Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Romanello zvítězil na EPT v Praze

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pod hlavičkou herny PokerStars.com se v pražském hotelu Hilton uskutečnil už počtvrté turnaj z největší pokerové série v Evropě European Poker Tour. Triumfoval v něm sympatický hráč z Walesu Roberto Romanello.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Roberto Romanello se raduje z vítězství v EPT v Praze | foto: PokerStars.cz

V Praze se příliš nedařilo českým hráčům. Dvě největší želízka v ohni, Martin Hrubý a Jan Škampa vypadli už v prvních dnech soutěže. Dlouho se dařilo i Filipovi Nechanskému, který útočil na dobrý výsledek. Nakonec vypadl velice nešťastně na 71.pozici, když jeho pár králů nestačil na pár sedmiček španělského hráče Sancheze, jemuž přišla na board třetí sedmička. Nechanský tak v Praze vybojoval 8 000 euro.

Z dalších českých hráčů se na placených pozicích umístil Jaroslav Vajgl (79.místo) a Petr Targa, jehož 37.příčka je nejlepším výsledkem českého hráče na letošním EPT. Za toto umístění Targa inkasoval 11 000 euro.

Slovenští fanoušci pokeru měli naproti tomu svého "koně" ve hře až do posledního dne. Na finálový stůl se totiž probojoval kvalifikant z herny PokerStars Jan Bendík. Ten měl ovšem na finálovém stole nejmenší počet žetonů, přesto se dokázal udržet a vypadnout až na 6 .místě.

Za něj získal rovných 100 000 euro (cca 2 500 000 Kč). Bendík měl přitom také smůlu, když jeho A-K na flopu J-K-T jasně porážely devítky Petra Skripky z Ruska. Třetí devítka na turnu ovšem znamenala pro slovenského podnikatele konec v turnaji.

O vítězství dlouho bojovali tři hráči. Marcin Horecki, člen týmu profesionálů PokerStars Pro, italský hráč Emilliano Bono a od prvního dne skvěle hrající Walesan Roberto Romanello. Právě poslední dva jmenovaní hráči si to nakonec rozdali v heads-upu o celkové prvenství.

V rozhodující hře držel Romanello pár desítek a Bono A-J. Šlo o klasickou situaci 50-50, ale rozhodnuto bylo již po flopu, kdy na stůl přišel stylový full house v podobě T-4-4. Další karty (pětka a čtyřka) pak už o ničem nerozhodovali. Celý turnaj vtipkující Romanello se po této hře štěstím rozplakal. Vedle titulu šampióna se jeho majetek rozrostl i zhruba 16 miliónů Kč.

Konečné pořadí EPT v Praze

1.místo: Roberto Romanello - €640 000
2.místo: Emiliano Bono - €435 000
3.místo: Marcin Horecki - €247 000
4.místo: Peter Skripka - €163 000
5.místo: Marco Leonzio - €130 000
6.místo: Jan Bendik – €100 000
7.místo: Manuel Bevand - €71 000
8.místo: Roberto Nulli - €54 550

Turnaje se v Praze zúčastnilo celkem 563 hráčů, kteří zaplatili na vstupném 5 300 euro. Celkem se v Praze hrálo o €2 730 550 euro a vítěz se mohl těšit na částku 640 000 euro. European Poker Tour se do Prahy vrátí zase příští rok.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?

Najdete na iDNES.cz