Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Sledujte třetí díl pořadu Poker Star!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí večer vysílala televize Nova už třetí díl pokerové show Poker Star, v níž spolu soupeří profesionální hráči pokeru s celebritami a online hráči.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

TV Poker Star | foto: PokerStars.cz

Nová česká poker show Poker Star vznikala ve spolupráci s největší pokerovou hernou světa PokerStars. Formát soutěže je velmi jednoduchý, celkem 12 hráčů se na dvou stolech po šesti utká ve dvou bodovaných sit-and-go o postup do finále, kde vítěz bude brát sympatických 250 000 Kč. Postup si přitom zajistí vždy nejlepší tři hráči z každého semifinále.

Po představení všech účastníků hry během prvních dvou epizod jsme se ve třetím dílu vrátili zpět k prvnímu stolu, na kterém spolu soupeřili o tři postupová místo Ondřej Brzobohatý, Lejla Abbasová, Jan Musil, Kristýna Leichtová, online kvalifikant Tomáš Zvelebil a pokerový profík a člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý.

Připomeňme, že v první epizodě se z vítězství radoval Ondřej Brzobohatý, který v heads-upu porazil velké překvapení pokerové show Kristýnu Leichtovou. Oproti prvnímu dílu ale bylo nyní na hráčích vidět, že jde přeci jen o hodně a k vidění byl soustředěnější a velmi zajímavý poker.

Jako diváci se tak můžete těšit na nečekaně dobrou hru ze strany Ondřeje Brzobohatého, který opět potvrdil, že poker mu není cizí a že z pozvaných celebrit společně s Lejlou Abbasovou má nejvíce zkušeností s touto hrou. Překvapení z prvního dílu herečka Kristýna Leichtová byla i tentokrát vidět v zajímavých partiích s mnohdy nečekaným rozuzlením. Agresivní hrou se pak prezentoval Jan Musil. A několik nelehkých chvil musel nečekaně řešit i pokerový profík Martin Hrubý.

Záměrně vám neprozradíme, kdo nakonec z prvního stolu postoupil až do finále. Pokud to ještě nevíte a rádi byste to zjistili, poradíme vám, že celý třetí epizodu je možné vidět na pokerovém portálu pokerfan.cz. Stačí vám přitom kliknout na tento odkaz a dostanete se přímo k prvotřídní pokerové podívané!

Druhé kolo na druhém stole uvidíme na obrazovkách Novy zase v pondělí. O postup do finále na něm budou soupeřit zástupce profíků Dag Palovič a celebrity Tereza Kerndlová, Petr Rychlý, Radim Fiala a producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě Lenka Hornová. Jako hráč z řad diváků se představí Lukáš Císařovský. Těšíme se!
 
Vyzkoušejte si i vy poker zdarma na největší pokerové síti světa PokerStars.net! Následujte pokyny na adrese www.pokerstars.net a zapojte se do pokerového dění!

Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!
RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!

Z reklamního letáku cestovní společnosti se směje manželský pár sedící na úhledném plážovém lehátku. Před ním si společně hrají děti. A teď zpátky do reality, takhle rodinná dovolená většinou nevypadá.

Najdete na iDNES.cz