Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Prestižní WSOP se blíží

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejprestižnější světový pokerový turnaj World Series of Poker vypukne už za několik málo dní. Koncem května přivítá kasino Rio v Las Vegas nejlepší hráče z celého světa, aby se v největším turnaji na světě utkali o závratné peníze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na vítěze bude čekat astronomická částka | foto: PokerStars.cz

Jubilejní 40.ročník WSOP začne už 26.května, a to tradiční turnajem pro zaměstnance kasina. Pokerový maratón pak potrvá až do 3.července, kdy vypukne to, na co celý pokerový svět netrpělivě čeká slavný Main Event WSOP nazvaný World Championship No-Limit Hold'em  s buy-inem 10,000 dolarů. Main Event bude přerušen až 15.července, kdy bychom měli znát jména účastníků finálového stolu, který se dohraje na podzim, konkrétně mezi 7. a 10.listopadem.

Celkem se budou moci hráči zapsat do 57 různých eventů, které obsáhnou všemožné pokerové varianty a různou škálu buy-inů od $1,000 po $50,000, který je nutný pro vstup do mistrovství světa v H.O.R.S.E (Texas Holdem, Omaha Hi-Lo, Razz poker, 7 Card Stud and 7 Card Stud Hi-Lo). Speciálem pak bude turnaj s buy-inem $40,000 v NLHE připravený zvlášť pro oslavu kulatého výročí turnaje.

Největší pozornost se bude pochopitelně upírat na „desetitisícová“ (buy-in do těchto turnajů činí 10,000 dolarů) mistrovství světa v nejhranějších pokerových variantách. Mezi ně patří: Seven Card Stud, World Championship Mixed Event, Omaha 8 or Better, No-Limit 2-7 Draw Lowball, Heads Up No-Limit Hold'em, Limit Hold'em, Seven Card Stud 8 or Better, Pot-Limit Omaha, Pot-Limit Hold'em, H.O.R.S.E a konečně již zmiňované nejslavnější mistrovství v No-Limit Hold`em.

Letos si organizátoři připravili také několik změn v pravidlech, které se budou týkat zejména main eventu. Tou nejmarkantnější je opětovné navýšení počtu žetonů, se kterými budou hráči začínat, a to na 30,000 žetonů. Vedle toho bude zakázán i tzv. rabbit hunting, tedy zdržování hry prosbou dealera o odkrytí dalších karet po vyloženém boardu a ukončeném kole hry.

Rekordní bude letos i prize money. V loňském roce zvítězil do té doby ne příliš známý Peter Eastgate, který si odnesl $9,152,416. Magická desetimiliónová hranice patrně ještě letos nebude překonána, přesto se dá čekat, že na vítěze bude opět čekat hodně přes devět miliónů dolarů.

Autor:


Nejčtenější

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Sexuální jiskru do dlouhodobého vztahu dokáže vrátit každý, tvrdí studie

Akrobacie v posteli netřeba, sex v posteli dlouhodobého páru oživí společně...

Je to jednodušší, než jste mysleli. Rutinu ze sexuálního života nemusíte vyhánět na drahé dovolené uprostřed Karibiku,...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...Najdete na iDNES.cz