Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Průvodce po ženském těle

  10:00aktualizováno  10:00
Staňte se nepřekonatelným milencem a nechejte se provést po tajemných zákoutích jejího těla. Připravili jsme pro vás průvodce po ženských erotogenních zónách.

Kde na jejím těle brnknout na tu správnou strunu, která vyvolá vzrušení? Některé erotogenní zóny znáte, jiné možná ne. | foto: Profimedia.cz

Ačkoli je každá žena unikátem, existují zóny a tělesné partie, jejichž dráždění je extrémně vzrušující pro naprostou většinu z nich. Jejich znalost rázem pozvedne cenu vašich mileneckých akcií.

Nechejte se tedy inspirovat.

Sexuologové někdy dělí erotogenní zóny na primární a sekundární. Primární zóny jsou podmíněné biologicky a jsou u většiny lidí obdobné. Jde totiž o místa, kde je velká koncentrace nervových zakončení. Při dráždění se tyto oblasti velmi prokrví a stanou se citlivými (některé se mohou i zvětšit).

Sekundární erotogenní zóny fungují spíše na principu emocionálního či mentálního spojení s určitou tělesnou částí. Proto se jejich umístění u jednotlivých osob liší.

Rty

Jednou z nejspolehlivějších erotogenních zón, která ji spolehlivě dostane do kolen, jsou rty. Jednak díky množství nervových zakončení, která se v nich nacházejí, a jednak díky emocionálnímu náboji, který líbání má.

Rty

Líbání, sání, ocucávání a vůbec jakékoli dráždění rtů vám zajistí přísun pořádné dávky vášně.

Něžnými polibky ji zase snadno přesvědčíte, že to s ní myslíte mnohem vážněji než jen na jednu noc (ať už je to pravda, nebo ne).

Zadek

Ačkoli se vám u většiny erotogenních zón vyplatí vsadit spíš na jemnější způsob dráždění, v případě zadku můžete bez obav přidat na intenzitě.

Plácnutí ve správný okamžik či přiměřené mačkání ji stoprocentně vzruší víc než motýlí doteky. Podle psychologů prý obliba silnějšího dráždění této tělesné partie vychází z podvědomé touhy žen po dominantním muži.

Splňte jim tohle skromné přání a výsledek vás samotné překvapí.

Uši

Ušní lalůčky patří mezi primární erotogenní zóny už kvůli velké koncentraci nervových zakončení.

Uši

Lízání, líbání, cucání, ale i foukání a šeptání do uší jsou velmi vděčnými metodami, jak katapultovat její vzrušení. Na druhou stranu jde o zónu natolik známou a zprofanovanou, že některé ženy si k ní vytvořily vědomou averzi plynoucí z neustálého ožužlávání lalůčků.

Zkuste jí proto na zkoušku do ucha pošeptat nějaký kompliment a podle individuální reakce postupujte dál, nebo se zaměřte na jinou část těla.

Spodní část páteře

Erotogenní zóna, která byla pravděpodobně stvořena především k tomu, abyste jí mohl nabídnout masáž. Oblast bederní páteře a kříže přímo vybízí k laskání, masírování a líbání.

Začít můžete tlakovou masáží (masírujte jen po stranách zad, při masáži nepřejíždějte přes  páteř), pokračujte uvolňovacími doteky a pak už vám zcela určitě dovolí i líbání na vzrušující žlábek, který mizí v jejích kalhotkách.

Záda

Zadní strana kolen

Kupodivu i podkolenní důlky jsou pro mnoho žen zdrojem netušených vášní. Jde opět o místo bohatě nervově zásobené, navíc o oblast těla, která si dráždění a dotyků obvykle příliš neužije.

Pokožka je tady tenká, což sice znásobuje její vjemy, ale na druhou stranu byste tady měli vyvíjet jen velmi mírný tlak a vyvarovat se přílišné síly. Polibky nebo něžné doteky budou tou pravou vstupenkou do světa vášně.

Ňadra

Možná to pro vás bude překvapení, ale spousta žen nijak zvlášť nemiluje dráždění bradavek. I přesto, že si to mnoho mužů myslí, bradavky nejsou tou nejcitlivější zónou, kterou můžete na ženských ňadrech najít.

Psst

Raději se věnujte prsům jako celku a neupínejte se pouze na bradavky. Můžete vsadit své boty, že to vaše partnerka ocení.

Klitoris

Jakmile se jí dostanete do kalhotek, pokuste se ovládnout a nevrhnout se rovnou na vaginu. Klitoris je u značného počtu žen mnohem citlivější a určité procento žen je dokonce schopno dosáhnout orgasmu pouze a jen při dráždění klitorisu.

Poštěváčku se dotýkejte zásadně velice opatrně a pokud možno před kožní záhyb, ve kterém je schovaný. Neopatrné doteky nebo příliš intenzivní stimulování mohou být velmi bolestivé.

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Masáž i orální hrátky: kde začíná sex pro gaye a lesby

Lesbické pojetí hranic, u nichž začíná sex, je mnohem pružnější než jejich...

Sex je dnes plastičtější kategorií s nejasnější definicí než dříve. I díky tomu, že heterosexualita přestává být...

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

Klíčem k našemu uspokojení jsou doteky, polibky, vzkázaly ženy mužům

Předehra není méněcennou fází intimních hrátek, říká studie.

Zapomeňte na exotické sexuální praktiky, cirkusové polohy, neobvyklá místa. Zapamatujte si, že sex nerovná se pouze...

Najdete na iDNES.cz