Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

První kroky světového pokeru jsou v novém roce opatrné

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po horské dráze, kterou loňské výsledky high stakes on-line her připomínaly a ve které se to hemžilo milionovými výkyvy, se situace mírně zklidnila. Oproti $500/$1,000 Pot-Limit Omaha a No-Limit Hold’em hrám, které dominovaly roku 2009, se letos plnily stoly u variant 7-Game a Cap PLO.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Začátek letošního roku je v pokeru opatrný | foto: PokerStars

Jelikož 7-Game obsahuje jak PLO, tak NLHE, je možné i zde vytvořit masivní poty v hodnotě statisíců dolarů. Ostatní varianty jsou ale hrami limitními a je tudíž velmi obtížné přiblížit se vůbec hranici $100,000 v jediné hře.

Cap PLO se tváří jako klasická Omaha s jedinou podstatnou výjimkou. Každý limit má svůj pevně daný "cap", tedy omezení. Jakmile množství peněz vsazených hráčem dosáhne daného capu, hra to považuje za all-in bez ohledu na to, kolik chipů ještě máte na stole. To umožňuje hráčům omezit množství peněz, které riskují v každé jednotlivé hře.

Tento bezpečný systém se po ohlášené pauze, věnované analyzování vlastní hry, osvědčil Gusovi Hansenovi, který vedl žebříček poražených za loňský rok. V Cap PLO utržil přes $180,000 během pouhých 682 odehraných her na limitech $100/$200 a $200/$400 a i nadále pokračuje v odmazávání ztrát za minulý rok.

V kombinaci s 7-Game je letos v plusu již $1,3 milionu a pokud se nic drasticky nezmění, je možné, že jeho odpočinek věnovaný analýze své hry se mu mnohonásobně vyplatí.

Dobře se v těchto hrách vede paradoxně i jednomu z největších on-line gamblerů, Ilari "Ziigmundovi" Sahamiesovi, který dokonce loni přemlouval hráče na $500/$1000 PLO stolech k povinnému zvyšování sázek preflop a uměle tak tvořil blindy v hodnotě závratných $3,000/$9,000.

Jemu se povedlo na 7-Game vydělat již přes $500,000, ale nezanedbává ani své oblíbené varianty. Na $300/$600 PLO stolech se i přes prohru masivního $600,000 potu dostal do plusu $180,000.

Z minulého roku si na nižších limitech líže rány od Isildura i obávaný "žralok" high stakes scény Tom "durrrr" Dwan, jeho poslední pokusy na $100/$200 limitech se ovšem nesetkaly s úspěchem a v zatím poslední session utržil porážku $384,000.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Už víte, kam do školky?
Už víte, kam do školky?

Také vás čeká tento rok zápis do školky? Poraďte se, jaká školka je nejlepší ve vašem okolí, či jestli zvolit státní nebo soukromou.

Najdete na iDNES.cz