Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Příběhy čtenářů Xman.cz: Drahoušku, myslím, že jsi mi nevěrná

  17:00aktualizováno  17:00
Intimní zprávy v mobilu, nové kamarádky, s nimiž je třeba chodit na kávu, pozdní příchody: to vše vám spolehlivě napoví, že s vaší drahou není něco v pořádku. K přiznání k nevěře, které vás pochyb (a iluzí) zbaví, však partnerku leckdy nedonutí ani obsáhlý důkazní materiál, jak vyplývá ze čtenářských příběhů.

Z milence ukrytého ve skříni se nevylže, v případě mnoha jiných indicií se o to ale snažit bude | foto: Profimedia.cz

Příběh č. 1: Jsi paranoidní, miláčku…

Výpisy z účtů a  nevymazané zprávy bývají často zřejmým důkazem o nevěře. Vaše partnerka se však může přít i o indicie, které podle vás mluví zcela jasnou řečí, jak ukazuje příběh čtenáře Karla.

"Měli jsme s manželkou společný účet na naše telefonní čísla. Asi před čtyřmi lety jsem zaznamenal podstatně vyšší účty za její hovory a rostoucí frekvenci hovorů a SMS zpráv. A jedno telefonní číslo se neustále opakovalo. V zajímavých denních a nočních hodinách, někdy i v době, kdy jsme byli oba doma a já už dávno spal."

Na dotaz, kdo je majitelem čísla, které si tak oblíbila, manželka Karlovi vysvětlila, že patří jejich společné kamarádce, její bývalé spolužačce. "To víš, ta Vávrová pořád otravuje," ušklíbla se.

Jenže kamarádčino číslo to nebylo.

Vztah dospěl nakonec do krize a oba začali navštěvovat manželskou poradnu. "Bylo smutné poslouchat tam manželčiny stesky a důvody, proč se mnou nekomunikuje a jak jí nevycházím vstříc."

Jenže komunikace s neznámým číslem pokračovala dál – a pečlivými inventurami výpisů volání Karel zjistil, že mu v jeden moment poslala zprávu, jak moc na něj myslí, zatímco hned vzápětí následoval dlouhý hovor na inkriminované číslo.

"Samozřejmě že jsem zjistil, komu ono číslo patří. Bylo našeho známého."

Ani tenhle důkaz ale Karlovi nepomohl.

Miláčku, je vedle v koupelně, tak jen píšu, že se moc těším na zítřejší večer!

"Obvinila mě, že jsem paranoidní a že ona dělá všechno pro to, aby se náš vztah zase srovnal. Odmítl jsem platit její hovory a ona, byť vše stále popírala, si pořídila novou SIM kartu."

Jak nakonec vztah dopadl, Karel nenapsal, příběh s happy endem však ale asi nečekejme.

Příběh č. 2: Dobrou noc a hezké "sníčky"

I v případě Lucky odhalil nepříjemnou pravdu mobilní telefon. A velkou měrou k tomu přispěla i náhoda.

"Jednou se můj přítel vrátil z práce až kolem 22:00. Byl hrozně nastydlý, měl teplotu, kašel, vypil spousty čaje, vzal si několik paralenů a rovnou do postele. Potil se, naříkal, stále se probouzel."

Lucii pro změnu probudila o půlnoci příchozí zpráva na přítelův telefon. Od čísla uloženého pod jménem "Opava" přišlo přání na dobrou noc: "Dobrou noc a hezké ´sníčky´."

"Už spí, tak posílám pusu a pohlaď se za mě..."

Pisatelce se dostalo lakonické odpovědi: "P. leží, je nemocen, mě jste probudila, nyní tedy budím já jeho, a to, co bude následovat, si jistě umíte představit. Přeji vám hezké ´sníčky´."

"Přítele jsem vzbudila, hrál na mě, že neví, o co jde. Druhý den ráno jsem mu zcela bez emocí sdělila, že o takové manévry nestojím, a vyzvala jej, ať si vše vyřeší, a tím myslím skutečně vše."

Lucčin partner se odstěhoval, pro ni je to ale úleva: "Už rok a půl žiji sama a jsem ráda, že je to za mnou."

Příběh č. 3: Vykašli se na ni

Zkoumání a porovnávání výpisů účtů, pátrání po vlastnících telefonních čísel, z nichž přicházejí nezvykle osobní zprávy, dlouhá detektivní pozorování nebo náhoda… to vše šlo tentokrát stranou.

Zjištění, že nedovádí jen ve vaší posteli, nepotěší

Nevěru mu odhalila sama rodina jeho přítelkyně.

"Řekla mi to její matka a sestra. Naservírovaly mi to i s důkazy rovnou pod nos," píše Vladimír.

A očividně milující příbuzné jeho partnerky dodaly navrch i radu: "Vykašli se na ni, je to hrozná mrcha a my máme mnohem raději tebe. Chceme, abys byl šťastný – a s ní nikdy nebudeš."

