Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Poradna: Sexuální úchylka ohrožuje moji partnerku

aktualizováno 
Vzrušují mě ženy, které se přejídají. Mám partnerku, která mou vášeň sdílí, ale už váží přes sto kilo a já se bojím o její zdraví, píše čtenář Josef. Máme se vzdát své sexuální preference, nebo riskovat zdravotní problémy?

Sexuální preference neznají hranic. Mohou zahrnovat i přejídání se. | foto: Profimedia.cz

Dobrý den,

dlouho jsem váhal, jestli se se svým problémem vůbec někomu svěřit. Ale asi to jinak nepůjde. Potřebuji odpověď na otázku: mám se vzdát svého sexuálního života, když představuje zdravotní riziko pro mé partnerky?

Jak začít? Vzrušují mne velká ženská bříška, jedení a přibírání. Jsem si toho vědom už asi od 12 let, chvíli trvalo, než jsem si to připustil a ujasnil. Nyní mám jasno, erotickým stimulem jsou pro mě přejídající se ženy, nafouklá nebo tlustá bříška. Je to divné, ale je to tak. Jak jsem zjistil, nejsem v tom sám, na YouTube lze nalézt mnoho videí s touto tématikou.

Ve svém životě jsem si prošel obdobím popírání, snažil jsem se dělat, že se mi líbí to, co ostatním. Pár let to šlo, ale stejně jsem orgasmu nedosáhl, pokud jsem si v duchu nepromítl nějaké pěkné bříško. Což mi přijde vůči partnerkám nefér. V dalším období jsem své partnerky skrytě vykrmoval, což mi přijde ještě víc nefér a dodnes z toho mám výčitky. Některé momenty takových vztahů byly naprosto skvělé, ale většinou vše skončilo frustrovanou partnerkou na dietě. V další fázi jsem si zkusil vybírat mezi plnoštíhlými ženami, marně jsem však hledal takovou, která je spokojená a která se svého těla a jídla nebojí.

Pak se mi ale splnil sen, o kterém jsem si už myslel, že je nereálný. Potkal jsem dívku, která je mi ve všech směrech blízká a bohužel nebo bohudík se mnou sdílí i moji úchylku. Ostatně, seznámili jsme se právě díky tomu. Pak jsem zjistil, že máme podobné názory, hodnoty, humor... chtěl bych si ji jednou vzít.... asi.

Má partnerka byla štíhlá, ale bažící po přibírání. Strávili jsme dlouhé hodiny řešením toho, jaké to bude, kam až můžeme zajít, jaká jsou rizika. Nakonec jsme si dali strop 100 kilogramů, s tím, že do té doby si budeme užívat tak, jak jsme o tom oba od puberty snili. A opravdu to tak bylo, všechny moje i její fantazie se začaly měnit v realitu. Krásnější období jsem nikdy před tím nezažil. Čím blíž ale byla ručička váhy ke 100, tím víc jsme to řešili. Ubírali jsme na tempu a momentálně se nacházíme ve fázi, kdy se naší libůstce věnujeme jen o víkendech. I tak váží má partnerka už 115 kilo.

A oba dva řešíme, co dál: vzdát se sexuality, nebo dál riskovat: Ale do kdy?

Josef (33)

Josefe,

děkujeme vám za dotaz. Zcela chápu, že svěření se s problémem tohoto rázu pro vás bylo značně obtížné a vážím si vaší důvěry. Sexuální preference, o níž v dopisu píšete, se jmenuje krmící fetišismus a je popsána i v odborné literatuře. Osoby zaměřené tímto směrem vzrušuje přejídání, obezita a tělesný tuk jako takový.

Poradna

Své otázky a problémy nám pište na e-mail redakce@xman.cz, zodpoví je psycholožka Bára.

Je rozhodně chvályhodné, že máte na svou vášeň náhled a uvědomujete si, že ať už tajné, nebo přiznané vykrmování partnerek má četná zdravotní rizika a můžete jím způsobit partnerce rozsáhlé problémy. Velmi pozitivně také vnímám váš přístup, kdy jste si našel podobně zaměřenou partnerku a oba dva jste schopni posoudit a uvědomit si rizika, která s sebou vaše sexuální preference nese. Bohužel ji však pravděpodobně ani jeden z vás není schopný zvládnout a převzít nad ní kontrolu. Takzvaná morbidní obezita přitom nemusí ohrožovat jen zdraví vaší partnerky, ale též její život.

Velmi bych vám doporučovala, abyste oba vyhledali sexuologa, který by vám pomohl s vaší sexuální preferencí pracovat. Nejde o to, abyste se svého sexuálního zaměření zcela vzdali, ale abyste nad ním získali takovou kontrolu, aby neohrožovalo zdraví vaší přítelkyně. Vzhledem k současné váze vaší partnerky byste návštěvu odborníka rozhodně neměli odkládat.

Psycholožka Bára

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Čech prodal Eiffelovu věž. Viktor Lustig inovoval klasický podvodný trik

„Nejslizčí fixlař, který kdy žil.“ Tak popsali tajní agenti českého podvodníka...

Na začátku se králík v pytli měnil v kočku, později se prodávaly falešné zlaté cihly nebo housle od Stradivariho. Onen...

Vosy a Noční čarodějnice. Do války proti nacistům zasáhly i pilotky

Hrdinky. Rufina Gaševová a Natalie Meklinová patřily do bombardovacího...

Sovětské pilotky létaly za druhé světové války bojové mise, jejich americké kolegyně přepravovaly náklady nebo...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Najdete na iDNES.cz