Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars Blog v novém

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Informační blog pokerové herny PokerStars je studnicí nejaktuálnějších informací o pokerovém dění nějak spjatém právě s PokerStars. Po několika letech se tento blog dočkal zbrusu nového designu, jehož vychytávky si představíme v našem článku!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeden z nejlepších informačních blogů o pokeru se dočkal nového designu. | foto: PokerStars.cz

Pokud jste na http://www.pokerstarsblog.com zavítali někdy v minulosti, pak jste na těchto stránkách vždy nalezli zejména pečlivé a propracované reportáže z velkých turnajů, které PokerStars pořádá, a to zejména z největší evropské pokerové série European Poker Tour. Vedle toho redaktoři blogu občas přispěli s novinkami o členech týmu pokerových profíků PokerStars Pro nebo kvalitním článkem o pokerových strategiích.

Ve snaze přitáhnout větší pozornost čtenářů dostal v pondělí blog zbrusu nový design, který vedle vizuálně přitažlivější prezentace přináší i několik důležitých funkcí, na které dosud nebyli čtenáři blogu zvyklí. Jednou z nich je podpora RSS čteček nebo výpis souvisejících článků vždy, když otevřete nějaký příspěvek na blogu. Vedle toho můžete velice snadno pročítat všechny další články pouze tlačítky next/previous.

Novinkou je také přehledné dělení všech příspěvků na novinky (news) a turnajové zprávy (tournaments). Zatímco v první sekci najdete informace o PokerStars týmu, tipy na zlepšení hry a další, v turnajové sekci naleznete vyčerpávající obsáhlé reportáže z každého většího turnaje (ať už se jedná o živý či on-line turnaj), který PokerStars pořádá.

Vedle toho hned na hlavní stránce spatříte vždy nejaktuálnější a nejdůležitější tzv. "featured" zprávu a podobně aktuální video. Tím výčet změn samozřejmě nekončí, přibyly i drobnosti jako možnost sdílet vybraný článek se svými přáteli na Facebooku anebo snadnější dostupnost fotogalerií z živých turnajů. Na řadu dalších drobností pak už budete muset přijít sami při brouzdání zbrusu novým PokerStars Blogem, který najdete na adrese http://www.pokerstarsblog.com/cz/ nebo http://www.pokerstarsblog.com.

Chcete zažít atmosféru pokerového turnaje? Registrujte se na PokerStars.cz a vyberte si ze spousty skvělých turnajů. Objevte v sobě pokerovou hvězdu.

Autor:


Nejčtenější

Sexuální jiskru do dlouhodobého vztahu dokáže vrátit každý, tvrdí studie

Akrobacie v posteli netřeba, sex v posteli dlouhodobého páru oživí společně...

Je to jednodušší, než jste mysleli. Rutinu ze sexuálního života nemusíte vyhánět na drahé dovolené uprostřed Karibiku,...

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...

VIDEO: V Brně vybírali i nejškaredější tetování, vyhrál rozpitý motýl

Soutěž o nejhorší tetování na Tattoo Grand Prix v Brně vyhrálo dílo, které má...

Zvířata z reálného světa i z říše fantazie, abstraktní obrazy s prvky kubismu nebo futurismu, ale také rozsáhlé malby....

Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...Najdete na iDNES.cz