Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

První Supernova na PokerStars!

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trvalo to přesně dva měsíce, než se v herně PokerStars objevil první hráč, který dosáhl nejvyššího možného hráčského titulu Supernova Elite!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Andrew "azntracker" Li

Andrew "azntracker" Li | foto: PokerStars.cz

Pokud nevíte, co ocenění Supernova Elite znamená, pak byste měli zbystřit, neboť následující řádky budou věnovány právě vám. Tím jak hrajete na PokerStars získáváte pravidelně věrnostní VPP body, čím více těchto bodů máte, tím vyšší "ocenění" nebo "status" na PokerStars získáváte.

Herna tak odměňuje pravidelné hráče, kteří se při nasbírání určitých počtů VPP bodů mohou těšit na zajímavé bonusy, ale i speciální turnaje a nebo rychlejší získávání jiných věrnostních bodů tzv. FPP bodů, za které si pak hráči mohou kupovat například vstupy do turnajů.

Supernova Elite je vůbec nejvyšší metou, které můžete v rámci věrnostního programu PokerStars dosáhnout. A že to není vůbec jednoduché. Nasbírat totiž musíte rovný 1 milión VPP bodů, a to během jednoho kalendářního roku. Hrát tedy musíte opravdu hodně a samozřejmě musíte být i úspěšní, protože s velkým objemem her samozřejmě roste i váš finanční "obrat", takže ztrátoví hráči kýženého miliónu dosáhnou jen velice těžkou.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Nejlepší hráči každý rok soutěží o to, kdo dosáhne elitního titulu jako první. Obyčejně totiž takový kousek bývá předmětem řady článků a hráč, který se stane Supernovou se alespoň na pár okamžiků stává celebritou.

Letos byl tím prvním Andrew "azntracker" Li. Ten dosáhl miliónu bodů přesně 28. února. Svůj postup pečlivě zaznamenával i na svém blogu. Z něj můžeme vyčíst, že hrál 50 dní v řadě za sebou, a to od rána do večera. Jeho nejvyšší denní výhra během té doby byla 12 732 dolarů.

Nejvíce prohrál v jeden den 17 511 dolarů. Sám oceněný hráč přiznal, že běžně zažíval výkyvy směrem dolů či nahoru až o 15 000 dolarů, což není nic pro slabé povahy. Jen pro porovnání, loni byl nejrychlejší Supernovou George "Jorj95" Lind, který mety miliónu VPP bodů dosáhl až 18. března.

Nečekaného soupeře měl Li také v osobě Viktora Bloma alias Isildura. Ten se po svém angažmá na PokerStars rozehrál do neskutečných obrátek a jeho pravidelné hraní stovek SNG s buy-inem 5 000 dolarů znamenalo nejen obrovský přísun VPP bodů, ale i ohrožení Liho, který pochopitelně na tak velkých sázkách nehrál. Oba hráči se nakonec domluvili a Blom, kterého status Supernovy vůbec nezajímal, trošku zvolnil a Li zároveň zintenzivnil svou snahu a hrál až na 40 stolech najednou!

A co vám kromě prestiže titul Supernova Elite může přinést? Především získáváte čtyřikrát rychleji tzv. FPP body (už jsme o nich mluvili výše), máte možnost se jednou za čtvrt roku zúčastnit turnaje o milión dolarů, každý měsíc jsou pro vás připraveny exkluzivní freerolly o sto tisíc dolarů, máte přístup k těm nejluxusnějším věcem ve VIP obchodě PokerStars a požíváte mnoha dalších výhod. Takže pokud jste se právě rozhodli stát se příští Supernovou, směle do toho! Čas máte až do konce roku.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

VIDEO: Mirek se vystavil nahý. Užil si se čtyřmi slečnami naráz

Miroslav se ukázal bez oblečení na Výstavě skutečných nahých mužů.

Miluje nahotu, bez oblečení chodí i doma před návštěvami a když se v Praze konala Výstava skutečných nahých mužů,...

Niño sicario: fenomén dětských vrahů ovládá drogové kartely

Klučina s rukama od krve. Edgar Jimenez Lugo dělal pro kartel tu nejšpinavější...

Jsou mladí, vlastně ještě děti. Přesto už pracují v žoldu drogových kartelů. Nejen jako kurýři nebo pašeráci. Zabíjejí,...

Dražte kalendář Pirelli. Nabídky již překročily 50 tisíc korun

Herečka a modelka Laetitia Casta představuje  ženu, která sní o umělecké dráze....

Skvostné fotografie, krásné a silné ženy i muži, působivé poselství. Kalendář Pirelli pro rok 2019 je zásluhou...

Další ochutnávka z kalendáře Pirelli: dražte ho 19. prosince

Postava zosobněná topmodelkou Gigi Hadidovou čtenářům připomíná, že ne každý...

Je intimní, ale ne lacině. Oslavuje krásu žen, ale i sílu jejich osobností. Kalendář Pirelli pro rok 2019 vypráví čtyři...

Jsem akční, romantická a naivní, prozrazuje MOgirl Vendy

Jsem romantická a snad i naivní, říká MOgirl Vendy.

Pochází z Chebu, nakonec si však splnila sen a začala tak trochu nový život v Praze. „Otevřelo se mi víc možností...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz