Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Seidel a Harrington v síni slávy

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V polovině října přibyli do pokerové síně slávy dva hráči, u nichž nelze pochybovat, že si toto ocenění zaslouží. Erik Seidel i Dan Harrington patří mezi respektované a mnoha úspěchy ověnčené hráče.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker Hall Of Fame | foto: PokerStars.cz

Pokerová síň slávy vznikla v roce 1979. Od roku 2004 záštitu nad ní převzala společnost Harrah’s Entertainment, která organizuje i největší pokerový turnaj na světě World Series of Poker. Do síně slávy proniklo už 40 pokerových hráčů.

Letos se o prestižní ocenění kromě dvou oceněných ucházeli tito hráči: Chris Ferguson, Barry Greenstein, Jennifer Harman-Traniello, Phil Ivey, Linda Johnson, Tom McEvoy, Daniel Negreanu a Scotty Nguyen.

Loni byl do síně slávy uveden pouze Mike Sexton, letos se odborná porota rozhodla poctít dva laureáty. Prvním z nich je Dan Harrington, vítěz main eventu WSOP z roku 2005 (ve stejném roce dokázal vyhrát ještě jeden zlatý náramek), držitel několika dalších významných úspěchu a především autor znamenitých pokerových knížek. Předtím než se začal věnovat pokeru hrál aktivně i šachy a backgammon. Během své kariéry vyhrál v pokeru cca 6 miliónů dolarů.

Druhým oceněným je Erik Seidel, držitel osmi zlatých WSOP náramků (poslední vyhrál v roce 2007), který se může pyšnit více než 10 milióny dolarů vydělaných pokerem. Jedním z jeho největších úspěchů je druhé místo v main eventu WSOP v roce 1988. Poslední handa jeho heads-upového souboje pak byla zvěčněna i v oceňovaném pokerovém snímku Rounders s Mattem Damonem v hlavní roli.

"Je to pro mě veliká část být uveden do pokerové síně slávy. Je to o to větší pocta, že společně se mnou do ní vstupuje i Dan Harrington," nechal se slyšet Seidel.

Oba dva hráči budou do síně slávy uvedeny při slavnostním ceremoniálu v hotelu Rio All Suite v Las Vegas, který se uskuteční 8.listopadu u příležitosti vyvrcholení main eventu letošního WSOP.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuální jiskru do dlouhodobého vztahu dokáže vrátit každý, tvrdí studie

Akrobacie v posteli netřeba, sex v posteli dlouhodobého páru oživí společně...

Je to jednodušší, než jste mysleli. Rutinu ze sexuálního života nemusíte vyhánět na drahé dovolené uprostřed Karibiku,...

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...

VIDEO: V Brně vybírali i nejškaredější tetování, vyhrál rozpitý motýl

Soutěž o nejhorší tetování na Tattoo Grand Prix v Brně vyhrálo dílo, které má...

Zvířata z reálného světa i z říše fantazie, abstraktní obrazy s prvky kubismu nebo futurismu, ale také rozsáhlé malby....

Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...Najdete na iDNES.cz