Příběh č. 4: Vrať mi jeho hodinky

O nevěře vaší milované můžete mít pochybnosti třeba i několik měsíců, ale bez důkazu jistotu nemáte. O to vděčnější jste za signál, který vám naznačí, kde je pravda, byť bude sebevíc nepříjemná.

Michalův důkaz měl podobu pánských hodinek.

"Když jsem byl u ní jeden večer na návštěvě, zeptala se mě před milováním: ´Proč si vy, pánové, vždycky sundáváte před sexem hodinky?´ Co na to říct? Je to přece pohodlnější."

Jenže po několika minutách slečna Michalovi sdělila, že je unavená a přála by si, aby u ní nespal.

"Když odešla do koupelny, uviděl jsem na jejím nočním stolku pánské hodinky. Nevypadaly špatně, tak jsem si je nasadil a nechal tam svoje," píše bez vysvětlení svého svérázného chování Michal.

Pak už jen polibek a vyklizení pole.

O nic nešlo, byl to spolužák a jen jsme si večer sedli na vínko, neviděla jsem ho léta... zapírat se dá do poslední chvíle

Po třech hodinách mu ovšem zvoní telefon: "Proč jsi to udělal? Proč jsi sebral jeho hodinky?"

Michalova přítelkyně měla pochopitelně svou vlastní verzi příběhu o hodinkách.

"Hodinky jsou prý kamaráda a o nic nešlo. Trvala na tom, abych je přinesl zpátky, že mi vše vysvětlí. Praštil jsem s telefonem a týden s ní nebyl v kontaktu."

Nakonec si pro své hodinky došel – a dostalo se mu přiznání.

"Bohužel měla už ale smůlu. Pokud vás totiž žena jednou zklame a přemluví vás, abyste ji neopouštěl, je veliká pravděpodobnost, že to příště dopadne zase špatně," varuje Michal.

Příběh č. 5: Se svatbou ještě počkáme

Josef začínal svůj vztah s přítelkyní, s níž se seznámil přes internet, dost nezávazně,  po několika týdnech se ale vše změnilo ve vážný vztah. Společné zařizování bytu, plánování svatby, rýsování si společné budoucnosti.

Milostná idylka se ale začala pomalu hroutit o Vánocích – a trvalo jen čtrnáct dnů, než spadla v troskách k zemi úplně.

"Že je mi Zuzana nevěrná, jsem poznal úplně na všem. Její chování ke mně se začalo rychle měnit, celé Vánoce si s někým psala SMS zprávy a tvrdila mi, že o nic nejde. Z ničeho nic se začaly objevovat staré kamarádky a spolužačky, se kterými musela na kávu."

A aby bylo vše ještě zřejmější, začala Zuzana šlapat na brzdu: "Když jsme šli na nákupy, jen tak mezi řečí prohodila, jestli bychom neměli se svatbou ještě počkat."

O některých "kostlivcích" ve skříni byste možná raději nevěděli

Josefa překvapovalo, jak rychle a intenzivně se měnilo vše, co už považoval za největší jistotu svého života.

"Z firemní akce z hospody se vrátila domů v půl sedmé ráno. V jejím telefonu jsem našel jedinou zapomenutou SMS zprávu o tom, ´jak už se taky moc těší, až se uvidí…´."

Posledním soustem byly zprávy, které našel v ICQ historii. Mezi lechtivými se našly i posměšné poznámky o jeho osobě a Josefovi došla trpělivost.

"Nechápal jsem, jestli je tak hloupá a naivní a myslí si, že nic nevidím, nebo zda to vše dělá tak viditelně, aby ukončení vztahu bylo na mně."

"Po svátcích v sobotu ráno jsem jí řekl, že o všem vím. Začala se starou písničkou, že je mi věrná a že o nic nejde…

Až po jejím odchodu mi došlo, že Zuzana nevěděla, co chce, a zalekla se toho, jak vztah začínal být vážný. Chtěla si prostě nechat otevřená zadní vrátka. Nechápu ale, jak někdo může s láskou takhle kalkulovat a pohrávat si s ní."

Příběhy jsou redakčně upraveny a jména jejich aktérů s ohledem na soukromí změněna.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Další z rubriky

Já, ty a masturbátor. Nové zařízení umožní virtuální sex reálných lidí

Jedna z robotek firmy RealDoll. I ta vám může zprostředkovat virtuální sex.

Webkamera a na jedné straně živá placená modelka s vibrátorem, na druhé uživatel se sexuální robotkou a brýlemi pro...

Sexuální roboti už jdou. Budou mít bionické penisy a pohádkovou výdrž

Tyhle sexuální figuríny firma Real Doll již prodává.  Model Nate přijde v...

Loni se svět seznámil s první sexuální robotkou s umělou inteligencí, letos se představí její „mužský“ protějšek. Bude...

Jak často má muž masturbovat? Jakub Kohák uvádí rady vědců

Jakub Kohák

Je disciplínou pro zdraví a pohodu, tvrdí vědci. A věnují masturbaci setkání ve Všeobecné fakultní nemocnici. O tom,...

Najdete na iDNES.cz