Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Říjnové zajímavosti ze světa pokeru

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V našich luzích a hájích je největší novinkou posledních dní nepříjemné zjištění, že ranní teplota se již pohybuje okolo bodu mrazu. To ve světě pokeru ale teplota vzduchu nemá vůbec žádný význam a o zajímavé zprávy tu není nouze. Dnes se tak dozvíte o dalších prohrách Guse Hansena, o vítězi ANZPT v Melbourne nebo o loupeži v jednom z největších kasin na světě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hotel Bellagio v Las Vegas | foto: PokerStars.cz

Kozlov vyhrál ANZPT v Melbourne

V několik tisíc kilometrů vzdáleném Melbourne vyvrcholila další z turnajových zastávek tamní populární australsko-novozélandské pokerové tour. Za účast slušného počtu 310 hráčů se hrálo o celkový prize pool ve výši $775 000 a na vítěze čekalo rovných $195 700. V turnaji se dobře umístilo i několik místních hráčů sponzorovaných PokerStars jako je Amanda De Cesare (4.místo) a David Chilcott (3.místo).

Vítězství však patřilo Martinu Kozlovovi, který v heads-upu porazil Jamese Obsta. K vidění byl podle očitých svědků velice agresivní poker a o vítězi rozhodl klasický coin-flip 99 vs AK. Devítky patřily Kozlovovi a protože eso ani král na board nepřišly, bylo vymalováno.

James Bord a jeho další zářez

Evidentně rozjetý a ve velké pohodě hrající James Bord přidal na své konto po vítězství v main eventu WSOP Europe i vítězství v high-roller eventu v marockém turnaji Marrakech Poker Cup. Extrémní buy-in ve výši $50 000 dolarů sice do metropole Maroka přilákal jen 13 hráčů, což sice vítězství Borda lehce umenšuje, ale mezi jeho konkurenty jsme mohli najít i hráče jakými jsou David Benyamine nebo Robert Mizrachi (oba skončili také na penězích). Jako výhru Bord inkasoval $247 000 dolarů.

James Bord

James Bord

Oloupený Scott Montgomery

Kanadský pokerový hráč Scott Montgomery, který letos v červnu vyhrál svůj první WSOP náramek se stal obětí loupeže v proslulém kasinu Bellagio v Las Vegas. Velice nepříjemný zážitek vylíčil Montgomery na svém twitterovém účtu. Během turnaje si Montgomery odskočil na WC, kde k němu přistoupil muž s nožem v ruce a dožadoval se peněz.

Montgomery mu vydal 2000 dolarů, které měl u sebe v peněžence a následně přivolal ochranku kasina. Ta dorazila s velkým patnáctiminutovým zpožděním a dle slov Montgomeryho se rozhodně nepřemohla, aby lupiče chytla. Po zveřejnění této příhody následně kasino Montgomeryho symbolicky odškodnilo poukazem na večeři zadarmo. Hanba Bellagiu!

Gus Hansen opět ve velkém minusu

Když jsme v pondělí informovali o tom, že v září zažil Hansen jeden ze svých úspěšnějších pokerových měsíců, ještě jsme pořádně netušili, jak katastrofální pro něj byl minulý týden. Všechno začalo již v pondělí, kdy se Hansen pustil do dlouhých heads-upů se sázkovými limity $500/$1 000, a to proti hráčům s nicky DrugsOrMe, Urindanger a skjervoy.

S těmito hráči prohrál celkem 850 000 dolarů, když jen půl miliónu odevzdal hráči DrugsOrMe. Dánský hráč zvládl za týden odehrát neskutečných 8 844 her, přesto ho to neuchránilo od obrovských proher. Za rok 2010 už Hansen stihl prohrát 3 600 000 dolarů a jednoznačně vévodí žebříčku nejvíce prodělávajících hráčů v roce 2010.

Gus Hansen

Gus Hansen

Maxim Lykov se připojil k týmu PokerStars Pro

Mladý ruský profík Maxim Lykov se stal novým přírůstkem do rodiny hráčů honosících se členstvím v elitním klubu PokerStars Pro hráčů. Vystudovaný inženýr začal s pokerem v roce 2005, provedl dva vklady na PokerStars, každý za 40 dolarů a dokázal je přetavit v hodně slušný bankroll, na kterém staví dodnes.
Na scéně živých pokerových turnajů se objevil teprve v roce 2009, přesto se zvládnul zařadit mezi nejúspěšnější ruské hráče na tomto poli. Mimo jiné Lykov dokázal vyhrát i EPT v Kyjevě, což mu vyneslo $468 504 dolarů.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Najdete na iDNES.cz