Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars Prague Open v září na Smíchově

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pamatujete ještě na loňskou Česko-slovenskou pokerovou tour organizovanou hernou PokerStars? Na ambiciózní projekt české divize PokerStars se nyní bude snažit navázat zbrusu nový turnaj nazvaný PokerStars Prague Open. Veškeré podrobnosti o této prestižní záležitosti zjistíte v našem článku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září | foto: PokerStars.cz

Zbystřit by měli všichni milovníci živých turnajů. Koncem září, konkrétně od 22. do 26.9. bude pražské Card Casino na Smíchově hostit historicky první PokerStars Prague Open. Pro hráče budou připraveny tři turnaje s buy-iny 2 700, 5 300 a 10 700 Kč. Tyto eventy budou doplněny supersatelitem do hlavního turnaje a turnajem médií, který bude určen pro novinářské dvojice.

Celá akce odstartuje ve středu 22. září turnajem Prague Open Super Deep. Buy-in do tohoto turnaje je nastaven na 5 300 Kč, startovní stack bude činit 30 000 žetonů a jednotlivé levely budou odstupňované po 20 minutách. Na podobný turnaj při akci Pražský Pokerový Festival dorazilo 228 hráčů.

Ve čtvrtek bude na programu turnaj pro novináře a konečně v pátek vypukne hlavní turnaj s buy-inem 10 700 Kč, který má velkou šanci zapsat se mezi české pokerové události roku, a to společně se zastávkou European Poker Tour, která se v Praze uskuteční jako již tradičně v prosinci.

Pokerstars.cz

Main event PokerStars Prague Open se bude moci pochlubit unikátní strukturou - startovní stack bude 20 000 žetonů a levely se budou zvyšovat po hodině. Čeká se i hojný počet účastníků - ostatně jenom v on-line kvalifikacích na PokerStars je garantováno 40 vstupenek.

Velkým lákadlem bude i turnaj s názvem Prague Open Side Event, do kterého se kvalifikuje minimálně 80 hráčů z on-line kvalifikací. Možnost kvalifikovat se budou mít i ti, kteří dávají přednost živému pokeru, protože PokerStars nabídne živé kvalifikace ve vybraných městech po celé České republice. I přes relativně nízký buy-in 2 700 Kč se hráči mohou těšit na 15 000 žetonů do začátku a blind levely zvedající se po 40 minutách.

Pro české a slovenské hráče pak herna PokerStars připravila velké množství příležitostí, jak se na PokerStars Prague Open kvalifikovat, ať už z on-line z freerollu a nebo z kvalifikací za $1 dolar.

Abyste se dostali do živého turnaje, stačí hrát některý ze satelitů Fáze 1 se vstupným zdarma nebo za $1,10, které poběží až do 19. září. Postupte do Fáze 2 a zahrajte si o místo v Prague Open Main Event (v hodnotě $535) nebo v Side eventu (v hodnotě $135).

Dokonce můžete přeskočit 1. fázi a využít možnosti zakoupení přímého buy-inu do některého z kvalifikačních turnajů druhé fáze od pouhých $5,50 nebo $22. K registraci stačí otevřít PokerStars lobby, kliknout na "Události", "Speciální" a "Vše".

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz