Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

První Supernova na PokerStars!

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trvalo to přesně dva měsíce, než se v herně PokerStars objevil první hráč, který dosáhl nejvyššího možného hráčského titulu Supernova Elite!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Andrew "azntracker" Li

Andrew "azntracker" Li | foto: PokerStars.cz

Pokud nevíte, co ocenění Supernova Elite znamená, pak byste měli zbystřit, neboť následující řádky budou věnovány právě vám. Tím jak hrajete na PokerStars získáváte pravidelně věrnostní VPP body, čím více těchto bodů máte, tím vyšší "ocenění" nebo "status" na PokerStars získáváte.

Herna tak odměňuje pravidelné hráče, kteří se při nasbírání určitých počtů VPP bodů mohou těšit na zajímavé bonusy, ale i speciální turnaje a nebo rychlejší získávání jiných věrnostních bodů tzv. FPP bodů, za které si pak hráči mohou kupovat například vstupy do turnajů.

Supernova Elite je vůbec nejvyšší metou, které můžete v rámci věrnostního programu PokerStars dosáhnout. A že to není vůbec jednoduché. Nasbírat totiž musíte rovný 1 milión VPP bodů, a to během jednoho kalendářního roku. Hrát tedy musíte opravdu hodně a samozřejmě musíte být i úspěšní, protože s velkým objemem her samozřejmě roste i váš finanční "obrat", takže ztrátoví hráči kýženého miliónu dosáhnou jen velice těžkou.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Nejlepší hráči každý rok soutěží o to, kdo dosáhne elitního titulu jako první. Obyčejně totiž takový kousek bývá předmětem řady článků a hráč, který se stane Supernovou se alespoň na pár okamžiků stává celebritou.

Letos byl tím prvním Andrew "azntracker" Li. Ten dosáhl miliónu bodů přesně 28. února. Svůj postup pečlivě zaznamenával i na svém blogu. Z něj můžeme vyčíst, že hrál 50 dní v řadě za sebou, a to od rána do večera. Jeho nejvyšší denní výhra během té doby byla 12 732 dolarů.

Nejvíce prohrál v jeden den 17 511 dolarů. Sám oceněný hráč přiznal, že běžně zažíval výkyvy směrem dolů či nahoru až o 15 000 dolarů, což není nic pro slabé povahy. Jen pro porovnání, loni byl nejrychlejší Supernovou George "Jorj95" Lind, který mety miliónu VPP bodů dosáhl až 18. března.

Nečekaného soupeře měl Li také v osobě Viktora Bloma alias Isildura. Ten se po svém angažmá na PokerStars rozehrál do neskutečných obrátek a jeho pravidelné hraní stovek SNG s buy-inem 5 000 dolarů znamenalo nejen obrovský přísun VPP bodů, ale i ohrožení Liho, který pochopitelně na tak velkých sázkách nehrál. Oba hráči se nakonec domluvili a Blom, kterého status Supernovy vůbec nezajímal, trošku zvolnil a Li zároveň zintenzivnil svou snahu a hrál až na 40 stolech najednou!

A co vám kromě prestiže titul Supernova Elite může přinést? Především získáváte čtyřikrát rychleji tzv. FPP body (už jsme o nich mluvili výše), máte možnost se jednou za čtvrt roku zúčastnit turnaje o milión dolarů, každý měsíc jsou pro vás připraveny exkluzivní freerolly o sto tisíc dolarů, máte přístup k těm nejluxusnějším věcem ve VIP obchodě PokerStars a požíváte mnoha dalších výhod. Takže pokud jste se právě rozhodli stát se příští Supernovou, směle do toho! Čas máte až do konce roku.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz