Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Příběhy čtenářů Xman.cz: Jak mi byla nevěrná

  8:00aktualizováno  8:00
Kolega z práce, piják z hospody, kde pracovala, nebo třeba kamarádka z lázní. Do vztahu s vaší milou vám může vstoupit kdokoli, tak zní poselství příběhů na téma nevěra, které napsali čtenáři Xman.cz.

Když se vrátíte předčasně z práce, může se ve vaší skříni v ložnici skrývat kdekdo. | foto: Profimedia.cz


1. příběh: Pozor na počítačové technologie!

Musíte-li už být nevěrní, dejte si zatracený pozor na moderní technologie, říká příběh čtenáře Ondřeje. "Pracuji v oboru IT jako servisní technik a na nevěru své ženy jsem přišel právě přes počítač," prozrazuje hned zkraje svého mailu Ondřej.

Hlavní roli tak v jeho příběhu hraje program, který si kvůli testům nainstaloval do domácího počítače a který měl monitorovat a zapisovat do speciálního souboru stisknuté klávesy.

"Program jsem nechal na počítači běžet dva dny. Když jsem kontroloval výsledky, jen jsem zíral. Stačilo mi přečíst si pět SMS zpráv, které moje žena odeslala přes SMS bránu. Všechno jsem vytisknul a předložil jsem jí to pěkně černé na bílém. Nakonec všechno přiznala. Bohužel jsem navíc zjistil, že manželka svého milence i štědře dotovala."

Ondřejův příběh však nabízí ještě jedno poučení: Odhalená nevěra po delší době společného soužití ještě nemusí znamenat konec vztahu.

"Protože jsme v manželském svazku třináct let, máme dvě super děti a já taky nejsem bez viny, nechtěl jsem, aby to skončilo zničením rodiny. Ustáli jsme to a náš vztah se urovnal. Neříkám, že je úplně bezvadný, ale funguje."

2. příběh: Radím ti dobře, nesleduj mě!

Když si Tomášova přítelkyně našla brigádu v restauraci, zdálo se to jako fajn příspěvek do společného rozpočtu.

"Jenže po čase jsem zjistil, že se schází s jedním alkoholikem, který tam chodí každý den na pivo. Přísahala mi ale, že s ním nic nemá," píše Tomáš.

Podezření ale nabralo konkrétnější obrysy, když se jednou vrátil z práce dřív. Když vstupoval do ložnice, slyšel, jak jeho přítelkyně říká do mobilu: "Už je doma, musím končit."

"Tvrdila, že volala rodičům, já ale věděl, že to není pravda. Měli jsme vzrušený rozhovor, během něhož mi řekla, že jestli ji sleduji, tak jsem… A právě v ten moment mě napadlo, že to sledování není zase tak špatný nápad."

Nevěra může být jen letmým románkem, který se dá překonat, ale i hlubším vztahem, který váš svazek rozbije

Domluvil se s kamarádem, který si vzal výlety partnerky do hledáčku. "Věděl jsem úplně přesně, s kým a kde byla. Za chvíli jsem měl dokonce docela hodně fotek, které její schůzky dokumentovaly.

A pak jsem na ni udeřil. Nejdřív mi zkoušela tvrdit, že jezdí za kamarádkami a že o nic nejde. Když jsem jí ale ukázal fotografie i s daty pořízení, rozbrečela se jako malá holka. Začala vyhrožovat, že mě za to, že jsem ji nechal sledovat, nechá zavřít. Rozešli jsme se. A to jsme měli dva měsíce do svatby."

3. příběh: Moje nová kamarádka

"Moje partnerka měla vážné zdravotní problémy a často jezdila do lázní, které jsem jí z části i platil," začíná svůj příspěvek Michal.

Když mu po návratu z prázdninového pobytu v lázních řekla, že si tam našla výbornou kamarádku, nezdálo se, že by se jednalo o informaci, kvůli níž by měl zbystřit.

"Jenže za ní začala jezdit, nejdřív jednou za měsíc, pak ale stále častěji. Začal jsem mít podezření, protože s ní trávila víc a víc času, až to bylo nápadné i našim přátelům. Náš vztah se začal zhoršovat. Často jsme se hádali, porozumění v posteli bylo pryč."

Vše se vyjasnilo díky jednomu Michalovu předčasnému návratu z práce. "Stavil jsem se neočekávaně domů, abych si tam vyzvedl nějaké dokumenty, a svou partnerku jsem našel v posteli. Byla ve spodním prádle a vedle ní ležela její kamarádka.

Nebyl jsem schopný slova. Řekl jsem jí, ať se okamžitě odstěhuje, a odjel jsem pryč. Nedokázal jsem to pochopit. Po několika týdnech jsme šli na večeři a tam mi řekla, že se mnou chce zůstat a mít společně děti. Odmítnul jsem. Vím, že mě má ráda, ale bojím se, že milovat dokáže jenom ženu."

4. příběh: Přiznala se sama… a nešlo to ustát

"S Danielou jsem se seznámil při jedné firemní akci," vzpomíná čtenář Pavel. "Zrovna jsem procházel tím divným tápajícím obdobím, kdy máte několik měsíců po rozvodu a chcete se znovu nadechnout. Měl jsem sice od toho dne D pár ´úletů´, ale až setkání s Dančou bylo zase to pravé."

