Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Porazí Isildura online kvalifikant?

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Málo známý maďarský hráč si v online kvalifikaci vybojoval možnost vyzvat v dalším pokračování Superstar showdown hvězdu online pokeru Viktorba Bloma alias Isildura.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Isildur1 na Pokerstars | foto: PokerStars.cz

Hráč s přezdívkou DodgyFish72 z Maďarska bude mít už tuto neděli 27. února příležitost užít si svých pár hodin slávy. Jako první hráč z řad "lidu" si totiž vyzkouší, jaké to je hrát v heads-upu s takovou superstar jakou bezesporu je Švéd Viktor Blom, fanouškům známější pod přezdívkou Isildur1.

Isildur1 si drží ve své "show" výbornou bilanci. Prohrál pouze úvodní klání s Isaacem Haxtonem, pak ovšem přišla velká série jeho vítězství, když postupně porazil Tonyho G, Daniela "jungleman12" Catese a naposledy o více než sto tisíc dolarů ruského profíka Evžena Kačalova.

Jeho nynějším soupeřem ovšem nebude známý profík, ale naopak málo známý maďarský hráč. To může být pro švédského hráče i značnou nevýhodou, protože zatímco o ostatních soupeřích si mohl udělat poměrně dobrou představu, hru DodgyFishe dopředu odhadnout nepůjde.

Své kvality přitom Maďar prokázal už v online kvalifikaci. Nejprve porazil pole 124 hráčů v kvalifikačním turnaji za 11 dolarů a následně zvítězil také v 140 členném finále. Díky tomu získal bankroll $15.000, o který musí ještě zabojovat proti Blomovi.

Viktor Blom alias Isildur1

Viktor Blom alias Isildur1

Na rozdíl od klasických Superstar showdown se tedy nebude hrát o 150 000 dolarů. Soupeři se střetnou na o desetinu menších sázkových limitech. Hrát se bude na čtyřech heads-up stolech se sázkovými limity $5/$10 dolarů. Odehraje se tradičních 2500 her.

Další zvláštností tohoto duelu je i to, že Maďar si může odnést až 45 000 dolarů. Pokud ve výzvě uspěje, zůstane mu nejenom 15 000 dolarů, které vyhrál v kvalifikaci jako počáteční vklad, ale i peníze, které vyhraje nad Isildurem. Pokud se Maďarovi podaří ještě před odehráním všech 2 500 her obrat Isildura o všechno, dostane navíc od PokerStars speciální bonus ve výši 10 000 dolarů.

Heads-up těchto dvou hráčů začíná tradičně ve 21:00, proto si v neděli nezapomeňte zapnout svého pokerového klienta. A pokud byste zatoužili po tom, DodgyFishe napodobit, pak nezapomeňte, že kvalifikace do jedné z dalších Superstar showdown stále běží.

Podrobnosti se dozvíte na této adrese. Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa – PokerStars.net.

Autor:


Témata: Superstar

Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz