Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Šest žen, které ve svém životě potřebujete

  10:00aktualizováno  10:00
Nemusíte být nutně holkař, ale těchto šest žen by ve vašem životě mělo mít místo. Každá z nich vás totiž naučí něco jiného a může vám být jinak užitečná.

Žena vamp váš život obohatí o výbušný sex, tajemství a dobrodružství, zadarmo to ale nebude. | foto: Profimedia.cz

Psychologové si už dávno všimli, že v mezilidské interakci opakujeme stále stejné vzorce. Zkuste si napsat na papír charakteristiky svých expartnerek a velmi pravděpodobně přijdete na to, že se v jistém ohledu shodují. Nemusí to být zrovna dlouhé blonďaté vlasy, ale například i skutečnost, že se s vámi vyspaly po krátké době nebo že byly ochotné poslouchat vaše stížnosti a nářky.

Na druhou stranu je však poněkud škoda randit pouze s klony svých předchozích přítelkyň. Pak se můžete jen těžko vyvíjet a odkrývat nové obzory. Magazín MensHealth.com udělal průzkum, v němž měli jeho čtenáři uvést, jaké ženy nejvíc obohatily jejich život a od kterých se nejvíc naučili. Podívejte se, kterým ženám byste rozhodně měli vyhradit místo ve svém životě.

1. Žena vamp

Silné stránky: Je zábavná, žhavá a spontánní. Když vejde do místnosti, všechny oči se upřou na ni a erotické napětí by se dalo krájet. Je typem ženy, kterou by každý muž chtěl a kterou všechny ženy nenávidí. Po jejím boku si připadáte jako muž s velkým M.

Žena - vamp

Slabosti: Vztah s ní vás bude stát velmi mnoho úsilí a energie. Vyžaduje totiž vaši stoprocentní pozornost, ale nesnese z vaší strany jakékoli omezování či požadavky. Bude vás chtít tím víc, čím víc na ní budete nezávislí. Neodpustí vám žádnou slabost.

V posteli: Je nespoutaná a za dveřmi ložnice se mění v uragán vášní. Miluje pozici, kdy je nahoře, určuje si tempo a kontroluje situaci. Neváhá investovat do drahého a přepychového spodního prádla, které ale zhusta financuje vaše platební karta. Čím víc ji znáte, tím častěji vám její vášeň připadá poněkud vyumělkovaná.

2. Kulturní agentka

Silné stránky: Má přehled o všech barech, dokáže vás protáhnout na vernisáž, kde se rozdává víno zadarmo, a má v malíčku všechny kulturní akce. Má styl, ale není tak nedotknutelná a nedosažitelná jako žena vamp. Získáte s ní obrovský přehled a rozšíří vám obzor například o hudební styly, které by vás nikdy nenapadlo poslouchat, či o výstavy, na které byste sami nešli.

Slabosti: Pokud budete chtít prolomit hranici mezi nezávaznou aférkou a vážným vztahem, nejspíš narazíte na četné problémy. Je nezávislá a nevidí jediný důvod, proč by se své svobody měla vzdávat. K tomu, abyste ji ohromili, se budete muset stále vzdělávat a pracovat na sobě.

V posteli: Dobrou zprávou pro vás je, že je otevřená téměř všemu a s radostí s vámi vyzkouší cokoli nového. Pokud si ale potrpíte na čistě povlečenou postel a uklizenou ložnici, měli byste s ní spát spíše u sebe v bytě, protože nad domácí práce je zcela povznesená.

3. Propagátorka zdravého životního stylu

Silné stránky: Má úžasnou pokožku (drhne si ji zrníčky granátových jablek), skvělé vlasy (patlá si do nich vaječný žloutek) a dokáže své tělo zohýbat do neuvěřitelných úhlů (několik hodin týdně tráví na józe). Snaží se vychutnat si život do hloubky a je obvykle otevřená novým podnětům.

Žena -propagátorka zdravého lifestylu

Slabosti: Pokud jíte maso, občas si zajdete na pivo do hospody nebo, nedejbůh, kouříte, zapomeňte na souznění duší. Fanatičky zdravého životního stylu uznávají jen svůj způsob žití, a pokud vás nedostávají do extáze slunečnicová semínka, rozhodně vás nevezmou na milost.

