Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Staňte se řidičem Lamborghini s PokerStars

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Se skvělou nabídkou pro všechny své hráče přišla před pár dny pokerová herna PokerStars. Až do konce září totiž máte možnost zúčastnit se freerollů popřípadě placených turnajů s cílem probojovat se do velkého finále, kde bude jako hlavní cena luxusní vůz Lamborghini Gallardo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lamborghini Gallardo | foto: PokerStars.net

K úspěšnému pokerovému hráči patří i luxusní sportovní vůz. Lamborghini Gallardo je možná více než jen to. Tenhle italský elegán je nejprodávanějším vozem slavné automobilky a jeho cena činí zhruba 200 000 dolarů. A právě toto luxusní auto získá 3. října nového majitele, neboť právě v tento den se v pokerovém klientu herny PokerStars uskuteční velké finále.

Tato turnajová akce je jednou z vůbec největších, které herna pořádala. Vedle luxusního auta se bude hrát každý týden o 100 000 dolarů v týdenním finále a dalších čtvrt milionu dolarů bude pro ty nejlepší hráče připraveno i ve finále celkovém.

Cesta k novému autu vás přitom nemusí stát ani korunu. Denně od 25. července do 25. září probíhají každé dvě hodiny speciální freerolly, ve kterých nejlepších 18 získá vstupenky do týdenního finále, které se uskuteční každou neděli ve 20:30 CET.

Vedle freerollů, kterých se pravidelně účastní maximální počet 10 000 hráčů, je možné hrát i speciální satelity. Za 1,10 dolaru se dostanete do turnaje, kde je vedle finanční odměny k mání 27 míst v týdenním finále. A konečně tu je ještě satelit za 11 dolarů, kde jsou připraveny opět prize money a 27 míst v týdenním finále.

Každý týden v neděli se bude v týdenním finále hrát o 2 000 míst ve velkém finále. Vedle toho bude mezi 4 000 nejlepších hráčů rozdělena částka 100 000 dolarů. Vše vyvrcholí avizovaným velkým finále 3. října ve 20:30. Vítěz získá nádherné auto a zároveň podíl na 250 000 dolarech, které budou rozděleny mezi 5 000 nejlepších hráčů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?

Najdete na iDNES.cz