Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Proč se vám vyplatí chodit s potvorou

aktualizováno 
Hodné holky nejsou už dávno v kurzu. Vztah s mrchou je mnohem živější, pestřejší a nabízí víc adrenalinu. Seznamte se s důvody, které dělají z potvory zajímavější partnerku, než jakou je empatická a způsobná dívčina s dobrým vychováním.

Je sebevědomá, nezávislá a přímočará. Vztah s potvorou nemusí být procházkou růžovým sadem, ale o to větší jízda to bude | foto: Profimedia.cz

"Jana byla v podstatě dokonalá ženská. Hezká, milá, hodná a obětavá. Kdykoli jsem něco potřeboval, byla naprosto k dispozici. Mohl jsem se na ni vždycky spolehnout a byla tady jen pro mě. A to byl právě ten problém," popisuje svůj dlouhodobý vztah Marek.

"Byla absolutně předvídatelná a čitelná. Během dvou měsíců jsem byl schopný přesně odhadnout, co řekne nebo udělá. Přesto jsme spolu ze setrvačnosti zůstali přes tři roky. Když jsem potom potkal Mirku, zjistil jsem, co je to skutečná jízda a jak také může vypadat vztah. Vydrželi jsme spolu jen dva měsíce, ale byly to nejintenzivnější dny mého života."

S Markovou zkušeností se ztotožňuje spousta dalších mužů. Hodné, milé a poddajné holky jsou fajn, ale tu pravou smršť zažijete jen s potvorou. Sestavili jsme důvody, proč byste si měli nějakou najít.

1. Je sebevědomá

Zatímco hodná holka je z podstaty skromná a neustále o sobě pochybuje, potvora něco takového nemá zapotřebí.

Ví moc dobře, že její silnou stránkou jsou například božská prsa, takže považuje za zbytečné trápit se tím, že nemá superdlouhé nohy. Nikdy nebude skuhrat, že už zase přibrala půl kila, a nebude z vás lámat ujištění, že to tak není.

Žít se ženou-ďáblem není lehké, ale může to mít i příjemnější stránky

Pokud skutečně přibere, radši zvýší frekvenci sexu a vypotí s vámi přebytečné kilogramy v posteli, než aby si šla pokorně koupit stahovací kalhotky a odmítala se před vámi svléknout při světle.

2. Řekne si o to, co chce

Mrcha ve vaší posteli si nedělá hlavu z toho, co si o ní pomyslíte a jestli náhodou neohrozí svůj morální kredit tím, že vám řekne, abyste jí naplácali.

Je sice pravda, že s vašimi potřebami si těžkou hlavu dělat nebude, ale protože sama dělá jen to, co chce a co jí dělá dobře, sex s ní připomíná uragán. Dokáže si ho skutečně užít a rozhodně neztrácí čas planým vzdycháním a předstíráním orgasmu. Pokud váš postelový výkon pochválí, můžete vsadit svou výplatu na to, že jste byli opravdu dobří.

3. Je přímočará

Důsledkem její sobeckosti je i další příjemný fakt: nezatěžuje se ženskými hrami. Nikdy se vám nestane, že přijdete domů a přivítá vás mrazivé mlčení, po jehož důvodu musíte pracně pátrat a probojovat se přes hradbu tvrzení a la "Ne, nic mi není".

Pokud mrchu naštvete, mnohem pravděpodobněji vás hned mezi dveřmi smete letící talíř než uražené obličeje a ostentativně vymačkávané slzičky.

A věřte tomu, že vztah bez ženských her, kliček a vytáček je tak nějak svižnější a jednodušší.

4. Je s ní zábava

Zatímco s hodnou milou holkou sníte v poklidu večeři a pak se odvalíte k televizi, s potvorou je téměř každý den něčím jiný. Mrcha je akční, a když má chuť, klidně z hodiny na hodinu uspořádá improvizovaný mejdan, ale stejně tak nemá problém celý večer prolenošit.

Je prostě impulzivní a řídí se momentálními nápady a chutěmi. Zažijete s ní nejbláznivější tahy a probdíte dlouhé noci. Přirozeně je náladová a málokdy bude ochotná dělat to, co byste chtěli vy, pokud na to sama nebude mít chuť, ale na akce s ní stejně hned tak nezapomenete.

Žena - vamp váš život obohatí o výbušný sex, tajemství a dobrodružství, zadarmo to ale nebude.

5. Nevisí vám na krku

Pokud vám vyhovuje partnerka, která sedí pokorně v obýváku a oddaně čeká, až se vrátíte domů z tahu, aby vám ohřála večeři, nebude potvora nic pro vás. Tu totiž nikdy nemáte jistou a bačkory si vedle ní nazujete jen těžko.

Skutečnost, že má partnera, jí nebrání flirtovat s ostatními. Kromě toho, že vás tak udržuje v napětí, brnká na strunu vaší ješitnosti tím, že vám dokazuje svou přitažlivost.

6. Neomezuje vás

Raději by si ukousla nohu pod kolenem, než by se vás zeptala, kde jste v noci byli. Ve většině případů navíc nemá ani šanci zjistit, že jste byli pryč déle, než jste předpokládali, protože má už dávno svůj náhradní program a nejspíš se vrátí až po vás.

Chcete jet na čistě pánský víkend, nebo dokonce dovolenou? Žádný problém, ona si poradí i bez vás a její nezávislost ve vás vzbouzí touhu nikam nejezdit a zůstat s ní.

7. Do ničeho vás netlačí

Rozhodně se nemusíte bát, že byste jí museli líčit v barvách váš společný život v řadovce na předměstí s kupou dětí. Rodinný život jí nic moc neříká, a protože žije tady a teď, nemusíte se zatěžovat sliby o budoucnosti a vášnivými vyznáními.

Je jí srdečně jedno, jestli chcete dalších deset let budovat svou kariéru nebo odjet na Aljašku. Protože očekává, že ji necháte žít podle toho, jak sama chce, nebude vám do ničeho mluvit a už vůbec vás nebude k něčemu nutit.

Autoři:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

VIDEO: Park plný penisů. Korejská atrakce oslavuje sexualitu a plodnost

V parku Haesindang jsou penisy mnohých barev i velikostí. O samotě, nebo ve...

Padesát soch ve tvaru penisu je unikátem. Mají podobu totemů, laviček, lamp, zvonů, v některých jsou vyřezaná znamení...

Další z rubriky

Extrémní gastronomie: drůbeží pařátky se v Indonésii jedí jako sušenky

Ne, pařátky se v Indonésii rozhodně nevyhazují. Tamní kuchaři je připravují...

V Indonésii se dojídá a zbytky se nenechávají. I zdánlivě nechutné části drůbeže se tu setkají s nadšením strávníků. K...

CIA v Himálaji: američtí špioni na střeše světa ztratili plutonium

Zvládneme to také! Čínští technici a dělníci oslavují úspěšný jaderný test....

Aby mohla sledovat první čínské krůčky na poli jaderného zbrojení, spustila CIA v polovině šedesátých neobvyklou...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Najdete na iDNES.cz