Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Slovák, který získal práci snů

Komerční sdělení   19:00aktualizováno  19:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chtěli byste mít plat 24 000 dolarů ročně a k tomu navrch 18 000 dolarů ve formě buy-inů do turnajů organizovaných PokerStars? Největší pokerová herna na světě nabízí až do 21.listopadu šest profesionálních hráčských kontraktů. Abyste věděli, že kontrakty skutečně vyhrávají obyčejní smrtelníci z masa a kostí, přinášíme vám rozhovor s prvním spokojeným "profíkem".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Práce snů | foto: PokerStars.cz

Dolný Kubín je malé slovenské město v Žilinském Kraji. Právě odtud pochází sedmatřicetiletý pokerový hráč O'Shark, který s pokerem začal poměrně kuriózně, a to hrou s rodinnými příslušníky. "Minulý rok před Vánoci přišla dcera s tím, že bychom si mohli domů koupit pokerový set a pro zábavu si zahrát. A tak to vlastně celé začalo," prozradil Milan, toho času šťastně ženatý podnikatel.

"Poker se od té chvíle stal mým velkým koníčkem, snažím se stále učit a zlepšovat. Nasával jsem nové poznatky - teorie, strategie a sbíral jsem zkušenosti. Pikantní na tom tedy vlastně je, že jsem se pravidla pokeru naučil jen 10 měsíců předtím, než jsem vyhrál finále Práce snů," dodává O'Shark.

Jaká byla Vaše cesta do finále? Zaplatil jste si přímo buy-in nebo jste se probojoval z jedné z mnoha kvalifikací?
Moje cesta byla velmi přímočará. Zahrál jsem si jen jednu kvalifikaci, a to v sobotu večer za FPP body (buy-in a jeden double re-buy, add-onu jsem nevyužil). Skončil jsem druhý, přičemž vstupenky do finále vyhráli tři lidi. Na finále jsem se hodně těšil.

Teď už k samotnému finále. Jednalo se z vašeho pohledu o jednoduchou záležitost? Držel jste se celou dobu v popředí startovního pole nebo to byl turnaj plný kritických momentů, kdy Vás často podržel dealer? Pamatujete si Vaší nejzajímavější handu?
Od začátku jsem cítil, že jsem tak koncentrovaný, jako ještě nikdy. Šlo to dobře. Obrovskou krizi jsem měl asi dvacet minut před půlnoci. Zoufale jsem čekal na přestávku a spadnul jsem dokonce na 16.místo z 19 zbývajících hráčů. Ale dokázal jsem znovu zabojovat. Turnaj byl těžký v tom, že jen a pouze vítěz bral hlavní cenu. Dlouho si budu pamatovat ty závěrečné hry z finálového stolu. Můj soupeř hrál agresivně, často ohlašoval all-in až jsem ho jednou callnul s A-6, myslel jsem si, že on to eso nemá. Byl to nakonec až moc velký risk, ukázal mi A-Q, ale podržel dealer, když na stůl přišla jen šestka. A asi nejzajímavější handa byla ta poslední. Držel jsem A-5 v srdcích, na stole se objevila postupka pro soupeře i pro mě, ale já jsem měl navíc flush. Když dal all-in, tak to byl jednoduchý call.

Pokerstars.cz

Změní vítězství v soutěži "Práce snů" nějak razantně Váš život?
Nemyslím si to. O tom, že bych třeba přestal pracovat ani náhodou neuvažuju! Zůstávám nohama na zemi a věřím, že bude i nadále možné zvládat práci, rodinu i koníčky. Ale uvidíme, co bude. PokerStars mi tímto poskytli jedinečnou šanci, jak se dále v pokeru zlepšovat.

Jak na to, že hrajete poker, reaguje Vaše okolí (rodina, příbuzní)?
Podpora rodiny je úžasná. Svojí rodině vděčím za to, že jsem se k pokeru vůbec dostal! A nejvíce jsem vděčný manželce, její rady a postřehy jsou super a naučila mě, že v pokeru je nejdůležitější mít při hře velkou trpělivost. No a kamarádi (ti pokeroví) jsou taky skvělí a také mají velkou zásluhu na zlepšování mojí hry, za což jim děkuju. A konečně ti, co poker nehrají, se radují se mnou a třeba brzo k pokeru taky přičichnou.

