Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Střední a východní Evropo, těš se na turnaje!

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars připravila pro příznivce živých turnajů zbrusu novou turnajovou sérii, která je zaměřená na hráče ze střední a východní Evropy. Série Eureka, jak je celý podnik oficiálně nazýván, odstartuje už v březnu turnajem v pražském Card Casinu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Buy-in do hlavních turnajů Eureka bude činit pouhých 800 euro | foto: PokerStars.cz

Po Česko-slovenském pokerové tour a PokerStars Prague Open přichází herna PokerStars s dalším ambiciózním projektem zacíleným na hráče z regionu střední a východní Evropy. V rámci zbrusu nové série Eureka se odehraje celkem pět turnajů, a to po jednom v České republice, Bulharsku, Chorvatsku, Rumunsku a Slovinsku.

Na rozdíl od European Poker Tour, kde se buy-iny pohybují okolo částky 5 000 euro, bude buy-in do hlavních turnajů v rámci série Eureka činit pouhých 800 euro. Je tomu tak proto, aby turnaj byl dostupný pro širší startovní pole hráčů. Průměrně se tak počítá s účastí zhruba 400 – 500 hráčů, což by znamenalo, že na každém turnaji se bude hrát o velice pěkných €250 000 euro (cca 5 miliónů Kč).

Série odstartuje prvním turnajem v termínu 16.-20. března, a to v klasické pokerové "aréně" herny PokerStars, ve smíchovském Card Casinu Prague. Kromě hlavního turnaje se budou moci hráči těšit i na pestrý doprovodný program zahrnující celou škálu různých side eventů.

Po pražském turnaji série zavítá v květnu do Slovinska. Na červen je plánován turnaj do bulharského letoviska Zlaté písky. V září se sérií podíváme do Chorvatska a v závěru roku ještě do blíže neupřesněné lokality v Rumunsku. Pomyslným vrcholem Eureka poker tour pak bude tradiční prosincová zastávka European Poker Tour v Praze.

Na turnaji v Praze se v březnu očekává účast špičkových českých hráčů jakými jsou mj. člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý nebo vítěz EPT v Praze z roku 2009 Jan Škampa. V Card Casinu se určitě ukáží i kvalitní hráči z okolních zemí, ať už máme na mysli Němce, Poláky nebo Slováky. Na své si tak přijde i pokerový fanoušek, který by se rozhodl turnaj osobně navštívit.

On-line satelity na pražský hlavní turnaj odstartovaly v on-line herně PokerStars už ve středu 19. ledna a hráči mají k dispozici spousty možností, jak se do prvního hlavního turnaje nové série kvalifikovat. Každý si může zvolit satelit šitý na míru svému bankrollu. Buy-iny do kvalifikací totiž začínají už na €2. Více podrobnosti se každý může dozvědět na oficiálních stránkách nové série www.eurekapokertour.com.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz