Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Průvodce po ženském těle

  10:00aktualizováno  10:00
Staňte se nepřekonatelným milencem a nechejte se provést po tajemných zákoutích jejího těla. Připravili jsme pro vás průvodce po ženských erotogenních zónách.

Kde na jejím těle brnknout na tu správnou strunu, která vyvolá vzrušení? Některé erotogenní zóny znáte, jiné možná ne. | foto: Profimedia.cz

Ačkoli je každá žena unikátem, existují zóny a tělesné partie, jejichž dráždění je extrémně vzrušující pro naprostou většinu z nich. Jejich znalost rázem pozvedne cenu vašich mileneckých akcií.

Nechejte se tedy inspirovat.

Sexuologové někdy dělí erotogenní zóny na primární a sekundární. Primární zóny jsou podmíněné biologicky a jsou u většiny lidí obdobné. Jde totiž o místa, kde je velká koncentrace nervových zakončení. Při dráždění se tyto oblasti velmi prokrví a stanou se citlivými (některé se mohou i zvětšit).

Sekundární erotogenní zóny fungují spíše na principu emocionálního či mentálního spojení s určitou tělesnou částí. Proto se jejich umístění u jednotlivých osob liší.

Rty

Jednou z nejspolehlivějších erotogenních zón, která ji spolehlivě dostane do kolen, jsou rty. Jednak díky množství nervových zakončení, která se v nich nacházejí, a jednak díky emocionálnímu náboji, který líbání má.

Rty

Líbání, sání, ocucávání a vůbec jakékoli dráždění rtů vám zajistí přísun pořádné dávky vášně.

Něžnými polibky ji zase snadno přesvědčíte, že to s ní myslíte mnohem vážněji než jen na jednu noc (ať už je to pravda, nebo ne).

Zadek

Ačkoli se vám u většiny erotogenních zón vyplatí vsadit spíš na jemnější způsob dráždění, v případě zadku můžete bez obav přidat na intenzitě.

Plácnutí ve správný okamžik či přiměřené mačkání ji stoprocentně vzruší víc než motýlí doteky. Podle psychologů prý obliba silnějšího dráždění této tělesné partie vychází z podvědomé touhy žen po dominantním muži.

Splňte jim tohle skromné přání a výsledek vás samotné překvapí.

Uši

Ušní lalůčky patří mezi primární erotogenní zóny už kvůli velké koncentraci nervových zakončení.

Uši

Lízání, líbání, cucání, ale i foukání a šeptání do uší jsou velmi vděčnými metodami, jak katapultovat její vzrušení. Na druhou stranu jde o zónu natolik známou a zprofanovanou, že některé ženy si k ní vytvořily vědomou averzi plynoucí z neustálého ožužlávání lalůčků.

Zkuste jí proto na zkoušku do ucha pošeptat nějaký kompliment a podle individuální reakce postupujte dál, nebo se zaměřte na jinou část těla.

Spodní část páteře

Erotogenní zóna, která byla pravděpodobně stvořena především k tomu, abyste jí mohl nabídnout masáž. Oblast bederní páteře a kříže přímo vybízí k laskání, masírování a líbání.

Začít můžete tlakovou masáží (masírujte jen po stranách zad, při masáži nepřejíždějte přes  páteř), pokračujte uvolňovacími doteky a pak už vám zcela určitě dovolí i líbání na vzrušující žlábek, který mizí v jejích kalhotkách.

Záda

Zadní strana kolen

Kupodivu i podkolenní důlky jsou pro mnoho žen zdrojem netušených vášní. Jde opět o místo bohatě nervově zásobené, navíc o oblast těla, která si dráždění a dotyků obvykle příliš neužije.

Pokožka je tady tenká, což sice znásobuje její vjemy, ale na druhou stranu byste tady měli vyvíjet jen velmi mírný tlak a vyvarovat se přílišné síly. Polibky nebo něžné doteky budou tou pravou vstupenkou do světa vášně.

Ňadra

Možná to pro vás bude překvapení, ale spousta žen nijak zvlášť nemiluje dráždění bradavek. I přesto, že si to mnoho mužů myslí, bradavky nejsou tou nejcitlivější zónou, kterou můžete na ženských ňadrech najít.

Psst

Raději se věnujte prsům jako celku a neupínejte se pouze na bradavky. Můžete vsadit své boty, že to vaše partnerka ocení.

Klitoris

Jakmile se jí dostanete do kalhotek, pokuste se ovládnout a nevrhnout se rovnou na vaginu. Klitoris je u značného počtu žen mnohem citlivější a určité procento žen je dokonce schopno dosáhnout orgasmu pouze a jen při dráždění klitorisu.

Poštěváčku se dotýkejte zásadně velice opatrně a pokud možno před kožní záhyb, ve kterém je schovaný. Neopatrné doteky nebo příliš intenzivní stimulování mohou být velmi bolestivé.

Autoři:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Víme, jak dlouhý sex ženy chtějí. Uspokojí je 26 minut, tvrdí studie

„Ta správná“ délka sexu neexistuje, výzkumy o tom, jak dlouho se milujeme, však...

Nepočítala se předehra, na to výzkumníci výslovně upozornili. Zajímala je jen délka pohlavního styku. Mezinárodní...

Sexuální roboti už jdou. Budou mít bionické penisy a pohádkovou výdrž

Tyhle sexuální figuríny firma Real Doll již prodává.  Model Nate přijde v...

Loni se svět seznámil s první sexuální robotkou s umělou inteligencí, letos se představí její „mužský“ protějšek. Bude...

OBRAZEM: Sex jako se superhrdinou. Erotické hračky se inspirují Avengers

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se...

Šílenství kolem filmové novinky s týmem komiksových superhrdinů Avengers se dostalo až do ložnic. Může za to australský...

Najdete na iDNES.cz