Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Prestižní WSOP se blíží

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejprestižnější světový pokerový turnaj World Series of Poker vypukne už za několik málo dní. Koncem května přivítá kasino Rio v Las Vegas nejlepší hráče z celého světa, aby se v největším turnaji na světě utkali o závratné peníze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na vítěze bude čekat astronomická částka | foto: PokerStars.cz

Jubilejní 40.ročník WSOP začne už 26.května, a to tradiční turnajem pro zaměstnance kasina. Pokerový maratón pak potrvá až do 3.července, kdy vypukne to, na co celý pokerový svět netrpělivě čeká slavný Main Event WSOP nazvaný World Championship No-Limit Hold'em  s buy-inem 10,000 dolarů. Main Event bude přerušen až 15.července, kdy bychom měli znát jména účastníků finálového stolu, který se dohraje na podzim, konkrétně mezi 7. a 10.listopadem.

Celkem se budou moci hráči zapsat do 57 různých eventů, které obsáhnou všemožné pokerové varianty a různou škálu buy-inů od $1,000 po $50,000, který je nutný pro vstup do mistrovství světa v H.O.R.S.E (Texas Holdem, Omaha Hi-Lo, Razz poker, 7 Card Stud and 7 Card Stud Hi-Lo). Speciálem pak bude turnaj s buy-inem $40,000 v NLHE připravený zvlášť pro oslavu kulatého výročí turnaje.

Největší pozornost se bude pochopitelně upírat na „desetitisícová“ (buy-in do těchto turnajů činí 10,000 dolarů) mistrovství světa v nejhranějších pokerových variantách. Mezi ně patří: Seven Card Stud, World Championship Mixed Event, Omaha 8 or Better, No-Limit 2-7 Draw Lowball, Heads Up No-Limit Hold'em, Limit Hold'em, Seven Card Stud 8 or Better, Pot-Limit Omaha, Pot-Limit Hold'em, H.O.R.S.E a konečně již zmiňované nejslavnější mistrovství v No-Limit Hold`em.

Letos si organizátoři připravili také několik změn v pravidlech, které se budou týkat zejména main eventu. Tou nejmarkantnější je opětovné navýšení počtu žetonů, se kterými budou hráči začínat, a to na 30,000 žetonů. Vedle toho bude zakázán i tzv. rabbit hunting, tedy zdržování hry prosbou dealera o odkrytí dalších karet po vyloženém boardu a ukončeném kole hry.

Rekordní bude letos i prize money. V loňském roce zvítězil do té doby ne příliš známý Peter Eastgate, který si odnesl $9,152,416. Magická desetimiliónová hranice patrně ještě letos nebude překonána, přesto se dá čekat, že na vítěze bude opět čekat hodně přes devět miliónů dolarů.

Autor:Nejčtenější

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Najdete na iDNES.cz