Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Sledujte třetí díl pořadu Poker Star!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí večer vysílala televize Nova už třetí díl pokerové show Poker Star, v níž spolu soupeří profesionální hráči pokeru s celebritami a online hráči.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

TV Poker Star | foto: PokerStars.cz

Nová česká poker show Poker Star vznikala ve spolupráci s největší pokerovou hernou světa PokerStars. Formát soutěže je velmi jednoduchý, celkem 12 hráčů se na dvou stolech po šesti utká ve dvou bodovaných sit-and-go o postup do finále, kde vítěz bude brát sympatických 250 000 Kč. Postup si přitom zajistí vždy nejlepší tři hráči z každého semifinále.

Po představení všech účastníků hry během prvních dvou epizod jsme se ve třetím dílu vrátili zpět k prvnímu stolu, na kterém spolu soupeřili o tři postupová místo Ondřej Brzobohatý, Lejla Abbasová, Jan Musil, Kristýna Leichtová, online kvalifikant Tomáš Zvelebil a pokerový profík a člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý.

Připomeňme, že v první epizodě se z vítězství radoval Ondřej Brzobohatý, který v heads-upu porazil velké překvapení pokerové show Kristýnu Leichtovou. Oproti prvnímu dílu ale bylo nyní na hráčích vidět, že jde přeci jen o hodně a k vidění byl soustředěnější a velmi zajímavý poker.

Jako diváci se tak můžete těšit na nečekaně dobrou hru ze strany Ondřeje Brzobohatého, který opět potvrdil, že poker mu není cizí a že z pozvaných celebrit společně s Lejlou Abbasovou má nejvíce zkušeností s touto hrou. Překvapení z prvního dílu herečka Kristýna Leichtová byla i tentokrát vidět v zajímavých partiích s mnohdy nečekaným rozuzlením. Agresivní hrou se pak prezentoval Jan Musil. A několik nelehkých chvil musel nečekaně řešit i pokerový profík Martin Hrubý.

Záměrně vám neprozradíme, kdo nakonec z prvního stolu postoupil až do finále. Pokud to ještě nevíte a rádi byste to zjistili, poradíme vám, že celý třetí epizodu je možné vidět na pokerovém portálu pokerfan.cz. Stačí vám přitom kliknout na tento odkaz a dostanete se přímo k prvotřídní pokerové podívané!

Druhé kolo na druhém stole uvidíme na obrazovkách Novy zase v pondělí. O postup do finále na něm budou soupeřit zástupce profíků Dag Palovič a celebrity Tereza Kerndlová, Petr Rychlý, Radim Fiala a producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě Lenka Hornová. Jako hráč z řad diváků se představí Lukáš Císařovský. Těšíme se!
 
Vyzkoušejte si i vy poker zdarma na největší pokerové síti světa PokerStars.net! Následujte pokyny na adrese www.pokerstars.net a zapojte se do pokerového dění!

Autor:


Nejčtenější

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.

Lobotomii v USA podstoupilo 40 tisíc lidí. Ničila životy

Walter Freeman a James Watts přinesli lobotomii do Spojených států. Postup...

Byly to nešetrné zákroky bez sterilních podmínek. Profesor Walter Freeman jich zvládl desítky týdně. Byl showman,...VIDEO: Seriál Jiné tváře lásky vás provede světem prostituce v Česku

Koncem devadesátých let bylo Česko rájem prostituce. Dnes počty prodejných žen...

Každý den je v Česku připraveno prodávat své tělo v průměru na deset tisíc žen. „Škála je velká. Od holek bez dokončené...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz