Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Sex ve třech je splněný sen i noční můra

aktualizováno 
Je stálicí v erotických fantaziích. Sníme o něm, představujeme si, jaké by to bylo, ale když na něj skutečně dojde, může nás čekat trapný zážitek s následnou kocovinou. Zeptali jsme se proto těch, kteří už zkušenost se sexem ve třech mají.

Podle statistik sní o sexu ve třech téměř třetina lidí, vyzkoušel ho ale jen každý desátý člověk | foto: Profimedia.cz

"Je mi jasné, že to většině lidí bude připadat minimálně divné, ale velmi mě vzrušuje, když moje přítelkyně flirtuje s jinými muži. Víme to oba dva a bavíme se například tím, že v mé přítomnosti svádí číšníka a podobně. Doma při sexu pak nechávám pracovat fantazii, jak by to mohlo skončit. Ty představy mě velmi vzrušují. Před dvěma měsíci jsme měli na návštěvě kamaráda, přítelkyně s ním zase rozehrála naši hru, ale když si potom odskočil, zeptala se mě, jestli to má nechat zajít dál.

Souhlasil jsem a skutečně jsem si myslel, že se mi to bude líbit. Jenže když jsme potom všichni tři skončili u nás v ložnici, moje vzrušení se úplně vytratilo a zůstal jen intenzivně negativní pocit z toho, že moje partnerka souloží s někým jiným a ještě se jí to evidentně líbí. Bylo to úplně jiné, než jsem si to představoval. Sice jsem jí nic nevyčetl, a také nemohu, protože jsem s tím souhlasil, ale ta pachuť mezi námi asi už zůstane."
Lukáš

"Bylo mi dvacet a byl jsem z toho vyjukanej. Jeli jsme na poslední závody v sezoně a Lenka, ségra jednoho závodníka, s sebou vzala i kámošku. Vzali jsme tehdy dodávku, naložilo se nás do ní asi deset a jeli jsme někam do Blanska na diskotéku.

Lenku to tam ale nebavilo a chtěla se projít. Za chvíli nás doběhla její kamarádka. Šli jsme kolem naší dodávky a vlezli jsme do ní. Byly tam nějaké matrace, někdo řekl, že tři jsou ideální počet na lásku, a pak už to šlo rychle. Lenka se na mě vrhla, chvíli jsme byli jen ve dvou, pak se odtáhla a vystřídala ji Katka. Asi po deseti minutách jsme byli všichni nazí a dál je to asi jasné. Chvílemi to bylo fakt divoké. Kdybych byl starší, asi bych si to užil víc a nebyl ze všeho tak vedle, ale na druhou stranu to bylo vlastně super. Hezká vzpomínka."
Kamil

"Moje jediná zkušenost se sexem ve třech je jako ze špatného filmu. Chodil jsem tři roky s Lucií, když jsme se oba dva po několika měsících fantazírování dohodli, že si přizveme do ložnice ještě jednu ženu. Volba padla na Lucčinu kolegyni Šárku, kterou jsem znal už z předchozích společenských akcí. Lucka jí pozvala na návštěvu.

Vlastně nevím, jestli už jí předem vysvětlila, o co nám jde, ale celý večer jasně směřoval k jednomu cíli. Vypili jsme poměrně hodně vína, pouštěli si nějaké erotické filmy a postupně se svlékali. Jenže já jsem čím dál tím víc získával dojem, že ty dvě mě k tomu vlastně ani nepotřebují a vystačí si samy. Sice mě přímo neodstrkávaly, ale v podstatě se věnovaly jen jedna druhé a já jsem tam byl jaksi do počtu. Když jsem se ohradil, Šárka se smíchem navrhla Lucii, aby se přesunula k ní do bytu, že tam budou mít větší klid a nebudu je otravovat. A Lucka se skutečně zvedla a šla. Vrátila se až za dva dny, ale jen proto, aby si odnesla svoje věci."
Martin

"Moje zkušenosti se sexem ve třech jsou skrz naskrz pozitivní. Zažil jsem ho už mnohokrát v různých sestavách a musím říct, že je mi v podstatě jedno, jestli je to dva na jednu, nebo dvě na jednoho. Ten třetí člověk tomu vždycky dodá odpich a extra dávku vzrušení.

Počáteční zkušenosti nebyly samozřejmě vždycky úplně bez problémů, přece jen je to nestandardní situace a člověk v sobě musí překonat nějaký ostych a stud, ale je to stejné jako s klasickým sexem. Čím větší praxi v něm máte, tím víc si ho užíváte a prožíváte. Mám kolem sebe už okruh lidí, o nichž vím, že do toho jsou ochotni jít v podstatě kdykoli. A můžu to jen doporučit. Pro úplnost dodávám, že nemám stálou přítelkyni."
Jiří

"Sex ve třech jsem prožil před pěti lety, coby třiadvacetiletý kluk. Měli jsme s kamarádem jednu společnou kámošku a byli jsme taková nerozlučná trojka. Chodili jsme spolu pařit a vůbec podnikali spoustu akcí. Samozřejmě jsme se taky čas od času častovali lechtivějšími poznámkami a narážkami. Pak jsme si naplánovali Silvestra jen ve třech u Jany v bytě, její rodiče byli slavit někde pryč, takže jsme ho měli celý pro sebe.

Už pár dní předem jsme se hecovali siláckými poznámkami, takže bylo jasné, co od toho všichni očekáváme. Posilnili jsme se alkoholem a šlo se na věc. Dokud jsme se jen osahávali a líbali, docela to šlo, ale jakmile jsme se svlékli, nedokázali jsme s kámošem udržet vážnou tvář. Kdykoli jsme se na sebe podívali, museli jsme se začít chechtat, protože celá ta situace byla trapná a absurdní zároveň. K samotné souloži nakonec ani nedošlo, protože Jana se urazila, oblékla se a vyhodila nás ven z bytu. Takže místo očekávaných orgií jsme strávili klasického hospodského Silvestra, ale možná to nakonec bylo i lepší."
Michal

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Hlavním městem orgasmu je Norsko. Seveřané si ho dopřávají nejčastěji

Sever není vůbec studený. Norsko je podle průzkumu nejštědřejší zemí na orgasmy.

Nejčastější, nejhlasitější, nejintenzivnější. Tyto kategorie si vytyčil výrobce erotických hraček Lelo pro svůj...

Sváteční touhy: křesťanské Vánoce a islámský konec půstu jsou dobou sexu

Pokud by snad Vánoce samy o sobě nestačily, přispěchala se sexy reklamou...

Vánoce lákají k sexu, proto křesťanské země vykazují vrchol v počtu porodů přesně o devět měsíců později. Tvrdí to...

Čeští muži masturbují často a vědí, proč je to zdravé, zjistil výzkum

Po dlouhou dobu lidské historie byla masturbace považována za bezectnou a...

Více než polovina mužů se autoerotice oddává několikrát týdně a téměř 60 procent si bez ní nedovede představit život....

Najdete na iDNES.cz