Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Prahu ovládl špičkový poker!

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž hostila první zastávku nové pokerové série PokerStars Eureka Poker Tour.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Eureka Poker Tour v Praze | foto: PokerStars.cz

Za dostupný buy-in 800 euro si mohli nejen domácí hráči vyzkoušet atmosféru velkého turnaje organizovaného profesionály z PokerStars. Konal se v Card Casinu v Praze, a to v rámci série Eureka Poker Tour orientované na hráče střední a východní Evropy.

Mezi zúčastněnými jsme mohli spatřit špičkové české i slovenské hráče, mezi nimiž vyčnívali členové hvězdného týmu PokerStars Pro Martin Hrubý a Dag Palovič. Oba dva jmenovaní nicméně vypadli v prvních hracích dnech a do boje o peníze tak nezasáhli.

Do pražského kasina si našlo cestu celkem 319 hráčů a 36 z nich se mohlo těšit na peněžní výhry. Na vítěze čekalo rovných 58 400 euro (cca 1 430 080 Kč) a celková výše peněžních cen dosáhla částky €231 290 euro (cca 5 666 605 Kč), takže se rozhodně nehrálo o malé peníze.

Dag Palovič posiluje tým PokerStars Pro

Dag Palovič

Jak už bylo naznačeno výše, v turnaji jsme mohli spatřit i velké množství českých hráčů. Na finálovém stole se představili hned tři Češi, bohužel ani jeden z nich se neprobojoval do závěrečného heads-upu. Zastoupení ale české barvy měly alespoň na stupních vítězů, když třetí příčku obsadila zkušená česká profesionálka Veronika Kokočeva. Za toto umístění inkasovala 20 500 euro (cca 502 250 Kč).

O prvenství si to rozdali Brit Keith Johnson a Španěl Antonio Dieguez Rodriguez. Do závěrečné heads-up bitvy vstupoval s velkým náskokem anglický hráč a během dvaceti minut bylo o vítězi rozhodnuto. V poslední hře vyslal Johnson allin s K-J, Rodriguez dorovnal se svým ministackem s T-6 a po boardu 2-9-3-J-8 se Keith Johnson stal vítězem hlavního turnaje Eureka Poker Tour Prague 2011. Z Prahy si odváží krásnou trofej, titul šampiona a také výše uvedených €58 400 euro.

Konečné pořadí Eureka Poker Tour v Praze

1. místo: Keith Johnson - €58 400
2. místo: Antonio Dieguez Rodriguez - €37 000
3. místo: Veronika Kokočeva -  €20 500
4. místo: Petr Králíček - €16 080
5. místo: Jaroslav Urban - €12 720
6. místo: Pawel Bartosz - €10 400
7. místo: Kim Eduardových - €8 330
8. místo: Kamil Kóska - €6 590

Další zastávka Eureka Poker Tour se uskuteční ve Slovinsku v tradiční pokerové destinaci Nové Gorici. Hrát se tam bude v termínu do 12. do 15. května, buy-in do turnaje je nastaven stejně jako v Praze na 800 euro a vy máte opět jedinečnou šanci se na turnaj probojovat skrze kvalifikační turnaje na PokerStars. Naleznete je již teď ve svém pokerovém klientovi pod záložkami Turnaje > Kvalifikační. Přejeme hodně úspěchů!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?

Najdete na iDNES.cz