a turnajové zprávy (tournaments). Zatímco v první sekci najdete informace o PokerStars týmu, tipy na zlepšení hry a další, v turnajové sekci naleznete vyčerpávající obsáhlé reportáže z každého většího turnaje (ať už se jedná o živý či on-line turnaj), který PokerStars pořádá.

Vedle toho hned na hlavní stránce spatříte vždy nejaktuálnější a nejdůležitější tzv. "featured" zprávu a podobně aktuální video. Tím výčet změn samozřejmě nekončí, přibyly i drobnosti jako možnost sdílet vybraný článek se svými přáteli na Facebooku anebo snadnější dostupnost fotogalerií z živých turnajů. Na řadu dalších drobností pak už budete muset přijít sami při brouzdání zbrusu novým PokerStars Blogem, který najdete na adrese http://www.pokerstarsblog.com/cz/ nebo http://www.pokerstarsblog.com.

Chcete zažít atmosféru pokerového turnaje? Registrujte se na PokerStars.cz a vyberte si ze spousty skvělých turnajů. Objevte v sobě pokerovou hvězdu.

Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz