Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Profily hráčů: Dan Harrington

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dana Harringtona většina čtenářů zná buď jako autora výborných knih o pokerové strategii a nebo jako vítěze WSOP z roku 1995. Na každý pád se jedná o výjimečného hráče, který do pokeru přišel s novým způsobem myšlení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dan Harrington je skvělý hráč s originální strategií | foto: PokerStars.cz

Dan Harrington se narodil 6.12.1945 ve městě Cambridge v USA. Je držitelem dvou WSOP náramků a jak jsme již zmínili, v roce 1995 dokonce vyhrál main event tohoto nejprestižnějšího pokerového turnaje na světě.

Předtím než se začal věnovat pokeru se stal šampiónem ve hře backgammon (v roce 1981 vyhrál národní americké mistrovství) a dobře ovládal i šachy, když se v roce 1971 stal mistrem státu Massachusetts. Během studií si dokonce zahrál poker i se zakladateli Microsoftu Billem Gatesem a Paulem Allenem. Svou kariéru začínal v pokerovém klubu Mayfair v New Yorku, kde hrál po boku známých jmen jako Howard Lederer, Erik Seidel nebo Steve Zolotow.

Harrington vystudoval úpadkové právo a v současnosti se kromě pokeru věnuje i realitám a obchodování na akciovém trhu. Mezi hráči je znám svojí tight-agressive hrou, když výrazným způsobem zredukoval karetní kombinace, se kterými chodí do hry. A právě s tímto herním stylem vyhrál WSOP v roce 1995 a v letech 2003 a 2004 se v této soutěži probojoval k finálovému stolu.

Action Dan, jak je mu přezdíváno ale svůj první velký úspěch zaznamenal na WSOP už v roce 1987. Tehdy obsadil šesté místo. V roce 1995 soutěž vyhrál a o rok později skončil šestnáctý. V roce 2003 se umístil čtvrtý a v roce 2004 toto umístění zopakoval. Vzhledem k obrovskému počtu hráčů si tehdy za čtvrté místo vydělal více než za vítězství v roce 1995.

Vedle výhry na WSOP je Harrington držitelem titulu z World Poker Tour. Významný turnajový úspěch zaznamenal i v roce 2007, když vyhrál soutěž s názvem Legends of Poker. Tehdy v heads-upu porazil Davida “The Dragon” Phana.

Autor:


Nejčtenější

Sexuální jiskru do dlouhodobého vztahu dokáže vrátit každý, tvrdí studie

Akrobacie v posteli netřeba, sex v posteli dlouhodobého páru oživí společně...

Je to jednodušší, než jste mysleli. Rutinu ze sexuálního života nemusíte vyhánět na drahé dovolené uprostřed Karibiku,...

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...

VIDEO: V Brně vybírali i nejškaredější tetování, vyhrál rozpitý motýl

Soutěž o nejhorší tetování na Tattoo Grand Prix v Brně vyhrálo dílo, které má...

Zvířata z reálného světa i z říše fantazie, abstraktní obrazy s prvky kubismu nebo futurismu, ale také rozsáhlé malby....

Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...Najdete na iDNES.cz