V posteli: Pokud máte rádi tantru nebo Kámasútru, nemůžete si vybrat lépe. Dokáže vaše vzrušení pomalu stupňovat a nakonec vás dovede k vyvrcholení, které si rozhodně zapamatujete. Na rychlovky ji skutečně neužije.

4. Intelektuálka

Silné stránky: Vysokou, kterou normální lidé dělají minimálně pět let, udělala za tři roky. Všechny prázdniny strávila na různých vzdělávacích kurzech a sbírka jejích titulů je delší než její jméno. Je vražedně chytrá a nebezpečně ctižádostivá. Pokud je vaší kolegyní v práci a navíc jste na vyšší pozici, držte si ji od těla, protože na vás bude zcela určitě útočit.

Slabosti: Vzhledem k tomu, že většinu času proseděla ve školních lavicích, je poněkud odtržená od reálného života. Navíc poznala jen omezený vzorek mužů, takže má pocit, že každý, kdo projde její postelí, musí mít nutně status osudového muže. Pokud si s ní začnete a pak ztratíte zájem, budete se jí jen velmi těžce zbavovat.

V posteli: Je snaživá a ochotná, jenže k dokonalosti jí chybí spontánnost. Předsudky, mindráky a nedoléčené bolístky z minulosti ji příliš svazují a ona nedokáže dát průchod momentální vášni (pokud už se vám ji v ní podaří probudit).

5. Moderní žena

Silné stránky: Také chodí na jógu, ale nejde jí o vhled do hlubin své mysli, s její pomocí se snaží zpevnit své tělo. Kromě toho několikrát týdně poskakuje na aerobiku, taebu a podobných sportech.

Žena - dynamická a moderní

Sex s ní je naprostý zázrak, protože nemá vůbec žádné zábrany a navíc zná dokonale své tělo. Teorii sexu má v malíčku a má dobrý cit na to, co muži chtějí. Jako bonus umí naslouchat, poradí vám s problémem a dokáže vás rozesmát.

Slabosti: Budete se vedle ní cítit nedostižní a nepřekonatelní. Dostane se vám pod kůži a vy možná snadno propadnete dojmu, že se o vás zajímá jen kvůli vaší dokonalosti. Jenže tak to není: jakmile ji přestanete bavit (a to se může stát velmi lehce), s klidným srdcem vás opustí a vás to bude hodně a hodně dlouho bolet.

V posteli: Udělá pro vás cokoli a vyzkoušíte si s ní i věci, na které byste ani nepomysleli nebo které byste v nejlepším případě nikdy nevyslovili nahlas. Sex je totiž jednou z návykových věcí, kterou vás k sobě připoutá.

6. Domácí hospodyňka

Silné stránky: Nikdy po vás nebude chtít sporťáka ani dům s šesti koupelnami. Smyslem jejího života je mít s vámi děti, vyrobit vám idylický domov a starat se o ně i o vás. Bude vám leštit ego na počkání a v podstatě v ní získáte klon své matky.

Žena - hospodyňka

Slabosti: Nepředpokládejte, že bude do domácnosti někdy přispívat nějakou obrovskou částkou. V případě, že se vám ji podaří přinutit pracovat, bude pro ni kariéra jen jakýmsi nepodstatným doplňkem a vždy se bude realizovat jen v mezích rodiny.

Tomu bude odpovídat i její obzor, takže je možné, že vás postupem času přestanou bavit nekonečné rozhovory o školních problémech vašich dětí.

V posteli: Nečekejte žádné zázraky. Je vám sice naprosto oddaná a vaše požadavky a příkazy vyplní, ale vlastní iniciativy se od ní nedočkáte. Časem nejspíš získáte dojem, že ložnici sdílíte s příbuznou, nikoli s partnerkou.

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Extrémní gastronomie: drůbeží pařátky se v Indonésii jedí jako sušenky

Ne, pařátky se v Indonésii rozhodně nevyhazují. Tamní kuchaři je připravují...

V Indonésii se dojídá a zbytky se nenechávají. I zdánlivě nechutné části drůbeže se tu setkají s nadšením strávníků. K...

Říkejte mi Rihanna. Honduraské volby provětrala transsexuálka

Krásná žena se šmrncem, kterou prozradí hluboký hlas.

Chce změnit konzervativní, odmítavý postoj obyvatel středoamerického Hondurasu vůči sexuálním menšinám, i proto se...

Najdete na iDNES.cz