Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


SOUTĚŽ: Lístky na Gladiator Games mají své majitele

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Řvoucí motorky, vůně benzínu, ale hlavně neuvěřitelné skoky a dech beroucí triky. Peklo na zemi. V Praze propukne již po jedenácté. Letošní ročník Gladiator Games přitom přiveze do metropole skutečného vládce světa free motocrossu. Hlavní hvězdou show, která se koná v sobotu 27. listopadu, bude Nate "The Destroyer" Adams. Pět z vás, kteří vyhráli po dvou vstupenkách v soutěži na Xman.cz, si FMX pařbu bude moci vychutnat zadarmo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Takhle se na Gladiator Games skákalo loni | foto: gsma.cz

Nate se do Prahy vrací po pěti letech, v roce 2005 dostal do varu O2 arenu na tu dobu neuvěřitelnými triky jako shaolin flip nebo no hand backflip. Teď již tyhle triky patří do arzenálu většiny jezdců, tehdy ale byly těžko pochopitelným zjevením v FMX scéně.

Dnes je už Nate Adams zase o pořádný kus dál. Loni a letos se mu podařilo vyhrát v nejprestižnější FMX sérii X-Fighters a jako jediný jezdec na světě ji dokázal vyhrát dvakrát za sebou. V současné době není pochyb: je to právě "The Destroyer" ("Ničitel"), kdo vládne světovému free motocrossu.

Zbylých patnáct jezdců, kteří se na Gladiator Games představí, však nebudou žádnými komparzisty. Dorazí i Jeremy "Twitch" Stenberg. Tenhle chlápek budí hrůzu svým zjevem a tetováním, démoni ho ale ovládají, až když si sedne na motorku.

Kromě něj bude mít Praha možnost vidět fenomenálního Danyho Torrese ze Španělska a také šíleného bratra v tripu, ale i triku Charlese Pagese (v roce 2008 se v Praze představil jeho bratr Thomas). Loňský hrdina Američan Chuck Carothers, který se zapsal do dějin jako první člověk, který skočil backflip na neupravené silniční motorce Harley Davidson, vzkazuje: "Miluju Prahu a tuhle show. Jsem rozhodnutý tu opět ukázat 360o body varial!" Právě tímhle trikem vyhrál Chuck v roce 2008 X-Games, od té doby ho ale už nikdy neskočil.

Poprvé se tu objeví japonský kamikadze Daice Suzuki. Staří holubi se vracejí v podobě Dustina Millera, Reagana Siega, Jeffa Fehra, Morgana Carlsona nebo obojživelného Justina Hoyera (vítěz X-Games na sněžném skútru, ale krutě dává i na motorce). A samozřejmě se představí také enkláva českých FMX hvězd doplněných mladými nadějemi v čele s jedenáctiletým Matějem Česákem.

pět výherců

Gladiator Games se konají v sobotu 27. listopadu v O2 areně, startují v 19.30 hodin. Čtenáři Xman.cz měli možnost získat lístky zdarma, stačilo zodpovědět správně na soutěžní otázku.

Jaké je křestní jméno kultovního FMX jezdce Pastrany?
a) Beavis
b) Travis
c) Dave

Odpovědi jste posílali do 11.00 hodin v pátek 26. listopadu na e-mail redakce@xman.cz, z těch z vás, kdo správně zvolili možnost b), jsme vybrali následujících pět, kteří získají po dvou vstupenkách. Na Gladiator Games se zadarmo podívá Petr Pavelka, Matěj Mařas, Silvie Nejedlá, Tomáš Kučeriak a Tomáš Hasman.

Mohou si je od 17.00 hodin v pátek 26. listopadu a během soboty 27. listopadu vyzvednout na recepci Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5 Smíchov.


Autor:


Témata: O2

Nejčtenější

VIDEO: Žena uřízla manželovi penis. Kvůli nevěře

Žárlivá žena uřízla manželovi penis

Když zjistila, že ji muž podvádí s mnoha ženami, zuřila. A nezvládla se uklidnit. Proto vymyslela plán pomsty. Vykonala...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Další z rubriky

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Mám za sebou asi dvacet zlomenin, říká biker Maroši

Zlomenin a úrazů měl Michal Maroši nepočítaně. K jeho řemeslu patří.

Léčí si vážnou zlomeninu, letos oslavil čtyřicítku, děti mu rostou jak z vody a veškerou energii teď věnuje přípravám...

VIDEO: Jako James Bond. Český dobrodruh přeskočil na motorce dům

Libor Podmol po vítězství v závodě v Austrálii

Budova byla dlouhá přes deset metrů a freestyle motokrosař Libor Podmol přeletěl docela jako James Bond. A hned...

Najdete na iDNES.cz