Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Sledujte třetí díl pořadu Poker Star!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí večer vysílala televize Nova už třetí díl pokerové show Poker Star, v níž spolu soupeří profesionální hráči pokeru s celebritami a online hráči.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

TV Poker Star | foto: PokerStars.cz

Nová česká poker show Poker Star vznikala ve spolupráci s největší pokerovou hernou světa PokerStars. Formát soutěže je velmi jednoduchý, celkem 12 hráčů se na dvou stolech po šesti utká ve dvou bodovaných sit-and-go o postup do finále, kde vítěz bude brát sympatických 250 000 Kč. Postup si přitom zajistí vždy nejlepší tři hráči z každého semifinále.

Po představení všech účastníků hry během prvních dvou epizod jsme se ve třetím dílu vrátili zpět k prvnímu stolu, na kterém spolu soupeřili o tři postupová místo Ondřej Brzobohatý, Lejla Abbasová, Jan Musil, Kristýna Leichtová, online kvalifikant Tomáš Zvelebil a pokerový profík a člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý.

Připomeňme, že v první epizodě se z vítězství radoval Ondřej Brzobohatý, který v heads-upu porazil velké překvapení pokerové show Kristýnu Leichtovou. Oproti prvnímu dílu ale bylo nyní na hráčích vidět, že jde přeci jen o hodně a k vidění byl soustředěnější a velmi zajímavý poker.

Jako diváci se tak můžete těšit na nečekaně dobrou hru ze strany Ondřeje Brzobohatého, který opět potvrdil, že poker mu není cizí a že z pozvaných celebrit společně s Lejlou Abbasovou má nejvíce zkušeností s touto hrou. Překvapení z prvního dílu herečka Kristýna Leichtová byla i tentokrát vidět v zajímavých partiích s mnohdy nečekaným rozuzlením. Agresivní hrou se pak prezentoval Jan Musil. A několik nelehkých chvil musel nečekaně řešit i pokerový profík Martin Hrubý.

Záměrně vám neprozradíme, kdo nakonec z prvního stolu postoupil až do finále. Pokud to ještě nevíte a rádi byste to zjistili, poradíme vám, že celý třetí epizodu je možné vidět na pokerovém portálu pokerfan.cz. Stačí vám přitom kliknout na tento odkaz a dostanete se přímo k prvotřídní pokerové podívané!

Druhé kolo na druhém stole uvidíme na obrazovkách Novy zase v pondělí. O postup do finále na něm budou soupeřit zástupce profíků Dag Palovič a celebrity Tereza Kerndlová, Petr Rychlý, Radim Fiala a producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě Lenka Hornová. Jako hráč z řad diváků se představí Lukáš Císařovský. Těšíme se!
 
Vyzkoušejte si i vy poker zdarma na největší pokerové síti světa PokerStars.net! Následujte pokyny na adrese www.pokerstars.net a zapojte se do pokerového dění!

Autor:

Nejčtenější

VIDEO: Vyzkoušeli jsme první český nevěstinec se silikonovými pannami

Rebecca má mírně vyděšený výraz.

Netradiční nevěstinec otevřeli začátkem listopadu v centru Prahy. Na toho, kdo si přijde užít, čekají místo živých žen...

Sexuální závislost se šíří jako epidemie, varuje výzkum

O závislosti na sexu se vedou vědecké pře.

Jsou v téměř nepřetržitém souboji s myšlenkami na sex, vynakládají enormní množství energie na to, aby svůj sexuální...

Společnost nás stresuje požadavky na výkon, tak pijeme, říká terapeut

„Abyste se stali závislými, musíte stejně jako olympijský vítěz intenzivně a...

Narušené vztahy, odcizení, ale též stres z diktátu výkonnosti. Tam leží kořeny závislostí. „Společnost je ráda, když...

OBRAZEM: Nahota, krása, neřest, nevinnost. Česko hostilo burlesku

Dýchá z ní svět zašlé dekadence, ale i komiky, politické angažovanosti a...

Dýchá z ní svět zašlé dekadence, ale i komiky, politické angažovanosti a radikality. A stále víc se zabydluje i v...

Mrtví králíci a Five Points: mýty i realita gangů newyorského slumu

Bill Cutting z Gangů New Yorku měl svůj předobraz ve skutečné historické...

Bowery Boys z vysokými cylindry a v červených košilích, Mrtví králíci divošského vzezření. Známe je z Gangů New Yorku...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz