Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Situace, ve kterých jsou muži nejvíc sexy

aktualizováno 
Napadlo vás, že ženy vzrušuje to, jak řídíte auto, hrajete fotbal nebo líbáte cizí ženy? Zjišťovali jsme, v jakých situacích připadají muži ženám nejvíc přitažliví.

Posilovna je stereotyp, existuje i spousta jiných situací, v nichž jsou muži pro ženy sexy. | foto: Profimedia.cz

Na začátek malý test: Myslíte si, že ženám připadají nejvíc sexy muži, kteří běhají svlečení do půli těla po pláži při západu slunce? Jestliže jste odpověděli kladně, měli byste omezit sledování reklam. Ženy totiž nijak zvlášť neprahnou po romantických svalovcích. Oceňují spíše prozaičtější mužské charakteristiky.

Buďte arogantní v červené

Podle výzkumu zveřejněného loni v deníku Daily Mail a provedeného na univerzitě v Lancasteru se ženě zavděčíte domácími pracemi. Pro více než polovinu dotázaných žen jsou muži vykonávající domácí práce mimořádně přitažliví a dokonce snesou i označení "sexy". Pokud místo své partnerky vyžehlíte koš prádla, budete pro ni víc atraktivní, než kdybyste ji pozvali na romantickou večeři při svíčkách.

Zapomeňte také na to, že ženy touží po bezproblémových borcích s úsměvem typu jizva, co vypadá, že ho mají na obličeji nalepený. Výzkum provedený vědci z University of British Columbia, který citoval deník The Telegraph, tvrdí, že příliš usměvaví muži nepůsobí dostatečně mužně a z hlediska přitažlivosti je mnohem výhodnější tvářit se lehce znuděně, depresivně až naštvaně. Když k tomu přidáte ještě mírně arogantní chování "zlého kluka", budou vám fanynky padat k nohám.

Jiný výzkum pro změnu tvrdí, že nejvíc sexy jsou pro ženy muži oblečení v čemkoli, co má červenou barvu. Červená je údajně atraktivní celosvětově a muži v červeném tričku vyšli jako nejvíce přitažliví v Číně, USA, Británii i Německu. Připadá vám to poněkud nepochopitelné? A to ještě nevíte, co všechno označily na mužích jako mimořádně atraktivní ženy, kterých jsme se zeptali na názor.

Řízení auta a muži líbající jinou ženu

"Hrozně se mi líbí pohled na muže, který zrovna řídí auto. Aby nešlo k mýlce, je mi jedno, co je to za auto a jak je drahé nebo výkonné, líbí se mi prostě ta situace, kdy muž řídí, obecně. Připadá mi sexy, když je chlap dobrý řidič a je vidět, že má auto pod kontrolou. Tak nějak potom očekávám, že bude mít pod kontrolou i mě."
Natálie, 28 let

"Kdy je chlap nejvíc sexy? Jednoznačně v posilovně. Líbí se mi, když je muž cílevědomý, maká na své postavě a dbá o sebe. Navíc mi připadá posilovna jako typicky mužské prostředí, v němž muži mohou předvést svou sílu. Chci, aby měl můj přítel vypracované tělo, a když ho vidím zpoceného s rýsujícími se svaly, jak cvičí na posilovacích strojích, připadá mi maximálně sexy."
Kateřina, 25 let

"Co teď řeknu, bude nejspíš většině lidí připadat úchylné, ale hrozně mě vzrušuje pohled na muže, kteří se líbají s jinou ženou. To je pro mě absolutní top. Nemyslím takové to ostentativní oslintávání v tramvaji, ale opravdu smyslný a vášnivý polibek, který si oba evidentně užívají. Připadám si jako šmírák, ale nemůžu odolat, abych se po nich po očku nedívala. Je mi v podstatě jedno, jak ten muž vypadá, ale pokud umí líbat, je to pro mě jakási záruka, že sex s ním bude také dobrý."
Magda, 32 let

"Nejvíc sexy muž? Těžko říct. Nenapadá mě jedna konkrétní charakteristika nebo situace. Přitažlivost je pro mě vždycky kombinací mnoha faktorů, ale podstatné je pro mě například to, aby muž hezky voněl. Příjemná a svěží vůně u mužů mě vždy dokáže zaujmout."
Petra, 28 let

"Co se týká situace, kdy je chlap nejvíc sexy, je pro mě jednoznačně nejpřitažlivějším momentem jakýkoli sport. Myslím si, že správný chlap by měl umět sportovat a pohled na muže, který například hraje fotbal, squash nebo volejbal, je skutečně pěkný. Nehledě na to, že aktivní sportovci mívají pěkně vypracovanou postavu, lze očekávat, že pokud někdo umí ovládat svoje tělo při sportu, bude to umět i v posteli."
Zdena, 24 let

"Možná je to tím, že jsem sama matkou dvou dětí, ale pro mě jsou strašně přitažliví muži, kteří to umí s dětmi. Nemyslím zženštilé šišlání a pitvoření se, ale normální komunikaci, při které dokáží představovat pro děti přirozenou autoritu a zároveň s nimi vyjít. Když vidím, že má nějaký muž kladný vztah k dětem a vychází s nimi hezky, je pro mě zároveň přitažlivý."
Jana, 35 let

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

VIDEO: Jak spolu mít sex přes oceán, i to ukáže erotický veletrh v Praze

Technologie vstupuje víc a víc i do říše erotických hraček.

Pornobrýle, nebo třeba umělá vagina a vibrátor, které rozehrají intimní partie muže a ženy synchronizovanými záchvěvy a...

Přes rauš až na vrchol. Kuřáci marihuany mají více sexu, říká studie

Konzumace marihuany podle vědců souvisí s častějším sexem. Proč to tak je, však...

Lidé, kteří si dopřávají marihuanu, mají o dvacet procent více sexu než ti, kteří se droze zcela vyhýbají. Tvrdí to...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Najdete na iDNES.cz