Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Sex venku: co si připravit, aby to vyšlo

aktualizováno 
Partnerčina dlouhá sukně je lepší maskovací rekvizitou než upnuté kalhoty a celou operaci neusnadní ani vaše těsné džíny. Sex jinde než v bytě je pikantním okořeněním vašeho intimního života, pokud se jím však necháte zlákat, vyplatí se dodržet jistá ponaučení.

Zhlédli jste se ve fotkách milujících se dvojic na pláži, ideálně v záři zapadajícího slunce? Pak je načase vrátit se do reality. Sex venku je obvykle méně pohodlný než ten domácí | foto: Profimedia.cz

Podle ankety serveru msnbc.com si sex venku vyzkoušelo dvaadvacet procent lidí. "Sex venku láká lidi odjakživa," přitakává psycholožka Marcela Vojířová. "Vzrušující zážitek z něj činí souhra hned několika faktorů. V první řadě je to netradiční prostředí, které s sebou často nese romantiku, což ocení zejména ženy. Sex venku je navíc plný vjemů a podnětů, které uvnitř místnosti nejsou přítomny.

Velkou roli hraje u řady lidí vědomí, že mohou být při svých hrátkách přistiženi nebo se na ně může někdo zpovzdálí dívat. Je v podstatě lhostejné, jestli k tomu nakonec skutečně dojde, ale už jen tyto představy a možnost jejich naplnění zvyšují u partnerů hladinu adrenalinu a tím i jejich vzrušení."

Právě ale možné přistižení při sexu na veřejnosti vás může vyjít velmi draho. Zatímco u nás se podobné prohřešky řeší obvykle pokutou, například v Portugalsku vám hrozí rok vězení, v Chorvatsku třicet dní za mřížemi (nebo pokuta až do výše sto eur), v Rumunsku a Řecku dva roky a v Itálii a Egyptě dokonce tři.

Pokud se chcete vyhnout problémům, snažte se najít místo, kde vyloučíte ze hry kolemjdoucí. Kukuřičné pole je z tohoto pohledu jistě mnohem vhodnější než lavička v parku.

Pole je vhodnější kulisou k sexu venku než park, kde nejpíš narazíte na pejskaře

Při případném přistižení přihlížejí zákony mnoha zemí, například Velké Británie, k tomu, zda jste se milovali skutečně na veřejnosti, nebo na místě, kde byla pravděpodobnost přistižení a existence svědků jen minimální.

Připravte se

Sex mimo ložnici nemusí být vždy spontánní překotnou akcí v temném průjezdu nebo v zataženém vlakovém kupé. Pokud si své erotické venkovní hrátky plánujete dopředu, přizpůsobte tomu v první řadě své oblečení. Těžko rozepnutelný pásek nebo těsné kalhoty udělají z vašeho mužství nedobytnou pevnost a je otázkou, jak vytrvale ji bude vaše partnerka odhodlána dobývat.

Nepodceňte ani maskovací rekvizity. Dlouhá sukně partnerky celou operaci usnadní a decentně skryje mnohem spíš než například džíny. Stejnou službu vám prokáže i velká osuška nebo deka, kterou přes sebe přehodíte a která vás též uchrání písku, mravenců, jehličí a dalších nepříjemností, které by vám erotický požitek kazily. Ostatně, věděli jste, že genitálie odřené od písku patří, podle dotazníkového šetření univerzity v Severní Karolíně, k nejbolestivějším zraněním, k nimž při sexu dochází?

Hodit se vám bude i lubrikační gel. Vzhledem k tomu, že při sexu venku velmi pravděpodobně nebudete mít čas na předehru, může mít vaše partnerka problém se zvlhčením. "Nebezpečí přistižení vzrušuje obvykle spíše muže než ženy," dodává psycholožka, "pro dámy tato varianta představuje často spíše stresující faktor, který se může negativně odrazit na míře jejich vzrušení."

Nemějte strach, budete-li věnovat trochu pozornosti přípravě, o adrenalinové vzrušení kvůli tomu nepřijdete, jen minimalizujete nepříjemné komplikace. Pokuste se také při sexu alespoň občas zvednout oči a zkontrolovat nejbližší okolí. Ostražitost vás může zbavit nutnosti omlouvat se rodince na výletě a mít přitom kalhoty omotané kolem kotníků.

Vyzkoušeli jste sex venku?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 26. července 2010. Anketa je uzavřena.

Ano 13276
Ne 1922
Autoři: ,


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Já, ty a masturbátor. Nové zařízení umožní virtuální sex reálných lidí

Jedna z robotek firmy RealDoll. I ta vám může zprostředkovat virtuální sex.

Webkamera a na jedné straně živá placená modelka s vibrátorem, na druhé uživatel se sexuální robotkou a brýlemi pro...

Sex podle excelové tabulky. Věda zná recept na šťastný intimní život

Plánovat sex se vyplatí, říká věda.

Romantika, vášeň a spontánnost je fajn. V realitě však vyhrává svědomitost i disciplína. Právě to je klíčem ke...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Najdete na iDNES.cz