Vše prý fungovalo skvěle a nevadilo ani to, že ona bydlela v Praze, zatímco on v Hradci Králové. "Během týdne jsme pracovali každý ve svém městě a v pátek už byli spolu. Takhle dobře jsem si s ženskou nerozuměl ani ve zlatých časech s mou ´bejvalou´. Sex super, spousta prokecanejch noci, bezvadný výlety. Přesně to, co od vztahu očekáváte."

Muži někdy bývají překvapivě nevšímaví, takže partnerce prochází nevěra dlouho

Nebylo tedy náhodou, že Pavel začal pomalu vztah brát jako svazek, který může fungovat navždy.

Jenže jeden vánoční večírek dokázal vše změnit.

"Měli jsme jít oba, ale nemoc mi vystavila stopku, takže tam šla Daniela sama. Vždycky jsem partnerce a kámošům důvěřoval, jenže přišel čas, jak se později ukázalo, kdy jsem se měl vyléčit nejen z těžkého zánětu průdušek, ale i z důvěřivosti."

Zhruba v polovině ledna se Pavlovi Daniela přiznala, že na vánoční taškařici měla románek s jedním z jeho kolegů. "Sypala si popel na hlavu: prý bylo hodně alkoholu, tanec atd. Bla bla bla bla. Bylo mi to strašně líto, ale odpustil jsem jí, protože druhá šance se dávat má. Fakt jsem ji měl moc rád."

Malá krize byla prý po pár týdnech tatam, jenže gilotina dala Pavlovi finální ránu během března.

"Jednou večer v neděli mi oznámila, že vánoční úlet má následky a že je ve třetím měsíci těhotenství. Nic jsem na to neřekl, sebral prachy, zavolal kámošovi a šel se opít. Vrátil jsem se až ve středu. Bylo mi hrozně."

Přesto ale skočil do auta a jel za Danielou. "Řekl jsem jí, že i tohle nějak zvládneme. Byla dojatá, ale se slzami v očích mi oznámila, že to nepůjde. V pátek má totiž svatbu. Prý ji k tomu dotlačila její rodina s tím, že dítě má žít se svým otcem."

5. příběh: Odhalil to syn

Když je tatínek zcela nevšímavý, může přijít na pomoc syn, zdá se. A čtenář Evžen nevšímavý rozhodně byl.

"Omluvou mi může být, že jsem měl za to, že žijeme dvacet let ve zcela spokojeném manželství. Neměl jsem důvod svou ženu podezírat, protože jsem si myslel, že ona nemá důvod začít si s někým jiným."

Přesto si ale začala.

Evžen však nebyl tím, kdo celou věc prohlédl. "Zpětně jsem si uvědomil, že pár momentů bylo podezřelých: častěji než předtím oznamovala, že se musí zdržet v práci, protahovala nákupy. Ale tehdy mi nic z toho nedocházelo. Zato našemu synovi ano. Dvakrát totiž zahlédl Janu ve městě a pokaždé s tímtéž mužem. Neviděl je líbat se, přesto mu to ale přišlo divné."

Proto se "vloupal" do matčina mobilu a přečetl si její SMS zprávy. A bylo jasno.

"Vše mi pak oznámil a já šel za Janou. Ani nezapírala."
Naštěstí se ale ukázalo, že problémy, které ji k románku vedly, nejsou neřešitelné. "Došlo nám, že jsme vztah zanedbávali, sklouznul do stereotypu, což jsem musel uznat já, a Jana hledala nějaké ozvláštnění."

Našla ho u kamaráda z dětství, manželský vztah ale definitivně rozbít nechtěla.

"Rozhodli jsme se pro druhý start. Začali jsme náš vztah nebrat jako samozřejmost. A vyšlo to. Za nevěrou jsme udělali tlustou čáru, uteklo od ní už pět let a žijeme spokojeně pořád spolu."

6. příběh: Z čistého nebe

Čtenář Marek nic pozorně zkoumat nemusel, jeho partnerka se mu k nevěře přiznala sama, přesto však má jeho příběh takový spád, že zní téměř neuvěřitelně.

"Byli jsme čerství manželé a chystali jsme se na svatební cestu do Španělska."

Žádná se však nekonala.

"Myslel jsem si, že Agátu dobře znám, před svatbou jsme spolu chodili rok a půl, dokázala mi ale, jak moc se pletu. Dva týdny po svatbě nepřišla v pátek po práci domů, mobil měla vypnutý. Objevila se až v neděli večer."

A dlouhým vysvětlováním se evidentně neobtěžovala.

"Řekla mi jen, že o víkendu poznala někoho lepšího, sbalila si své věci do jedné tašky a odešla. Bez slovíčka navíc. Od té doby jsem ji neviděl."

Jména aktérů redakce Xman.cz s ohledem na soukromí čtenářů změnila.

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Extrémní gastronomie: bosintang je opravdu silný psí vývar

Mnozí Korejci se bosintangu nechtějí vzdát.

Jen v samotném Soulu se kvůli masu zabijí dva miliony psů ročně. Je to především kvůli pokrmu bosintang, psímu vývaru....

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

CIA v Himálaji: američtí špioni na střeše světa ztratili plutonium

Zvládneme to také! Čínští technici a dělníci oslavují úspěšný jaderný test....

Aby mohla sledovat první čínské krůčky na poli jaderného zbrojení, spustila CIA v polovině šedesátých neobvyklou...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz