Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Sex venku: co si připravit, aby to vyšlo

aktualizováno 
Partnerčina dlouhá sukně je lepší maskovací rekvizitou než upnuté kalhoty a celou operaci neusnadní ani vaše těsné džíny. Sex jinde než v bytě je pikantním okořeněním vašeho intimního života, pokud se jím však necháte zlákat, vyplatí se dodržet jistá ponaučení.

Zhlédli jste se ve fotkách milujících se dvojic na pláži, ideálně v záři zapadajícího slunce? Pak je načase vrátit se do reality. Sex venku je obvykle méně pohodlný než ten domácí | foto: Profimedia.cz

Podle ankety serveru msnbc.com si sex venku vyzkoušelo dvaadvacet procent lidí. "Sex venku láká lidi odjakživa," přitakává psycholožka Marcela Vojířová. "Vzrušující zážitek z něj činí souhra hned několika faktorů. V první řadě je to netradiční prostředí, které s sebou často nese romantiku, což ocení zejména ženy. Sex venku je navíc plný vjemů a podnětů, které uvnitř místnosti nejsou přítomny.

Velkou roli hraje u řady lidí vědomí, že mohou být při svých hrátkách přistiženi nebo se na ně může někdo zpovzdálí dívat. Je v podstatě lhostejné, jestli k tomu nakonec skutečně dojde, ale už jen tyto představy a možnost jejich naplnění zvyšují u partnerů hladinu adrenalinu a tím i jejich vzrušení."

Právě ale možné přistižení při sexu na veřejnosti vás může vyjít velmi draho. Zatímco u nás se podobné prohřešky řeší obvykle pokutou, například v Portugalsku vám hrozí rok vězení, v Chorvatsku třicet dní za mřížemi (nebo pokuta až do výše sto eur), v Rumunsku a Řecku dva roky a v Itálii a Egyptě dokonce tři.

Pokud se chcete vyhnout problémům, snažte se najít místo, kde vyloučíte ze hry kolemjdoucí. Kukuřičné pole je z tohoto pohledu jistě mnohem vhodnější než lavička v parku.

Pole je vhodnější kulisou k sexu venku než park, kde nejpíš narazíte na pejskaře

Při případném přistižení přihlížejí zákony mnoha zemí, například Velké Británie, k tomu, zda jste se milovali skutečně na veřejnosti, nebo na místě, kde byla pravděpodobnost přistižení a existence svědků jen minimální.

Připravte se

Sex mimo ložnici nemusí být vždy spontánní překotnou akcí v temném průjezdu nebo v zataženém vlakovém kupé. Pokud si své erotické venkovní hrátky plánujete dopředu, přizpůsobte tomu v první řadě své oblečení. Těžko rozepnutelný pásek nebo těsné kalhoty udělají z vašeho mužství nedobytnou pevnost a je otázkou, jak vytrvale ji bude vaše partnerka odhodlána dobývat.

Nepodceňte ani maskovací rekvizity. Dlouhá sukně partnerky celou operaci usnadní a decentně skryje mnohem spíš než například džíny. Stejnou službu vám prokáže i velká osuška nebo deka, kterou přes sebe přehodíte a která vás též uchrání písku, mravenců, jehličí a dalších nepříjemností, které by vám erotický požitek kazily. Ostatně, věděli jste, že genitálie odřené od písku patří, podle dotazníkového šetření univerzity v Severní Karolíně, k nejbolestivějším zraněním, k nimž při sexu dochází?

Hodit se vám bude i lubrikační gel. Vzhledem k tomu, že při sexu venku velmi pravděpodobně nebudete mít čas na předehru, může mít vaše partnerka problém se zvlhčením. "Nebezpečí přistižení vzrušuje obvykle spíše muže než ženy," dodává psycholožka, "pro dámy tato varianta představuje často spíše stresující faktor, který se může negativně odrazit na míře jejich vzrušení."

Nemějte strach, budete-li věnovat trochu pozornosti přípravě, o adrenalinové vzrušení kvůli tomu nepřijdete, jen minimalizujete nepříjemné komplikace. Pokuste se také při sexu alespoň občas zvednout oči a zkontrolovat nejbližší okolí. Ostražitost vás může zbavit nutnosti omlouvat se rodince na výletě a mít přitom kalhoty omotané kolem kotníků.

Vyzkoušeli jste sex venku?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 26. července 2010. Anketa je uzavřena.

Ano 13276
Ne 1922
Autoři: ,Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Klíčem k našemu uspokojení jsou doteky, polibky, vzkázaly ženy mužům

Předehra není méněcennou fází intimních hrátek, říká studie.

Zapomeňte na exotické sexuální praktiky, cirkusové polohy, neobvyklá místa. Zapamatujte si, že sex nerovná se pouze...

Čeští muži masturbují často a vědí, proč je to zdravé, zjistil výzkum

Po dlouhou dobu lidské historie byla masturbace považována za bezectnou a...

Více než polovina mužů se autoerotice oddává několikrát týdně a téměř 60 procent si bez ní nedovede představit život....

Víme, jak dlouhý sex ženy chtějí. Uspokojí je 26 minut, tvrdí studie

„Ta správná“ délka sexu neexistuje, výzkumy o tom, jak dlouho se milujeme, však...

Nepočítala se předehra, na to výzkumníci výslovně upozornili. Zajímala je jen délka pohlavního styku. Mezinárodní...

Najdete na iDNES.cz