Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars ohlašuje Spring Championship of Online Poker

Komerční sdělení   3:00aktualizováno  3:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud jste jako já (ale spíše nejste, protože mi maminka říkávala, že jsem výjimečný a jednou bych se mohl stát prezidentem), pak se jistě toužíte podívat na PokerStars World Championship of Online Poker a napadá vás: "Přeji si, abych si mohl dovolit hrát každou událost!"

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ve hře he 30 milionů dolarů | foto: pokerstars.cz

A kdo by opravdu nechtěl? Turnajový tým PokerStars dal dohromady ten nejlepší program online pokerového festivalu. Zahrát si virtuální World Series z pohodlí svého pyžama je luxus, který má málo lidí. Nyní máte šanci to uskutečnit a není třeba mít ani tisíce dolarů na účtu, aby se vám tento sen splnil.

PokerStars vám oznamuje, že se chystá Spring Championship of Online Poker - pro všechny sázky, též známý jako SCOOP.

No jasně, PokerStars mohla uspořádat sérii turnajů s nízkými vstupnými a nazvat ji třeba WCOOP Junior, Mini COOPer nebo něco podobného. Jenže co by to bylo za zábavu pro hráče s velkými bankrolly? Žádná..., nebo alespoň ne moc velká.

A proto jsme zorganizovali SCOOP - všechny sázky. Mezi 2. a 12. dubnem bude PokerStars hostit 22 různých SCOOP událostí a každá z těchto událostí bude mít tři rozdílné turnaje se vstupnými pro všechny bankrolly. Jak moc odlišné je vstupné? Nejnižší je $5.50 a nejvyšší $25.500.

PokerStars garantuje 30 milionů dolarů v částkách na výhry na celou sérii o 22 událostech. Na programu najdete množství různých druhů her. Samozřejmě, že převážnou náplní šampionátu bude holdem, nicméně PokerStars znovu nasazuje do hry široké spektrum flopových i draw her.

Kompletní přehled událostí naleznete na stránce PokerStars SCOOP. Nezapomeňte se mrknout na kvalifikace pod záložkou SCOOP > UDÁLOSTI v PokerStars lobby. Budou rychle obsazené.

Poté, co si projdete náš přehled událostí, zkuste mi říct, jestli jste dnes viděli něco lepšího. Pokud jste viděli opici projít soupeřovou obranou a parádně v šestnáctce překonat gólmana, vyhráli jste. Pokud ne, SCOOP vítězí na plné čáře.

Kéž by tu ten duben byl o něco rychleji...

Autor:


Nejčtenější

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz