Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Sex, který vás dostane spíš do nemocnice než do extáze

  5:00aktualizováno  5:00
Chcete odhodit fádnost stranou? Toužíte se vrhnout do sexuálních rozkoší v kreativních pozicích, které podtrhnou váš erotický potenciál?

Ne každá "exotická" sexuální poloha musí být... sexy. | foto: Profimedia.cz

Nic proti tomu, možná je jen na místě podotknout, že reálný život se od stránek Cosmopolitanu liší. Že je mnohdy lepší zkusit opepřit již "osahané" polohy než skončit v ordinaci a že zatímco v erotických filmech jsou k sexu připraveni všichni sousedi a kolemjdoucí, mimo ně to pravda až tak docela být nemusí.

Zkrátka, něco může vypadat O. K. na papíře… kde to má dost možná též zůstat.

1. Schody do nebe

Velmi, velmi sexy: voda jemně šplouchá, pohledy upřené do roztoužených očí, při prudším pronikání si proti sobě vášnivě přidržujete partnerku za lokty…

… zatímco jí každý váš pohyb láme o roh schodu páteř a beton rozdírá kůži na zadečku, zádech i loktech. A nebudete-li při milování zcela chladní, nedotčeny nezůstanou ani vaše holeně. Ovšem, co byste pro to, abyste se přiblížili těm největším sexuálním kreativcům, neudělali, ne?

2. Radovánky v parku

Co může být pro vaši milou erotičtějšího, než se gymnasticky ohnout přes postřikovač v parku, nechat si stříkat vodu do klína a dojít až na vrchol?

Odhlédneme-li od elegantního výjevu na obrázku a podíváme-li se na věc prakticky, zjistíme, že si víc užije i při staré dobré misionářské poloze.

Při ní se obvykle nemusíte soustředit na monitoring okolí, abyste zjistili, zda si vás náhodou procházející pejskař nenatáčí, aby si vylepšil své portfolio na YouTube o něco skutečně pikantního. Nebo zda na vás prudérní důchodce rovnou nevolá policii.

Uchrání vás i o "tak žhavé“ zmáčení studenou vodou, kterou vám běžné zařízení, kolem něhož se originalita této polohy motá, nabídne jako jedinou alternativu – červený kohoutek na něm obvykle nenajdete.

A když už jsme tak trapně přízemní a puntičkářští: výrobci postřikovačů nekonstruovali své produkty nijak přátelsky s ohledem na sex. Takže vaše milá nebude mít chladnými kapkami zmáčen jen rozkrok – v pravidelných intervalech jí bude postřikovač smývat i make-up z obličejíku.

A se smytým líčením by se na YouTube ukazovat zřejmě nechtěla už vůbec.

3. Kluzká erotika

Svíráte partnerku za boky, ona má, lehce předkloněna, ruce noblesně položené na stehnech, mokré vlasy se jí v prstencích převalují na ramenou…

… zatímco se oba snažíte o co nejúspornější pohyby, abyste prostě neuklouzli a nenarazili si kolena. Těžko říci, kolik rozkoše vám takový pohybový minimalismus přinese, na obrázku to ale vypadá skutečně, skutečně sexy.

4. Akrobacie na schůdkách

"Tato poloha si vyžaduje jisté manévrování,“ přiznává Cosmopolitan – a protože u ostatních tipů se mu podobného realismu nedostává, jedná se o známku toho, že tahle nijak praktická rozhodně nebude.

Nejprve je třeba se složitě dostat do správných pozic: žena jako první, aby se poté chytla za opalovacím krémem naolejované zábradlíčko a odtáhla, pak mezi schůdky a ní vklouznete vy.

Spustíte se o příčku níže – a velice sofistikovanou operací do ní zavedete penis: místa není nazbyt a pustí-li se jeden z vás rukou, hrozí, že buď vy přepadnete na ni – nebo ona rovnou po hlavě do vody.

Zvládnete-li vše až k tomuhle bodu, není ovšem pořád vyhráno.

I tahle poloha je konstruována spíše do obrázkových galerií než pro praktikující milence: nebezpečí, že se kvůli divočejším pohybům vaše partnerka pustí a bude hlavou napřed odpálena do vody, svádí k (spíš fádní než sexy) opatrnosti.

Stejně jako riziko, že vám ujede noha a velmi žhavým způsobem se zapletete do příček schůdků. Schůdků, po nichž mají mnozí lidé problém se do vody normálně dostat, natož aby na nich páchali sex.

5. Hlavně obhlédnout terén

Zdá se, že bez vody se žádný skutečně originální sex nemůže obejít.

Předtím, než uvedete do praxe následující polohu, ale musíte objevit písečnou pláž. Kamínky by nebyly tím, co by bezstarostnou erotickou atmosféru podtrhlo – a betonové dno dětského brouzdaliště na opuštěném koupališti také ne.

6. Žhavá matrace

Ne všechny inovace jsou ale totálně mimo. Pokud najdete vhodně hluboké dno – a pokud patříte k těm, kdo se rádi nepředřou a spokojí se s lehce monotónními pohyby, zkuste při hrátkách použít matraci.

Moc obměn při nich sice nevymyslíte (pustíte-li nožky partnerky, prostě vám uplave), ale na druhou stranu si zcela jistě neublížíte.

Líbí se vám neobvyklé sexuální polohy?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 9. dubna 2008. Anketa je uzavřena.

Ne. Nepřijde mi to při masturbaci úplně praktické. 1793

Ano. Ale tohle prostě neudýchám. 995

Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Další z rubriky

Spokojenému sexuálnímu životu svědčí nemonogamní vztahy, tvrdí věda

Jednou z mediálních tváří polyamorie je brazilská tanečnice samby a modelka...

Stoupenci nemonogamních vztahů mohou otevírat šampaňské. Jakkoli je jejich životní styl tradičními konvencemi...

Víme, jak dlouhý sex ženy chtějí. Uspokojí je 26 minut, tvrdí studie

„Ta správná“ délka sexu neexistuje, výzkumy o tom, jak dlouho se milujeme, však...

Nepočítala se předehra, na to výzkumníci výslovně upozornili. Zajímala je jen délka pohlavního styku. Mezinárodní...

Sexuální roboti už jdou. Budou mít bionické penisy a pohádkovou výdrž

Tyhle sexuální figuríny firma Real Doll již prodává.  Model Nate přijde v...

Loni se svět seznámil s první sexuální robotkou s umělou inteligencí, letos se představí její „mužský“ protějšek. Bude...

Najdete na iDNES.cz