Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars Blog v novém

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Informační blog pokerové herny PokerStars je studnicí nejaktuálnějších informací o pokerovém dění nějak spjatém právě s PokerStars. Po několika letech se tento blog dočkal zbrusu nového designu, jehož vychytávky si představíme v našem článku!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeden z nejlepších informačních blogů o pokeru se dočkal nového designu. | foto: PokerStars.cz

Pokud jste na http://www.pokerstarsblog.com zavítali někdy v minulosti, pak jste na těchto stránkách vždy nalezli zejména pečlivé a propracované reportáže z velkých turnajů, které PokerStars pořádá, a to zejména z největší evropské pokerové série European Poker Tour. Vedle toho redaktoři blogu občas přispěli s novinkami o členech týmu pokerových profíků PokerStars Pro nebo kvalitním článkem o pokerových strategiích.

Ve snaze přitáhnout větší pozornost čtenářů dostal v pondělí blog zbrusu nový design, který vedle vizuálně přitažlivější prezentace přináší i několik důležitých funkcí, na které dosud nebyli čtenáři blogu zvyklí. Jednou z nich je podpora RSS čteček nebo výpis souvisejících článků vždy, když otevřete nějaký příspěvek na blogu. Vedle toho můžete velice snadno pročítat všechny další články pouze tlačítky next/previous.

Novinkou je také přehledné dělení všech příspěvků na novinky (news) a turnajové zprávy (tournaments). Zatímco v první sekci najdete informace o PokerStars týmu, tipy na zlepšení hry a další, v turnajové sekci naleznete vyčerpávající obsáhlé reportáže z každého většího turnaje (ať už se jedná o živý či on-line turnaj), který PokerStars pořádá.

Vedle toho hned na hlavní stránce spatříte vždy nejaktuálnější a nejdůležitější tzv. "featured" zprávu a podobně aktuální video. Tím výčet změn samozřejmě nekončí, přibyly i drobnosti jako možnost sdílet vybraný článek se svými přáteli na Facebooku anebo snadnější dostupnost fotogalerií z živých turnajů. Na řadu dalších drobností pak už budete muset přijít sami při brouzdání zbrusu novým PokerStars Blogem, který najdete na adrese http://www.pokerstarsblog.com/cz/ nebo http://www.pokerstarsblog.com.

Chcete zažít atmosféru pokerového turnaje? Registrujte se na PokerStars.cz a vyberte si ze spousty skvělých turnajů. Objevte v sobě pokerovou hvězdu.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz