Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars Pokerteam liga: Ve středu už od 18:00!

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ve středu pokračuje prvním placeným a celkově třetím kolem naše týmová PokerStars Pokerteam liga. Za buy-in v hodnotě symbolického 1 dolaru máte možnost získat pro svůj tým o polovinu více bodů než ve standardním kole. Důležitý apel je třeba adresovat i těm, kteří se dosud z různého důvodu do ligy nezapojili - sežeňte do středy hráče a dožeňte náskok vedoucích týmů právě v bonusovém placeném kole!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: PokerStars.cz

Po dvou odehraných kolech se nám na čele ligové tabulky usadil Kojak Poker Team Plzeň vezoucí se na famózních výsledcích svého kapitána PlumySnakea, který vyhrál první kolo a v tom druhém to dlouho vypadalo, že pro svůj klub dokonce získá double, tedy dvě vítězství v řadě za sebou. Nakonec se ale z výhry radoval CORFIX z týmu Wangl Series of Poker. Zajímavé reportáže a především rozhovory s oběma vítězi si můžete přečíst v článcích, které naleznete v ligové sekci v menu na webu Pokerteam.cz.

A proč hrát ve středečním kole? Středa je především ultimátní a skvělou příležitostí, jak se zapojit do ligy, pakliže jste tak z nejrůznějších důvodů ještě neučinili. I během rozběhnuté sezóny totiž stále máte možnost společně s nejméně dvěma kamarády do ligy vstoupit a ihned hrát o o polovinu více bodů než ve standardním kole a umazat tak ztrátu na vedoucí týmy! Pro vstup do ligy stačí přečíst náš jednoduchý návod v jednom z dříve publikovaných článků o lize.

O kolik bodů přesně se tedy bude ve středu hrát? Platné je bodové rozdělení pro standardní kolo s tím rozdílem, že počet získaných bodů bude vynásoben koeficientem 1.5. V praxi tak bodový příděl v placeném kole vypadá následovně:

Bodování v placeném kole

1.místo – 187.5b (standardně 125)
2.místo – 142.5b (standardně 95b)
3.místo – 120b (80b)
4.místo – 102b (68b)
5.místo – 91.5b (61b)
6.místo – 82.5b (55b)
7.místo – 75b (50b)
8.místo – 67.5b (45b)
9.místo – 60b (40b)
10.-12.místo – 45b (30b)
13.-15.místo – 37.5b (25b)
16.-18.místo – 30b (20b)
19.-25.místo – 18b (12b)
26.-30.místo – 12b (8b)
31.-35.místo – 7.5b (5b)

Buy-in ve výši symbolického dolaru tak nabídne nejenom dramatičtější podívanou s větším balíkem peněz než standardní freerool, ale dá se také očekávat zvýšená snaha soupeřících týmů o to posunout se v ligové tabulce na čelní místa zaručující některé z lákavých cen od společnosti PokerStars. Celé kolo pak samozřejmě zhodnotíme v reportáži!

A teď to možná nejdůležitější: ligové kolo už je samozřejmě nastaveno v pokerovém klientovi PokerStars. Najdete jej tradičně pod záložkami Turnaje > Privátní. Heslo do turnaje je stejné jako v předešlých kolech a samozřejmě je ještě jednou uvedené na webovém fóru Pokerteam.cz pod položkou "Pokerteam liga".

Závěrem ještě jedno důležité upozornění. Středeční třetí kolo začne neplánovaně už od 18:00, ačkoliv bylo původně plánováno na sedmou hodinou. Při nastavování ligových kol v pokerovém klientovi totiž došlo k nemilé chybě, za kterou se omlouváme.

Všechna ligová kola mají nyní stanoven začátek na 19:00, a to s výjimkou této středy a druhého placeného kola, které se odehraje v sobotu 11.září v 18:00. Doporučujeme proto zhlédnout aktualizovaný ligový harmonogram, kde jsou již změny časů zachyceny. Na začátky kol budeme nadále upozorňovat v dostatečném předstihu v aktualitách.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

VIDEO: Žena uřízla manželovi penis. Kvůli nevěře

Žárlivá žena uřízla manželovi penis

Když zjistila, že ji muž podvádí s mnoha ženami, zuřila. A nezvládla se uklidnit. Proto vymyslela plán pomsty. Vykonala...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Najdete na iDNES.cz