Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Práce snů: vysněné místo získal i český hráč

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po slovenském hráči s přezdívkou O’Shark z Dolného Kubína získal v rámci speciální akce další pracovní místo i český hráč Jaroslav Polák. Jeho zpověď naleznete na řádcích níže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Práce snů | foto: PokerStars.cz

Sedmatřicetiletý Jaroslav Polák s bydlištěm kousek od Prahy se stal dalším z hráčů z regionu střední Evropy, který vyhrál skvělou práci od PokerStars. Jaroslav se může těšit na rok strávený hraním pokeru. Jak jistě víte z našich dřívějších zpráv, herna PokerStars nabízela skvělý plat 24 000 dolarů ročně (cca 410 880 Kč, tedy přibližně 34 000 za měsíc) a k tomu navrch 18 000 dolarů ve formě buy-inů do svých turnajů.

Jaroslave, povězte nám, jak jste dostal ke hraní pokeru?
Dostal jsem se k tomu před rokem, když jsem si jednou vyrazil s kolegy zahrát tuhle hru. Oni už to uměli, takže ani nebudu říkat, jak jsem dopadl. Nejdříve jsme hráli turnaj - freezeout, to jsem byl venku hned, tak jsem jen čekal až dohrají a přejdeme na cash game. A když jsem se dočkal, tak jsem jak pominutý dorovnával každou blbost do doby, než jsem měl v kapse prázdno. Jeden známý z turnaje mi řekl, že hraje na PokerStars a že si pomaličku měsíčně připíše 1–3k. Po měsíci jsem si tam také zřídil účet a začal úspěšně prodělávat. Až později jsem přibrzdil a začal hrát menší turnaje a začal pročítat knížky, sledovat videa a začal vnímat hráče a hru a ne jen karty na ruce.

Kde jste se doslechl o akci "Práce snů" a co Vás vedlo k nápadu zúčastnit se?
O Práci snů jsem se dočetl při přihlášení do pokerového klienta herny PokerStars. Zúčastnil jsem se proto, že se mi líbilo heslo "koníček se stane prací." Vyhrát Práci snů pro mě je velká výzva, motivace a budu se snažit samozřejmě to co nejlépe využít, ať už finančně a nebo k získání nových pokerových schopností a zkušeností.

Změní vítězství v soutěži "Práce snů" nějak razantně Váš život?
Osobně si myslím, že mě úspěchy nemění. Žil jsem 2 roky mimo republiku, pak jsem úspěšně podnikal v jednom oboru, pak v druhém, taky jsem úspěšně sázel, ale snažím se při úspěších stále zůstávat při zemi. Myslím si, že je to recept na to, jak mít i dál život fajn. Jednoduchá odpověď na otázku je: nechci se měnit.

Jak na fakt, že hrajete poker, reagují vaši nejbližší?
Manželka dokonce ví i co je check, fold a dokonce SET. Příbuzní o tom, že hraji poker neví a známí, kteří hrají nebo nehrají, tak těm jsem se s žádným úspěchem zatím nepochlubil. Prakticky o mé výhře ví zatím jen manželka .Je škoda že veřejnost má zažitý názor, že je poker hazard. Je to tím, že to jsou karty a lidé si myslí, že člověk může prohrát barák. Už jsem se s takovým názorem setkal. Odpovídám protiotázkou: je golf hazard? A nebo jiný sport, kde lidi dají zápisné a prvních několik míst si to dělí?

Hrajete poker také na živo nebo pouze on-line?
Na živo hraji pouze 5% času stráveného s pokerem a zbytek věnuji hře online. Myslím, že se hru rychleji naučím, když odehraji co nejvíce her. Samozřejmě, hrát na živo je trochu jiné. Zúčastnil jsem se už zhruba patnácti turnajů. Mimo dvou menších úspěchů a dvou, tří v kvalifikacích, ve kterých jsem získal vstupenku do Card Casina v Praze, jsem nic nevyhrál. Hlavně vím, že na živo více chybuji než online. Trémou netrpím, tak si myslím, že je to jen o zkušenostech. Asi si budu dávat delší čas na rozmyšlenou.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Už víte, kam do školky?
Už víte, kam do školky?

Také vás čeká tento rok zápis do školky? Poraďte se, jaká školka je nejlepší ve vašem okolí, či jestli zvolit státní nebo soukromou.

Najdete na iDNES.cz