Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Práce snů: vysněné místo získal i český hráč

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po slovenském hráči s přezdívkou O’Shark z Dolného Kubína získal v rámci speciální akce další pracovní místo i český hráč Jaroslav Polák. Jeho zpověď naleznete na řádcích níže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Práce snů | foto: PokerStars.cz

Sedmatřicetiletý Jaroslav Polák s bydlištěm kousek od Prahy se stal dalším z hráčů z regionu střední Evropy, který vyhrál skvělou práci od PokerStars. Jaroslav se může těšit na rok strávený hraním pokeru. Jak jistě víte z našich dřívějších zpráv, herna PokerStars nabízela skvělý plat 24 000 dolarů ročně (cca 410 880 Kč, tedy přibližně 34 000 za měsíc) a k tomu navrch 18 000 dolarů ve formě buy-inů do svých turnajů.

Jaroslave, povězte nám, jak jste dostal ke hraní pokeru?
Dostal jsem se k tomu před rokem, když jsem si jednou vyrazil s kolegy zahrát tuhle hru. Oni už to uměli, takže ani nebudu říkat, jak jsem dopadl. Nejdříve jsme hráli turnaj - freezeout, to jsem byl venku hned, tak jsem jen čekal až dohrají a přejdeme na cash game. A když jsem se dočkal, tak jsem jak pominutý dorovnával každou blbost do doby, než jsem měl v kapse prázdno. Jeden známý z turnaje mi řekl, že hraje na PokerStars a že si pomaličku měsíčně připíše 1–3k. Po měsíci jsem si tam také zřídil účet a začal úspěšně prodělávat. Až později jsem přibrzdil a začal hrát menší turnaje a začal pročítat knížky, sledovat videa a začal vnímat hráče a hru a ne jen karty na ruce.

Kde jste se doslechl o akci "Práce snů" a co Vás vedlo k nápadu zúčastnit se?
O Práci snů jsem se dočetl při přihlášení do pokerového klienta herny PokerStars. Zúčastnil jsem se proto, že se mi líbilo heslo "koníček se stane prací." Vyhrát Práci snů pro mě je velká výzva, motivace a budu se snažit samozřejmě to co nejlépe využít, ať už finančně a nebo k získání nových pokerových schopností a zkušeností.

Změní vítězství v soutěži "Práce snů" nějak razantně Váš život?
Osobně si myslím, že mě úspěchy nemění. Žil jsem 2 roky mimo republiku, pak jsem úspěšně podnikal v jednom oboru, pak v druhém, taky jsem úspěšně sázel, ale snažím se při úspěších stále zůstávat při zemi. Myslím si, že je to recept na to, jak mít i dál život fajn. Jednoduchá odpověď na otázku je: nechci se měnit.

Jak na fakt, že hrajete poker, reagují vaši nejbližší?
Manželka dokonce ví i co je check, fold a dokonce SET. Příbuzní o tom, že hraji poker neví a známí, kteří hrají nebo nehrají, tak těm jsem se s žádným úspěchem zatím nepochlubil. Prakticky o mé výhře ví zatím jen manželka .Je škoda že veřejnost má zažitý názor, že je poker hazard. Je to tím, že to jsou karty a lidé si myslí, že člověk může prohrát barák. Už jsem se s takovým názorem setkal. Odpovídám protiotázkou: je golf hazard? A nebo jiný sport, kde lidi dají zápisné a prvních několik míst si to dělí?

Hrajete poker také na živo nebo pouze on-line?
Na živo hraji pouze 5% času stráveného s pokerem a zbytek věnuji hře online. Myslím, že se hru rychleji naučím, když odehraji co nejvíce her. Samozřejmě, hrát na živo je trochu jiné. Zúčastnil jsem se už zhruba patnácti turnajů. Mimo dvou menších úspěchů a dvou, tří v kvalifikacích, ve kterých jsem získal vstupenku do Card Casina v Praze, jsem nic nevyhrál. Hlavně vím, že na živo více chybuji než online. Trémou netrpím, tak si myslím, že je to jen o zkušenostech. Asi si budu dávat delší čas na rozmyšlenou.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Najdete na iDNES.cz