Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Profily hráčů: Dan Harrington

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dana Harringtona většina čtenářů zná buď jako autora výborných knih o pokerové strategii a nebo jako vítěze WSOP z roku 1995. Na každý pád se jedná o výjimečného hráče, který do pokeru přišel s novým způsobem myšlení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dan Harrington je skvělý hráč s originální strategií | foto: PokerStars.cz

Dan Harrington se narodil 6.12.1945 ve městě Cambridge v USA. Je držitelem dvou WSOP náramků a jak jsme již zmínili, v roce 1995 dokonce vyhrál main event tohoto nejprestižnějšího pokerového turnaje na světě.

Předtím než se začal věnovat pokeru se stal šampiónem ve hře backgammon (v roce 1981 vyhrál národní americké mistrovství) a dobře ovládal i šachy, když se v roce 1971 stal mistrem státu Massachusetts. Během studií si dokonce zahrál poker i se zakladateli Microsoftu Billem Gatesem a Paulem Allenem. Svou kariéru začínal v pokerovém klubu Mayfair v New Yorku, kde hrál po boku známých jmen jako Howard Lederer, Erik Seidel nebo Steve Zolotow.

Harrington vystudoval úpadkové právo a v současnosti se kromě pokeru věnuje i realitám a obchodování na akciovém trhu. Mezi hráči je znám svojí tight-agressive hrou, když výrazným způsobem zredukoval karetní kombinace, se kterými chodí do hry. A právě s tímto herním stylem vyhrál WSOP v roce 1995 a v letech 2003 a 2004 se v této soutěži probojoval k finálovému stolu.

Action Dan, jak je mu přezdíváno ale svůj první velký úspěch zaznamenal na WSOP už v roce 1987. Tehdy obsadil šesté místo. V roce 1995 soutěž vyhrál a o rok později skončil šestnáctý. V roce 2003 se umístil čtvrtý a v roce 2004 toto umístění zopakoval. Vzhledem k obrovskému počtu hráčů si tehdy za čtvrté místo vydělal více než za vítězství v roce 1995.

Vedle výhry na WSOP je Harrington držitelem titulu z World Poker Tour. Významný turnajový úspěch zaznamenal i v roce 2007, když vyhrál soutěž s názvem Legends of Poker. Tehdy v heads-upu porazil Davida “The Dragon” Phana.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Najdete na iDNES.cz