Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Seidel a Harrington v síni slávy

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V polovině října přibyli do pokerové síně slávy dva hráči, u nichž nelze pochybovat, že si toto ocenění zaslouží. Erik Seidel i Dan Harrington patří mezi respektované a mnoha úspěchy ověnčené hráče.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker Hall Of Fame | foto: PokerStars.cz

Pokerová síň slávy vznikla v roce 1979. Od roku 2004 záštitu nad ní převzala společnost Harrah’s Entertainment, která organizuje i největší pokerový turnaj na světě World Series of Poker. Do síně slávy proniklo už 40 pokerových hráčů.

Letos se o prestižní ocenění kromě dvou oceněných ucházeli tito hráči: Chris Ferguson, Barry Greenstein, Jennifer Harman-Traniello, Phil Ivey, Linda Johnson, Tom McEvoy, Daniel Negreanu a Scotty Nguyen.

Loni byl do síně slávy uveden pouze Mike Sexton, letos se odborná porota rozhodla poctít dva laureáty. Prvním z nich je Dan Harrington, vítěz main eventu WSOP z roku 2005 (ve stejném roce dokázal vyhrát ještě jeden zlatý náramek), držitel několika dalších významných úspěchu a především autor znamenitých pokerových knížek. Předtím než se začal věnovat pokeru hrál aktivně i šachy a backgammon. Během své kariéry vyhrál v pokeru cca 6 miliónů dolarů.

Druhým oceněným je Erik Seidel, držitel osmi zlatých WSOP náramků (poslední vyhrál v roce 2007), který se může pyšnit více než 10 milióny dolarů vydělaných pokerem. Jedním z jeho největších úspěchů je druhé místo v main eventu WSOP v roce 1988. Poslední handa jeho heads-upového souboje pak byla zvěčněna i v oceňovaném pokerovém snímku Rounders s Mattem Damonem v hlavní roli.

"Je to pro mě veliká část být uveden do pokerové síně slávy. Je to o to větší pocta, že společně se mnou do ní vstupuje i Dan Harrington," nechal se slyšet Seidel.

Oba dva hráči budou do síně slávy uvedeny při slavnostním ceremoniálu v hotelu Rio All Suite v Las Vegas, který se uskuteční 8.listopadu u příležitosti vyvrcholení main eventu letošního WSOP.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...



Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Najdete na iDNES.cz