Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars Pokerteam liga: Ve středu už od 18:00!

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ve středu pokračuje prvním placeným a celkově třetím kolem naše týmová PokerStars Pokerteam liga. Za buy-in v hodnotě symbolického 1 dolaru máte možnost získat pro svůj tým o polovinu více bodů než ve standardním kole. Důležitý apel je třeba adresovat i těm, kteří se dosud z různého důvodu do ligy nezapojili - sežeňte do středy hráče a dožeňte náskok vedoucích týmů právě v bonusovém placeném kole!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) | foto: PokerStars.cz

Po dvou odehraných kolech se nám na čele ligové tabulky usadil Kojak Poker Team Plzeň vezoucí se na famózních výsledcích svého kapitána PlumySnakea, který vyhrál první kolo a v tom druhém to dlouho vypadalo, že pro svůj klub dokonce získá double, tedy dvě vítězství v řadě za sebou. Nakonec se ale z výhry radoval CORFIX z týmu Wangl Series of Poker. Zajímavé reportáže a především rozhovory s oběma vítězi si můžete přečíst v článcích, které naleznete v ligové sekci v menu na webu Pokerteam.cz.

A proč hrát ve středečním kole? Středa je především ultimátní a skvělou příležitostí, jak se zapojit do ligy, pakliže jste tak z nejrůznějších důvodů ještě neučinili. I během rozběhnuté sezóny totiž stále máte možnost společně s nejméně dvěma kamarády do ligy vstoupit a ihned hrát o o polovinu více bodů než ve standardním kole a umazat tak ztrátu na vedoucí týmy! Pro vstup do ligy stačí přečíst náš jednoduchý návod v jednom z dříve publikovaných článků o lize.

O kolik bodů přesně se tedy bude ve středu hrát? Platné je bodové rozdělení pro standardní kolo s tím rozdílem, že počet získaných bodů bude vynásoben koeficientem 1.5. V praxi tak bodový příděl v placeném kole vypadá následovně:

Bodování v placeném kole

1.místo – 187.5b (standardně 125)
2.místo – 142.5b (standardně 95b)
3.místo – 120b (80b)
4.místo – 102b (68b)
5.místo – 91.5b (61b)
6.místo – 82.5b (55b)
7.místo – 75b (50b)
8.místo – 67.5b (45b)
9.místo – 60b (40b)
10.-12.místo – 45b (30b)
13.-15.místo – 37.5b (25b)
16.-18.místo – 30b (20b)
19.-25.místo – 18b (12b)
26.-30.místo – 12b (8b)
31.-35.místo – 7.5b (5b)

Buy-in ve výši symbolického dolaru tak nabídne nejenom dramatičtější podívanou s větším balíkem peněz než standardní freerool, ale dá se také očekávat zvýšená snaha soupeřících týmů o to posunout se v ligové tabulce na čelní místa zaručující některé z lákavých cen od společnosti PokerStars. Celé kolo pak samozřejmě zhodnotíme v reportáži!

A teď to možná nejdůležitější: ligové kolo už je samozřejmě nastaveno v pokerovém klientovi PokerStars. Najdete jej tradičně pod záložkami Turnaje > Privátní. Heslo do turnaje je stejné jako v předešlých kolech a samozřejmě je ještě jednou uvedené na webovém fóru Pokerteam.cz pod položkou "Pokerteam liga".

Závěrem ještě jedno důležité upozornění. Středeční třetí kolo začne neplánovaně už od 18:00, ačkoliv bylo původně plánováno na sedmou hodinou. Při nastavování ligových kol v pokerovém klientovi totiž došlo k nemilé chybě, za kterou se omlouváme.

Všechna ligová kola mají nyní stanoven začátek na 19:00, a to s výjimkou této středy a druhého placeného kola, které se odehraje v sobotu 11.září v 18:00. Doporučujeme proto zhlédnout aktualizovaný ligový harmonogram, kde jsou již změny časů zachyceny. Na začátky kol budeme nadále upozorňovat v dostatečném předstihu v aktualitách.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz