SOUTĚŽ: Lístky na Gladiator Games mají své majitele

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Řvoucí motorky, vůně benzínu, ale hlavně neuvěřitelné skoky a dech beroucí triky. Peklo na zemi. V Praze propukne již po jedenácté. Letošní ročník Gladiator Games přitom přiveze do metropole skutečného vládce světa free motocrossu. Hlavní hvězdou show, která se koná v sobotu 27. listopadu, bude Nate "The Destroyer" Adams. Pět z vás, kteří vyhráli po dvou vstupenkách v soutěži na Xman.cz, si FMX pařbu bude moci vychutnat zadarmo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Takhle se na Gladiator Games skákalo loni | foto: gsma.cz

Nate se do Prahy vrací po pěti letech, v roce 2005 dostal do varu O2 arenu na tu dobu neuvěřitelnými triky jako shaolin flip nebo no hand backflip. Teď již tyhle triky patří do arzenálu většiny jezdců, tehdy ale byly těžko pochopitelným zjevením v FMX scéně.

Dnes je už Nate Adams zase o pořádný kus dál. Loni a letos se mu podařilo vyhrát v nejprestižnější FMX sérii X-Fighters a jako jediný jezdec na světě ji dokázal vyhrát dvakrát za sebou. V současné době není pochyb: je to právě "The Destroyer" ("Ničitel"), kdo vládne světovému free motocrossu.

Zbylých patnáct jezdců, kteří se na Gladiator Games představí, však nebudou žádnými komparzisty. Dorazí i Jeremy "Twitch" Stenberg. Tenhle chlápek budí hrůzu svým zjevem a tetováním, démoni ho ale ovládají, až když si sedne na motorku.

Kromě něj bude mít Praha možnost vidět fenomenálního Danyho Torrese ze Španělska a také šíleného bratra v tripu, ale i triku Charlese Pagese (v roce 2008 se v Praze představil jeho bratr Thomas). Loňský hrdina Američan Chuck Carothers, který se zapsal do dějin jako první člověk, který skočil backflip na neupravené silniční motorce Harley Davidson, vzkazuje: "Miluju Prahu a tuhle show. Jsem rozhodnutý tu opět ukázat 360o body varial!" Právě tímhle trikem vyhrál Chuck v roce 2008 X-Games, od té doby ho ale už nikdy neskočil.

Poprvé se tu objeví japonský kamikadze Daice Suzuki. Staří holubi se vracejí v podobě Dustina Millera, Reagana Siega, Jeffa Fehra, Morgana Carlsona nebo obojživelného Justina Hoyera (vítěz X-Games na sněžném skútru, ale krutě dává i na motorce). A samozřejmě se představí také enkláva českých FMX hvězd doplněných mladými nadějemi v čele s jedenáctiletým Matějem Česákem.

pět výherců

Gladiator Games se konají v sobotu 27. listopadu v O2 areně, startují v 19.30 hodin. Čtenáři Xman.cz měli možnost získat lístky zdarma, stačilo zodpovědět správně na soutěžní otázku.

Jaké je křestní jméno kultovního FMX jezdce Pastrany?
a) Beavis
b) Travis
c) Dave

Odpovědi jste posílali do 11.00 hodin v pátek 26. listopadu na e-mail redakce@xman.cz, z těch z vás, kdo správně zvolili možnost b), jsme vybrali následujících pět, kteří získají po dvou vstupenkách. Na Gladiator Games se zadarmo podívá Petr Pavelka, Matěj Mařas, Silvie Nejedlá, Tomáš Kučeriak a Tomáš Hasman.

Mohou si je od 17.00 hodin v pátek 26. listopadu a během soboty 27. listopadu vyzvednout na recepci Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5 Smíchov.


Autor:


Témata: O2

Nejčtenější

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...Udělat vibrátor nebo tramvaj je podobné, říká designérka Marešová

Anna Marešová získala za designovou kolekci erotických pomůcek pro ženy hlavní...

Její vibrátory byly oceňované a nepřehlédnutelné. Nemá však pocit, že by její práci přespříliš poznamenaly, že by...

VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

VIDEO: Bez sil. Reportér zkusil práci hasiče, muže nechal ležet v kouři

Reportér iDNES.tv Matěj Smlsal si zkusil výcvik, kterým procházejí letištní...

Je to náročná prověrka fyzičky, ale i orientace v zakouřeném prostředí či zacházení s dýchací technikou. Test na...

Další z rubriky

Jedno kolo v ringu, další u šachové desky. Šachbox má i profi bojovníky

Šachbox není žádnou potrhlou disciplínou. Má své šampionáty, mezinárodní...

Kontrastnější disciplínu byste snad nenašli. Box potřebuje silné a rychlé tělo, šachy bystrou, analytickou mysl. Spojit...

Neznámé sporty: buzkaši v Afghánistánu zakázal Tálibán

Mnoho mladých jezdců při buzkaši neuvidíte. Hráč musí vyzrát.

Vypadá impozantně, divoce, nespoutaně. A drsně. Na bojišti zápolí až stovky jezdců na speciálně vycvičených koních. O...

VIDEO: Dvojité salto vzad. Bratři Podmolové ho předvedou ve dvou

Bratři Podmolové chtějí na Gladiator Games předvést synchronizovaný double...

Gladiator Games se budou v Praze konat již posedmnácté. I letos předvedou úchvatné triky na motorkách, dechberoucí...

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce
Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní rozpočet financoval dětské skupiny a nově také mikrojesle. Do nich chodí hlavně děti, které nezískaly místo ve státní školce, ale jejich rodiče nastupují do práce dřív než po třech letech mateřské dovolené.Najdete na iDNES.cz