Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


SOUTĚŽ: Lístky na Gladiator Games mají své majitele

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Řvoucí motorky, vůně benzínu, ale hlavně neuvěřitelné skoky a dech beroucí triky. Peklo na zemi. V Praze propukne již po jedenácté. Letošní ročník Gladiator Games přitom přiveze do metropole skutečného vládce světa free motocrossu. Hlavní hvězdou show, která se koná v sobotu 27. listopadu, bude Nate "The Destroyer" Adams. Pět z vás, kteří vyhráli po dvou vstupenkách v soutěži na Xman.cz, si FMX pařbu bude moci vychutnat zadarmo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Takhle se na Gladiator Games skákalo loni | foto: gsma.cz

Nate se do Prahy vrací po pěti letech, v roce 2005 dostal do varu O2 arenu na tu dobu neuvěřitelnými triky jako shaolin flip nebo no hand backflip. Teď již tyhle triky patří do arzenálu většiny jezdců, tehdy ale byly těžko pochopitelným zjevením v FMX scéně.

Dnes je už Nate Adams zase o pořádný kus dál. Loni a letos se mu podařilo vyhrát v nejprestižnější FMX sérii X-Fighters a jako jediný jezdec na světě ji dokázal vyhrát dvakrát za sebou. V současné době není pochyb: je to právě "The Destroyer" ("Ničitel"), kdo vládne světovému free motocrossu.

Zbylých patnáct jezdců, kteří se na Gladiator Games představí, však nebudou žádnými komparzisty. Dorazí i Jeremy "Twitch" Stenberg. Tenhle chlápek budí hrůzu svým zjevem a tetováním, démoni ho ale ovládají, až když si sedne na motorku.

Kromě něj bude mít Praha možnost vidět fenomenálního Danyho Torrese ze Španělska a také šíleného bratra v tripu, ale i triku Charlese Pagese (v roce 2008 se v Praze představil jeho bratr Thomas). Loňský hrdina Američan Chuck Carothers, který se zapsal do dějin jako první člověk, který skočil backflip na neupravené silniční motorce Harley Davidson, vzkazuje: "Miluju Prahu a tuhle show. Jsem rozhodnutý tu opět ukázat 360o body varial!" Právě tímhle trikem vyhrál Chuck v roce 2008 X-Games, od té doby ho ale už nikdy neskočil.

Poprvé se tu objeví japonský kamikadze Daice Suzuki. Staří holubi se vracejí v podobě Dustina Millera, Reagana Siega, Jeffa Fehra, Morgana Carlsona nebo obojživelného Justina Hoyera (vítěz X-Games na sněžném skútru, ale krutě dává i na motorce). A samozřejmě se představí také enkláva českých FMX hvězd doplněných mladými nadějemi v čele s jedenáctiletým Matějem Česákem.

pět výherců

Gladiator Games se konají v sobotu 27. listopadu v O2 areně, startují v 19.30 hodin. Čtenáři Xman.cz měli možnost získat lístky zdarma, stačilo zodpovědět správně na soutěžní otázku.

Jaké je křestní jméno kultovního FMX jezdce Pastrany?
a) Beavis
b) Travis
c) Dave

Odpovědi jste posílali do 11.00 hodin v pátek 26. listopadu na e-mail redakce@xman.cz, z těch z vás, kdo správně zvolili možnost b), jsme vybrali následujících pět, kteří získají po dvou vstupenkách. Na Gladiator Games se zadarmo podívá Petr Pavelka, Matěj Mařas, Silvie Nejedlá, Tomáš Kučeriak a Tomáš Hasman.

Mohou si je od 17.00 hodin v pátek 26. listopadu a během soboty 27. listopadu vyzvednout na recepci Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5 Smíchov.


Autor:


Témata: O2

Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

VIDEO: Sparring partnera hledám jen těžko, říká český mistr v kickboxu

Daniel Škvor

Loni podstoupil šest zápasů, všechny vyhrál. Vynesly mu dva tituly, na podzim se stal mistrem světa organizace WACO,...

VIDEO: Basejumpeři skočili ze skály a ve vzduchu vpluli do letadla

Podívejte se, jak wingsuitisty nad Alpami vcuclo letadlo

Onen manévr musel být naprosto přesný, jeden po druhém museli ve vzduchu připlachtit k letounu, přiblížit se k němu ze...

Alenka na Manhattanu: kalendář Pirelli 2018 se uvedl s leskem

Duckie Thotová na galavečeru zářila.

Davy novinářů z celého světa, čekání na superhvězdu Naomi Campbellovou a unavený ruský novinář na podlaze výtahu. Ale...

Najdete na iDNES.cz