Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Sledujte třetí díl pořadu Poker Star!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí večer vysílala televize Nova už třetí díl pokerové show Poker Star, v níž spolu soupeří profesionální hráči pokeru s celebritami a online hráči.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

TV Poker Star | foto: PokerStars.cz

Nová česká poker show Poker Star vznikala ve spolupráci s největší pokerovou hernou světa PokerStars. Formát soutěže je velmi jednoduchý, celkem 12 hráčů se na dvou stolech po šesti utká ve dvou bodovaných sit-and-go o postup do finále, kde vítěz bude brát sympatických 250 000 Kč. Postup si přitom zajistí vždy nejlepší tři hráči z každého semifinále.

Po představení všech účastníků hry během prvních dvou epizod jsme se ve třetím dílu vrátili zpět k prvnímu stolu, na kterém spolu soupeřili o tři postupová místo Ondřej Brzobohatý, Lejla Abbasová, Jan Musil, Kristýna Leichtová, online kvalifikant Tomáš Zvelebil a pokerový profík a člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý.

Připomeňme, že v první epizodě se z vítězství radoval Ondřej Brzobohatý, který v heads-upu porazil velké překvapení pokerové show Kristýnu Leichtovou. Oproti prvnímu dílu ale bylo nyní na hráčích vidět, že jde přeci jen o hodně a k vidění byl soustředěnější a velmi zajímavý poker.

Jako diváci se tak můžete těšit na nečekaně dobrou hru ze strany Ondřeje Brzobohatého, který opět potvrdil, že poker mu není cizí a že z pozvaných celebrit společně s Lejlou Abbasovou má nejvíce zkušeností s touto hrou. Překvapení z prvního dílu herečka Kristýna Leichtová byla i tentokrát vidět v zajímavých partiích s mnohdy nečekaným rozuzlením. Agresivní hrou se pak prezentoval Jan Musil. A několik nelehkých chvil musel nečekaně řešit i pokerový profík Martin Hrubý.

Záměrně vám neprozradíme, kdo nakonec z prvního stolu postoupil až do finále. Pokud to ještě nevíte a rádi byste to zjistili, poradíme vám, že celý třetí epizodu je možné vidět na pokerovém portálu pokerfan.cz. Stačí vám přitom kliknout na tento odkaz a dostanete se přímo k prvotřídní pokerové podívané!

Druhé kolo na druhém stole uvidíme na obrazovkách Novy zase v pondělí. O postup do finále na něm budou soupeřit zástupce profíků Dag Palovič a celebrity Tereza Kerndlová, Petr Rychlý, Radim Fiala a producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě Lenka Hornová. Jako hráč z řad diváků se představí Lukáš Císařovský. Těšíme se!
 
Vyzkoušejte si i vy poker zdarma na největší pokerové síti světa PokerStars.net! Následujte pokyny na adrese www.pokerstars.net a zapojte se do pokerového dění!

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

VIDEO: Park plný penisů. Korejská atrakce oslavuje sexualitu a plodnost

V parku Haesindang jsou penisy mnohých barev i velikostí. O samotě, nebo ve...

Padesát soch ve tvaru penisu je unikátem. Mají podobu totemů, laviček, lamp, zvonů, v některých jsou vyřezaná znamení...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz