Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

PokerStars Prague Open v září na Smíchově

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pamatujete ještě na loňskou Česko-slovenskou pokerovou tour organizovanou hernou PokerStars? Na ambiciózní projekt české divize PokerStars se nyní bude snažit navázat zbrusu nový turnaj nazvaný PokerStars Prague Open. Veškeré podrobnosti o této prestižní záležitosti zjistíte v našem článku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září | foto: PokerStars.cz

Zbystřit by měli všichni milovníci živých turnajů. Koncem září, konkrétně od 22. do 26.9. bude pražské Card Casino na Smíchově hostit historicky první PokerStars Prague Open. Pro hráče budou připraveny tři turnaje s buy-iny 2 700, 5 300 a 10 700 Kč. Tyto eventy budou doplněny supersatelitem do hlavního turnaje a turnajem médií, který bude určen pro novinářské dvojice.

Celá akce odstartuje ve středu 22. září turnajem Prague Open Super Deep. Buy-in do tohoto turnaje je nastaven na 5 300 Kč, startovní stack bude činit 30 000 žetonů a jednotlivé levely budou odstupňované po 20 minutách. Na podobný turnaj při akci Pražský Pokerový Festival dorazilo 228 hráčů.

Ve čtvrtek bude na programu turnaj pro novináře a konečně v pátek vypukne hlavní turnaj s buy-inem 10 700 Kč, který má velkou šanci zapsat se mezi české pokerové události roku, a to společně se zastávkou European Poker Tour, která se v Praze uskuteční jako již tradičně v prosinci.

Pokerstars.cz

Main event PokerStars Prague Open se bude moci pochlubit unikátní strukturou - startovní stack bude 20 000 žetonů a levely se budou zvyšovat po hodině. Čeká se i hojný počet účastníků - ostatně jenom v on-line kvalifikacích na PokerStars je garantováno 40 vstupenek.

Velkým lákadlem bude i turnaj s názvem Prague Open Side Event, do kterého se kvalifikuje minimálně 80 hráčů z on-line kvalifikací. Možnost kvalifikovat se budou mít i ti, kteří dávají přednost živému pokeru, protože PokerStars nabídne živé kvalifikace ve vybraných městech po celé České republice. I přes relativně nízký buy-in 2 700 Kč se hráči mohou těšit na 15 000 žetonů do začátku a blind levely zvedající se po 40 minutách.

Pro české a slovenské hráče pak herna PokerStars připravila velké množství příležitostí, jak se na PokerStars Prague Open kvalifikovat, ať už z on-line z freerollu a nebo z kvalifikací za $1 dolar.

Abyste se dostali do živého turnaje, stačí hrát některý ze satelitů Fáze 1 se vstupným zdarma nebo za $1,10, které poběží až do 19. září. Postupte do Fáze 2 a zahrajte si o místo v Prague Open Main Event (v hodnotě $535) nebo v Side eventu (v hodnotě $135).

Dokonce můžete přeskočit 1. fázi a využít možnosti zakoupení přímého buy-inu do některého z kvalifikačních turnajů druhé fáze od pouhých $5,50 nebo $22. K registraci stačí otevřít PokerStars lobby, kliknout na "Události", "Speciální" a "Vše".

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Najdete na iDNES.cz