Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Staňte se klubovým manažerem a leťte do Macau!

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Založit si svůj vlastní pokerový klub v pokerové herně PokerStars se už brzy může hodně vyplatit. PokerStars si totiž v rámci popularizace své nové služby home games připravili pro všechny klubové manažery neodolatelnou akci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto | foto: PokerStars.cz

O PokerStars home games jste už určitě slyšeli, popřípadě četli na našem webu. Ve zkratce – jde o revoluční počin, který vám umožní si kdykoliv zahrát poker pouze s vašimi přáteli. Odpadá nutnost se zdlouhavě domlouvat a hledat místo pro živou hru, s home games můžete hrát z pohodlí vašeho domova, a to jen s lidmi, které znáte.

Založit si svůj vlastní pokerový klub je přitom velice snadné. Stačí si po přihlášení v herně PokerStars kliknout na záložku "Home Games" a dále na tlačítko "založit pokerový klub". Následně podle jednoduchých instrukcí kýžený klub vytvořit a pozvat do něj své přátele.

A aby bylo správcovství vlastního virtuálního prostoru na PokerStars ještě zajímavější, je tu možnost pro všechny správce takového klubu zúčastnit se po splnění jednoduchých podmínek tzv. ultimátní home game, což je speciální freerollový turnaj určený pouze pro klubové majitele, a to s neodolatelnou dotací 100 000 dolarů.

Turnaj naleznete ve svém pokerovém klientovi pod záložkou Turnaje > Speciální. Vstupenku do něj obdrží všichni správci pokerového klubu, ve kterém bude alespoň 7 dalších členů a zároveň v něm budou odehrány dva turnaje o peníze a nebo pět turnajů o herní peníze (tedy zcela zdarma).

Jakmile budou splněny tyto podmínky, budete se moci do onoho turnaje registrovat. Hrát se bude nejenom o zmiňovaných 100 000 dolarů. Vítěz celého turnaje navíc pro sebe a sedm svých přátel vyhraje skvělý výlet do jedné ze čtyř destinací (Vancouver, Macau, rakouské Alpy, Buenos Aires), ve které se všichni zúčastní živé cash game s hráči z týmu PokerStars Pro Jonathanem Duhamelem, Danielem Negreanu a jakýmkoliv dalším PokerStars Pro hráčem dle výběru.

PokerStars všem hráčům navíc poskytne 3 000 dolarů na uhrazení cesty a dále 2 000 dolarů jako vklad do živé VIP hry. Ubytování bude pro všech osm zúčastněných zajištěno vždy v luxusním pětihvězdičkovém hotelu.

Turnaj s názvem "Ultimate  Home Game" je naplánován na 6. března a začne v 19:00 CET. Pokud tedy ještě nemáte svůj pokerový klub, máte dostatek času si jej založit a zkusit své štěstí ve hře, která pro vás a vaše přátele může skončit neobyčejným životním zážitkem!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

VIDEO: Žena uřízla manželovi penis. Kvůli nevěře

Žárlivá žena uřízla manželovi penis

Když zjistila, že ji muž podvádí s mnoha ženami, zuřila. A nezvládla se uklidnit. Proto vymyslela plán pomsty. Vykonala...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz