Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Říjnové zajímavosti ze světa pokeru

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V našich luzích a hájích je největší novinkou posledních dní nepříjemné zjištění, že ranní teplota se již pohybuje okolo bodu mrazu. To ve světě pokeru ale teplota vzduchu nemá vůbec žádný význam a o zajímavé zprávy tu není nouze. Dnes se tak dozvíte o dalších prohrách Guse Hansena, o vítězi ANZPT v Melbourne nebo o loupeži v jednom z největších kasin na světě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hotel Bellagio v Las Vegas | foto: PokerStars.cz

Kozlov vyhrál ANZPT v Melbourne

V několik tisíc kilometrů vzdáleném Melbourne vyvrcholila další z turnajových zastávek tamní populární australsko-novozélandské pokerové tour. Za účast slušného počtu 310 hráčů se hrálo o celkový prize pool ve výši $775 000 a na vítěze čekalo rovných $195 700. V turnaji se dobře umístilo i několik místních hráčů sponzorovaných PokerStars jako je Amanda De Cesare (4.místo) a David Chilcott (3.místo).

Vítězství však patřilo Martinu Kozlovovi, který v heads-upu porazil Jamese Obsta. K vidění byl podle očitých svědků velice agresivní poker a o vítězi rozhodl klasický coin-flip 99 vs AK. Devítky patřily Kozlovovi a protože eso ani král na board nepřišly, bylo vymalováno.

James Bord a jeho další zářez

Evidentně rozjetý a ve velké pohodě hrající James Bord přidal na své konto po vítězství v main eventu WSOP Europe i vítězství v high-roller eventu v marockém turnaji Marrakech Poker Cup. Extrémní buy-in ve výši $50 000 dolarů sice do metropole Maroka přilákal jen 13 hráčů, což sice vítězství Borda lehce umenšuje, ale mezi jeho konkurenty jsme mohli najít i hráče jakými jsou David Benyamine nebo Robert Mizrachi (oba skončili také na penězích). Jako výhru Bord inkasoval $247 000 dolarů.

James Bord

James Bord

Oloupený Scott Montgomery

Kanadský pokerový hráč Scott Montgomery, který letos v červnu vyhrál svůj první WSOP náramek se stal obětí loupeže v proslulém kasinu Bellagio v Las Vegas. Velice nepříjemný zážitek vylíčil Montgomery na svém twitterovém účtu. Během turnaje si Montgomery odskočil na WC, kde k němu přistoupil muž s nožem v ruce a dožadoval se peněz.

Montgomery mu vydal 2000 dolarů, které měl u sebe v peněžence a následně přivolal ochranku kasina. Ta dorazila s velkým patnáctiminutovým zpožděním a dle slov Montgomeryho se rozhodně nepřemohla, aby lupiče chytla. Po zveřejnění této příhody následně kasino Montgomeryho symbolicky odškodnilo poukazem na večeři zadarmo. Hanba Bellagiu!

Gus Hansen opět ve velkém minusu

Když jsme v pondělí informovali o tom, že v září zažil Hansen jeden ze svých úspěšnějších pokerových měsíců, ještě jsme pořádně netušili, jak katastrofální pro něj byl minulý týden. Všechno začalo již v pondělí, kdy se Hansen pustil do dlouhých heads-upů se sázkovými limity $500/$1 000, a to proti hráčům s nicky DrugsOrMe, Urindanger a skjervoy.

S těmito hráči prohrál celkem 850 000 dolarů, když jen půl miliónu odevzdal hráči DrugsOrMe. Dánský hráč zvládl za týden odehrát neskutečných 8 844 her, přesto ho to neuchránilo od obrovských proher. Za rok 2010 už Hansen stihl prohrát 3 600 000 dolarů a jednoznačně vévodí žebříčku nejvíce prodělávajících hráčů v roce 2010.

Gus Hansen

Gus Hansen

Maxim Lykov se připojil k týmu PokerStars Pro

Mladý ruský profík Maxim Lykov se stal novým přírůstkem do rodiny hráčů honosících se členstvím v elitním klubu PokerStars Pro hráčů. Vystudovaný inženýr začal s pokerem v roce 2005, provedl dva vklady na PokerStars, každý za 40 dolarů a dokázal je přetavit v hodně slušný bankroll, na kterém staví dodnes.
Na scéně živých pokerových turnajů se objevil teprve v roce 2009, přesto se zvládnul zařadit mezi nejúspěšnější ruské hráče na tomto poli. Mimo jiné Lykov dokázal vyhrát i EPT v Kyjevě, což mu vyneslo $468 504 dolarů.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

V tajze by se hodila mačeta i puška, říká Čech, který obletěl zeměkouli

Dva protagonisté české premiéry, pilot a propagátor českého národního...

Cílem jeho mise nebylo jen obletět jako první český pilot planetu. Též při ní zaznamenával české stopy ve světě. Aby...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...Najdete na iDNES.cz