Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Scandinavian Poker Awards

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Před zahájením zastávky European Poker Tour v Kodani se předávala ocenění pro nejlepší skandinávské pokerové hráče PokerStars Scandinavian Poker Awards. V anketě byli hodnoceni hráči jen ze severu Evropy, a to v několika kategoriích! Hned dvě ceny si přitom odnesl talentovaný mladík Peter Eastgate!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vítězové pohromadě, zleva: Magdalena in de Betou, Peter Eastgate, Ilari Sahamies | foto: PokerStars.cz

V kodaňském klubu Luux byly předány ceny nejlepším skandinávským hráčům pokeru. Jednalo se již o třetí ročník soutěže, poprvé byli nejlepší severští hráči odměněni v lednu 2007. Za konceptem Scandinavian Poker Awards stojí pokerová herna PokerStars, která tím chtěla odměnit skvělé výsledky Skandinávců na velkých pokerových soutěžích.

V porotě usedli zástupci čtyř velkých pokerových magazínů Ace Magazine (Dánsko), Pokerisivut (Finsko), Norsk Poker Magasin (Norsko) a Poker Magazine (Švédsko), kteří vybírali v celkem pěti kategoriích (Nejlepší hráč na živých turnajích, Nejlepší online hráč, Nováček roku, Nejlepší hráčka a Nejlepší herní výkon) držitele rok od roku prestižnější ceny.

Nejlepším hráčem na živých turnajích byl vyhlášen Fin Patrik Antonius. Ten si cenu v této kategorii odnesl možná poněkud překvapivě, ačkoliv jeho 7. místo na loňském WSOP a výhry z živých turnajů v celkové výši téměř 2 800 000 dolarů z něj dělaly ideálního adepta na vítězství. Jedinou vadou na kráse tak bylo pouze to, že si Antonius cenu nemohl převzít osobně.

V kategorii Nejlepší on-line hráč triumfoval další Fin, a to Ilari Sahamies, mnohem známější pod nickem Ziigmund. Pokud ho neznáte, věřte, že se jedná o jednoho z nejagresivnějších a také nejlépe hrajících hráčů pot-limit Omahy. Sahamies je pověstný svou značnou upřímností (ano, skutečně si nebere servítky), kdy se neváhá v chatu vysmát i svým mnohem zkušenějším soupeřům. Známé je například jeho označení Guse Hansena za největšího on-line amatéra. Byl to právě Hansen, ale i výše zmíněný Antonius, kteří byli v této kategorii nominovaní společně s Finem a neuspěli.

Nováčkem roku byl vyhlášen zcela po právu Peter Eastgate. Dvaadvacetiletý rodák z Odense se loni stal nejmladším vítězem WSOP v historii, když si na své konto připsal 9 milionů dolarů.

Nejlepší hráčkou za rok 2008 byla vyhlášena Magdalena in de Betou. Bývalá švédská televizní bavička loni zvítězila na prestižním skandinávském turnaji PokerFinnkampen a právě toto vítězství jí zajistilo i cenu pro nejlepší hráčku, kterou jí osobně předal sympaťák Gus Hansen.

Konečně ocenění za Nejlepší herní výkon si z klubu Luux odnesl opět Peter Eastgate. Porotci podruhé ocenili jeho skvělé vystoupení na loňském WSOP, kam se probojoval coby outsider a nakonec dokázal zvítězit.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata
The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata

Představte si, že jste mladý pár, rozhodnete se pro miminko a narodí se vám dcerka. Po chvíli se shodnete, že by malá měla mít sourozence, ale namísto jednoho jí dopřejete hned tři. A všechny tři naráz

Najdete na iDNES.cz