Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Říjnové zajímavosti ze světa pokeru

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V našich luzích a hájích je největší novinkou posledních dní nepříjemné zjištění, že ranní teplota se již pohybuje okolo bodu mrazu. To ve světě pokeru ale teplota vzduchu nemá vůbec žádný význam a o zajímavé zprávy tu není nouze. Dnes se tak dozvíte o dalších prohrách Guse Hansena, o vítězi ANZPT v Melbourne nebo o loupeži v jednom z největších kasin na světě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hotel Bellagio v Las Vegas | foto: PokerStars.cz

Kozlov vyhrál ANZPT v Melbourne

V několik tisíc kilometrů vzdáleném Melbourne vyvrcholila další z turnajových zastávek tamní populární australsko-novozélandské pokerové tour. Za účast slušného počtu 310 hráčů se hrálo o celkový prize pool ve výši $775 000 a na vítěze čekalo rovných $195 700. V turnaji se dobře umístilo i několik místních hráčů sponzorovaných PokerStars jako je Amanda De Cesare (4.místo) a David Chilcott (3.místo).

Vítězství však patřilo Martinu Kozlovovi, který v heads-upu porazil Jamese Obsta. K vidění byl podle očitých svědků velice agresivní poker a o vítězi rozhodl klasický coin-flip 99 vs AK. Devítky patřily Kozlovovi a protože eso ani král na board nepřišly, bylo vymalováno.

James Bord a jeho další zářez

Evidentně rozjetý a ve velké pohodě hrající James Bord přidal na své konto po vítězství v main eventu WSOP Europe i vítězství v high-roller eventu v marockém turnaji Marrakech Poker Cup. Extrémní buy-in ve výši $50 000 dolarů sice do metropole Maroka přilákal jen 13 hráčů, což sice vítězství Borda lehce umenšuje, ale mezi jeho konkurenty jsme mohli najít i hráče jakými jsou David Benyamine nebo Robert Mizrachi (oba skončili také na penězích). Jako výhru Bord inkasoval $247 000 dolarů.

James Bord

James Bord

Oloupený Scott Montgomery

Kanadský pokerový hráč Scott Montgomery, který letos v červnu vyhrál svůj první WSOP náramek se stal obětí loupeže v proslulém kasinu Bellagio v Las Vegas. Velice nepříjemný zážitek vylíčil Montgomery na svém twitterovém účtu. Během turnaje si Montgomery odskočil na WC, kde k němu přistoupil muž s nožem v ruce a dožadoval se peněz.

Montgomery mu vydal 2000 dolarů, které měl u sebe v peněžence a následně přivolal ochranku kasina. Ta dorazila s velkým patnáctiminutovým zpožděním a dle slov Montgomeryho se rozhodně nepřemohla, aby lupiče chytla. Po zveřejnění této příhody následně kasino Montgomeryho symbolicky odškodnilo poukazem na večeři zadarmo. Hanba Bellagiu!

Gus Hansen opět ve velkém minusu

Když jsme v pondělí informovali o tom, že v září zažil Hansen jeden ze svých úspěšnějších pokerových měsíců, ještě jsme pořádně netušili, jak katastrofální pro něj byl minulý týden. Všechno začalo již v pondělí, kdy se Hansen pustil do dlouhých heads-upů se sázkovými limity $500/$1 000, a to proti hráčům s nicky DrugsOrMe, Urindanger a skjervoy.

S těmito hráči prohrál celkem 850 000 dolarů, když jen půl miliónu odevzdal hráči DrugsOrMe. Dánský hráč zvládl za týden odehrát neskutečných 8 844 her, přesto ho to neuchránilo od obrovských proher. Za rok 2010 už Hansen stihl prohrát 3 600 000 dolarů a jednoznačně vévodí žebříčku nejvíce prodělávajících hráčů v roce 2010.

Gus Hansen

Gus Hansen

Maxim Lykov se připojil k týmu PokerStars Pro

Mladý ruský profík Maxim Lykov se stal novým přírůstkem do rodiny hráčů honosících se členstvím v elitním klubu PokerStars Pro hráčů. Vystudovaný inženýr začal s pokerem v roce 2005, provedl dva vklady na PokerStars, každý za 40 dolarů a dokázal je přetavit v hodně slušný bankroll, na kterém staví dodnes.
Na scéně živých pokerových turnajů se objevil teprve v roce 2009, přesto se zvládnul zařadit mezi nejúspěšnější ruské hráče na tomto poli. Mimo jiné Lykov dokázal vyhrát i EPT v Kyjevě, což mu vyneslo $468 504 dolarů.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

Kalendář Pirelli 2019 se představil. Ženy v něm odhalují své sny

Fotografie Laetitie Casta se Sergejem Poluninem jsou nabité intimitou, vášní. A...

Žijí svými touhami, ambicemi, vášněmi. Mají sny, pracují na jejich naplnění. Jsou individualitami. Fotograf Albert...

Líbání, sexy esemesky: muži a ženy se neshodnou, kde začíná nevěra

Příliš důvěrné polibky na večírku s cizí ženou? Pro polovinu mužů to není...

Dopustit se opilého líbání s někým cizím na večírku. Z nudy flirtovat na seznamovací aplikaci. Dopřát si intimní...

VIDEO: Svůdná těla, intimní hračky. Prahu navštívil erotický veletrh

V Praze se konal další ročník Erotického veletrhu

Erotické pomůcky, spodní prádlo, ale též šperky, afrodiziaka, moderní aplikace, které spojují erotiku s technologií....

Zkáza Franklinovy výpravy: mráz, beznaděj a kanibalismus

Někteří členové výpravy se rozhodli vydat pěšky na jih. Po prvních úmrtích se...

Měla to být výjimečná výprava plná objevů. Jenže britská Franklinova námořní expedice mířící do země arktického ledu...

Další ochutnávka z kalendáře Pirelli: dražte ho 19. prosince

Postava zosobněná topmodelkou Gigi Hadidovou čtenářům připomíná, že ne každý...

Je intimní, ale ne lacině. Oslavuje krásu žen, ale i sílu jejich osobností. Kalendář Pirelli pro rok 2019 vypráví čtyři...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz