Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Sexuální tabu, která se vyplatí zlomit

  10:00aktualizováno  10:00
Nenechte se svazovat erotickými předsudky. Techniky, které máte zařazeny jako vysoce nemravné, zafungují na váš sexuální život jako adrenalinová injekce. Čtěte, která tabu v sexu se vám vyplatí zlomit.

Pokud vám společné roky proměnily sex ve stereotyp, je čas sáhnout po něčem ostřejším, co dosud leželo ve škatulce "sexuálních tabu". | foto: Profimedia.cz

Možná že se sice neomezujete na misionářskou polohu při zhasnuté lampičce, ale i přesto se do vašeho erotického života vkrádá stereotyp a nuda. Zkuste pustit do své ložnice netradiční praktiky, které vám sice mohou připadat poněkud zvláštní, ale díky nimž chytnou vaše hrátky druhý dech.

Anální sex

Podle výzkumu, který udělala britská asociace sexuologů, touží třiasedmdesát procent mužů po tom, vyzkoušet alespoň jednu za život anální sex. Podobné přání má však jen necelých třicet procent žen.

Důvod ženského váhání je víc než jasný; strach z bolesti a nepříjemného prožitku. Proto má také anální sex nádech něčeho zakázaného a neobvyklého.

Pokud se ho rozhodnete vyzkoušet a podaří se vám k němu svou partnerku přemluvit, dodržujte základní pravidla, která zvýší pravděpodobnost jeho opakování.

Pokud vám společné roky proměnily sex ve stereotyp, je čas sáhnout po něčem ostřejším, co dosud leželo ve škatulce "sexuálních tabu".

Nezbytnou rekvizitou, bez které se do akce vůbec nepouštějte, je lubrikační gel. Konečník nevylučuje vlastní sekret, je ho tudíž nutné zvlhčovat uměle, abyste předešli zraněním, mikroskopickým trhlinkám a oděrkám, které mohou být velmi bolestivé.

Pokud vaše partnerka nemá s análním sexem zkušenosti, vsaďte na velmi pomalý a pozvolný postup. Konečník potřebuje spoustu času, aby se roztáhl a zvykl na rozměry penisu.

Erotické video a fotografie

Může vám to stokrát připadat jako klišé vhodné maximálně do pornofilmů, ale jakmile jednou do sexu zapojíte kameru nebo foťák, zjistíte, proč je to tak oblíbené.

Pro mnoho párů je však natáčení a focení choulostivých scén tabu hned z několika důvodů.

Abyste se vy nebo vaše partnerka nechali vyfotit či natočit při sexu, musíte tomu druhému absolutně důvěřovat. Jen těžko najdete vhodnější materiál pro vydírání, než jsou nahé fotky.

Kamera není při sexu nevítaným vetřelcem

Navíc, pohled na nahé video či fotky sebe sama unese jen málokdo. Zjištění, že se ani vzdáleně neblížíte fotografiím ze svých oblíbených magazínů, může být poněkud šokující.

Na druhou stranu vám natáčení či focení přinese hned dvojí prožitek. Jednak si užijete spoustu vzrušení při vytváření záznamu, jednak vám druhou vlnu vzrušení přinese, jakmile si zvyknete na svůj vlastní obraz, jeho reprodukce.

Fetišistická exkurze

Vysoké latexové kozačky, černé punčochy a korzet. Typičtější fetišistickou výbavu si asi dokáže představit jen málokdo. Nemusíte nutně ujíždět na balení se do igelitové fólie a olizování chodidel své vyvolené, ale malé exkurze do fetišismu váš sexuální život velmi obohatí.

Psychologové už dávno vědí, že muži jsou zaměřeni mnohem víc na vizuální podněty než ženy. Pokud své partnerce pořídíte vysoké kozačky na jehlovém podpatku a krajkový korzet (obojí lze nosit i na nesexuální příležitosti), můžete vsadit své boty, že se to na vašem sexu projeví.

Rekvizity totiž mají při sexu ještě jednu velkou výhodu: ve vaší partnerce mohou vzbudit iluzi, že náhle vystupuje za někoho jiného – a odhodí tak své obvyklé zábrany.

Sex ve třech

Skupinový sex je záležitost, kterou v reálu zvládne jen mizivé procento vztahů. Téměř vždy totiž vstupuje do hry žárlivost, nevyřešené vztahové problémy a komunikační bariéry. Přesto je podle výzkumu britské asociace sexuologů sex ve třech (tedy ve složení dvě ženy a jeden muž) snem téměř osmdesáti procent mužů.

Sex ve třech

Pokud si nejste stoprocentně jistí, že sex ve třech váš vztah vydrží, raději realizaci odložte a vsaďte na jeho varianty. Příliv nepoznaného vzrušení vám zajistí i vyprávění partnerky o sexu ve třech.

Požádejte ji, aby převzala iniciativu a vyprávěla vám, jak by probíhal podle jejího scénáře sex s další ženou.

Intenzita takového zážitku vás možná překvapí.

Erotické pomůcky

Masturbace má pořád příchuť něčeho, co se provozuje zásadně doma v soukromí a o samotě.

Pokud se vám podaří tohle tabu zlomit a dokážete vnést masturbaci i do partnerského sexuálního života, zajistíte si tak nečekaně vášnivé zážitky.

Vyberte spolu se svou partnerkou vibrátor, který bude vzrušovat vás oba, a požádejte ji, aby vám s ním předvedla masturbaci. Stejně tak se můžete dívat, jak dosahuje vyvrcholení za pomoci své ruky a prstů.

Kromě toho, že vás to skutečně vzruší, se nezapomeňte dívat, kam si sahá a kde se sama sebe dotýká, aby dosáhla orgasmu. Lepší lekci o reakcích jejího těla a erotogenních zónách si totiž nemůžete přát.

Autoři:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Další z rubriky

Spokojenému sexuálnímu životu svědčí nemonogamní vztahy, tvrdí věda

Jednou z mediálních tváří polyamorie je brazilská tanečnice samby a modelka...

Stoupenci nemonogamních vztahů mohou otevírat šampaňské. Jakkoli je jejich životní styl tradičními konvencemi...

Sex v letadle: vedou toalety, sex s cizím pasažérem není výjimkou

Sex v letadle je velmi výjimečný. Přesto se však odehrává a rozhodně ne vždy je...

Nejčastěji se sex v letadle podstupuje se stálým partnerem, hned poté je to však cizí spolucestující, člen nebo členka...

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

Najdete na iDNES.cz