Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Špičkový poker v Praze už příští týden

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už příští pondělí se otevřou brány luxusního pražského hotelu Hilton na Rohanském nábřeží v Karlíně, kde si v tu dobu dají dostaveníčko nejlepší pokeroví hráči z Evropy potažmo z celého světa. Praha totiž bude opět hostit prestižní turnaj ze série European Poker Tour od PokerStars.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jan Škampa | foto: PokerStars.cz

Jistě si pamatujete na turnaj v loňském roce, který vyhrál český hráč Jan Škampa. Ten tak loni v Praze korunoval svoji parádní pokerovou sezónu podtrženou již před pražským úspěchem účastí na finálovém stole EPT v portugalské Vilamouře. V minulém roce v Praze bojovalo 584 hráčů a letos se čeká účast vyšší. Celkem se očekává příjezd až sedmi stovek hráčů.

Celá akce startuje už 13.prosince a vyvrcholí finálovým stolem plánovaným na sobotu 18.12. Buy-in do hlavního turnaje činí 5 300 euro (cca 132 500 Kč). Pro hráče bude samozřejmě přichystána i celá řada doprovodných turnajů s nižším buy-inem. Zahrát si bude možné turnaje už za 330 euro. Celkem je na hráče připraveno 19 různých turnajů, což je rekordní počet.

Na své si přijdou pochopitelně i fanoušci pokeru. Do Prahy totiž míří celá řada pokerových celebrit. V tuto chvíli přislíbili svou účast Bertrand "ElkY" Grospellier, Luca Pagano, Ville Wahlbeck, Dario Minieri, Nacho Barbero, Marcel Lüske nebo Liv Boeree. U stolů budete moci potkat i další hráče PokerStars Pro. Chybět samozřejmě nebudou ani čeští hráči v čele se Martinem Hrubým, který koncem října ve Vídni obsadil na EPT turnaji druhé místo.

Středem pozornosti bude i slovenský profík Dag Palovič, který si po prohrané sázce s Martinem Hrubým musí obarvit vlasy na bílo a nastříkat si na ně logo herny PokerStars. Loni do Prahy zamířil tenista Boris Becker, letos zas bude s kartami v ruce k vidění půvabná nizozemská pozemní hokejistka Fatima de Melo.

Turnaj je samozřejmě volně přístupný i nehrající veřejnosti, takže pokud chcete vidět svého oblíbeného hráče v akci a nebo povzbudit ke skvělému výkonu Martina Hrubého, neváhejte se do Hiltonu přijít podívat. Přece jenom, poker na takové úrovni je v České republice k vidění právě jen jednou ročně v rámci EPT.

Kompletní program celého turnaje včetně rozpisu side eventů naleznete na oficiálních stránkách turnaje.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz