Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Scandinavian Poker Awards

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Před zahájením zastávky European Poker Tour v Kodani se předávala ocenění pro nejlepší skandinávské pokerové hráče PokerStars Scandinavian Poker Awards. V anketě byli hodnoceni hráči jen ze severu Evropy, a to v několika kategoriích! Hned dvě ceny si přitom odnesl talentovaný mladík Peter Eastgate!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vítězové pohromadě, zleva: Magdalena in de Betou, Peter Eastgate, Ilari Sahamies | foto: PokerStars.cz

V kodaňském klubu Luux byly předány ceny nejlepším skandinávským hráčům pokeru. Jednalo se již o třetí ročník soutěže, poprvé byli nejlepší severští hráči odměněni v lednu 2007. Za konceptem Scandinavian Poker Awards stojí pokerová herna PokerStars, která tím chtěla odměnit skvělé výsledky Skandinávců na velkých pokerových soutěžích.

V porotě usedli zástupci čtyř velkých pokerových magazínů Ace Magazine (Dánsko), Pokerisivut (Finsko), Norsk Poker Magasin (Norsko) a Poker Magazine (Švédsko), kteří vybírali v celkem pěti kategoriích (Nejlepší hráč na živých turnajích, Nejlepší online hráč, Nováček roku, Nejlepší hráčka a Nejlepší herní výkon) držitele rok od roku prestižnější ceny.

Nejlepším hráčem na živých turnajích byl vyhlášen Fin Patrik Antonius. Ten si cenu v této kategorii odnesl možná poněkud překvapivě, ačkoliv jeho 7. místo na loňském WSOP a výhry z živých turnajů v celkové výši téměř 2 800 000 dolarů z něj dělaly ideálního adepta na vítězství. Jedinou vadou na kráse tak bylo pouze to, že si Antonius cenu nemohl převzít osobně.

V kategorii Nejlepší on-line hráč triumfoval další Fin, a to Ilari Sahamies, mnohem známější pod nickem Ziigmund. Pokud ho neznáte, věřte, že se jedná o jednoho z nejagresivnějších a také nejlépe hrajících hráčů pot-limit Omahy. Sahamies je pověstný svou značnou upřímností (ano, skutečně si nebere servítky), kdy se neváhá v chatu vysmát i svým mnohem zkušenějším soupeřům. Známé je například jeho označení Guse Hansena za největšího on-line amatéra. Byl to právě Hansen, ale i výše zmíněný Antonius, kteří byli v této kategorii nominovaní společně s Finem a neuspěli.

Nováčkem roku byl vyhlášen zcela po právu Peter Eastgate. Dvaadvacetiletý rodák z Odense se loni stal nejmladším vítězem WSOP v historii, když si na své konto připsal 9 milionů dolarů.

Nejlepší hráčkou za rok 2008 byla vyhlášena Magdalena in de Betou. Bývalá švédská televizní bavička loni zvítězila na prestižním skandinávském turnaji PokerFinnkampen a právě toto vítězství jí zajistilo i cenu pro nejlepší hráčku, kterou jí osobně předal sympaťák Gus Hansen.

Konečně ocenění za Nejlepší herní výkon si z klubu Luux odnesl opět Peter Eastgate. Porotci podruhé ocenili jeho skvělé vystoupení na loňském WSOP, kam se probojoval coby outsider a nakonec dokázal zvítězit.

Autor:

Nejčtenější

Kalendář Pirelli 2019 se představil. Ženy v něm odhalují své sny

Fotografie Laetitie Casta se Sergejem Poluninem jsou nabité intimitou, vášní. A...

Žijí svými touhami, ambicemi, vášněmi. Mají sny, pracují na jejich naplnění. Jsou individualitami. Fotograf Albert...

Líbání, sexy esemesky: muži a ženy se neshodnou, kde začíná nevěra

Příliš důvěrné polibky na večírku s cizí ženou? Pro polovinu mužů to není...

Dopustit se opilého líbání s někým cizím na večírku. Z nudy flirtovat na seznamovací aplikaci. Dopřát si intimní...

VIDEO: Svůdná těla, intimní hračky. Prahu navštívil erotický veletrh

V Praze se konal další ročník Erotického veletrhu

Erotické pomůcky, spodní prádlo, ale též šperky, afrodiziaka, moderní aplikace, které spojují erotiku s technologií....

Zkáza Franklinovy výpravy: mráz, beznaděj a kanibalismus

Někteří členové výpravy se rozhodli vydat pěšky na jih. Po prvních úmrtích se...

Měla to být výjimečná výprava plná objevů. Jenže britská Franklinova námořní expedice mířící do země arktického ledu...

Slunce je proti nám: americké miny zneškodnila solární bouře

Miny, které nevybuchly, byly ničeny při operaci End Sweep v roce 1973.

Američané ve vietnamské válce strategicky zablokovali přístavy protivníka námořními minami. Nepočítali však s tím, že...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Najdete na iDNES.cz