Setkáváte se často s negativními postoji k pokeru, především se zažitými názory veřejnosti, které spojují poker vysloveně s hazardem a hazardními hrami obecně?
Co se týče negativních postojů k pokeru, považuju je za společenské předsudky. Je to hlavně o tom, že ti, co to odsuzují, neví o čem mluví. Poker je úžasná hra, má jasná a jednoduchá pravidla. Je to hra napínavá a zábavná a má i výborný, řekl bych společenský rozměr. Vůbec se nedivím, že aktuálně zažívá takový boom.

Kolik času v průměru týdně věnujete pokeru?
Snažím se hrát hodně, ať už online a nebo živě, zkušenosti jsou nenahraditelné. Snažím se také co nejvíce hru studovat po teoretické stránce.

Poker. Ilustrační foto

Odkud pochází Vaše herní přezdívka O'Shark?
Líbil se mi nick "Shark" (žralok), aby to znělo, že chci a hlavně můžu soupeře obrazně řečenou "sežrat". No a ta "irská" předpona tam je z obdivu k irským tancům.

Jak byste zhodnotil sám sebe jako hráče?
Já jsem stále v podstatě na začátku, hodně se učím. Ačkoliv jsem už něčeho dosáhl, můžu z toho mít jen radost a může mě to povzbudit. Na posouzení mojí hry bude ještě určitě dost příležitostí, nechci hodnotit sám sebe.

Jaké druhy pokeru jste doposud vyzkoušel? Hrajete pouze turnaje nebo si hru na PokerStars zpříjemníte i občasnou cash game popř. Omahou nebo 7 card studem?
Hraji výhradně NLHE, holdem považuji za nejlepší hru. A jsem fanouškem turnajů, ať už online a nebo v živém pokeru. Sám hraji online a naživo tak půl na půl.

Co byste chtěl vzkázat na závěr rozhovoru českým a slovenským hráčům herny PokerStars?
Aby se stále snažili svou hru zlepšovat. Chce to učit se, trénovat, analyzovat. Pak teprve přijdou i výsledky, ostatně podobně jako v jiných sportech. Všem moc držím palce a těším se, že si s nimi zahraju na RCOOP v prosinci!

Následujte O'Sharka v jeho stopách! Na oficiální stránce celé akce naleznete všechny potřebné podrobnosti o tom, jak jedno z nabídnutých míst urvat pro sebe. 

Jednou z cest je také zaslání autorského videa. Vše, co musíte udělat, je zveřejnit dvouminutové video na Facebook stránku určenou pro fanoušky PokerStars (tu českou naleznete zde - http://www.facebook.com/pokerstarscr). Ve videu vysvětlíte, proč byste právě vy byli skvělými reprezentanty PokerStars. Video by mělo odrážet vaše pokerové dovednosti. Nezapomeňte také uvést vaše PokerStars ID a další informace, o kterých se domníváte, že by mohly náročnou porotu PokerStars zaujmout a vám pomoci.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

Líbání, sexy esemesky: muži a ženy se neshodnou, kde začíná nevěra

Příliš důvěrné polibky na večírku s cizí ženou? Pro polovinu mužů to není...

Dopustit se opilého líbání s někým cizím na večírku. Z nudy flirtovat na seznamovací aplikaci. Dopřát si intimní...

VIDEO: Svůdná těla, intimní hračky. Prahu navštívil erotický veletrh

V Praze se konal další ročník Erotického veletrhu

Erotické pomůcky, spodní prádlo, ale též šperky, afrodiziaka, moderní aplikace, které spojují erotiku s technologií....

Niño sicario: fenomén dětských vrahů ovládá drogové kartely

Klučina s rukama od krve. Edgar Jimenez Lugo dělal pro kartel tu nejšpinavější...

Jsou mladí, vlastně ještě děti. Přesto už pracují v žoldu drogových kartelů. Nejen jako kurýři nebo pašeráci. Zabíjejí,...

Další ochutnávka z kalendáře Pirelli: dražte ho 19. prosince

Postava zosobněná topmodelkou Gigi Hadidovou čtenářům připomíná, že ne každý...

Je intimní, ale ne lacině. Oslavuje krásu žen, ale i sílu jejich osobností. Kalendář Pirelli pro rok 2019 vypráví čtyři...

Zkáza Franklinovy výpravy: mráz, beznaděj a kanibalismus

Někteří členové výpravy se rozhodli vydat pěšky na jih. Po prvních úmrtích se...

Měla to být výjimečná výprava plná objevů. Jenže britská Franklinova námořní expedice mířící do země arktického ledu...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz