Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Střední a východní Evropo, těš se na turnaje!

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars připravila pro příznivce živých turnajů zbrusu novou turnajovou sérii, která je zaměřená na hráče ze střední a východní Evropy. Série Eureka, jak je celý podnik oficiálně nazýván, odstartuje už v březnu turnajem v pražském Card Casinu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Buy-in do hlavních turnajů Eureka bude činit pouhých 800 euro | foto: PokerStars.cz

Po Česko-slovenském pokerové tour a PokerStars Prague Open přichází herna PokerStars s dalším ambiciózním projektem zacíleným na hráče z regionu střední a východní Evropy. V rámci zbrusu nové série Eureka se odehraje celkem pět turnajů, a to po jednom v České republice, Bulharsku, Chorvatsku, Rumunsku a Slovinsku.

Na rozdíl od European Poker Tour, kde se buy-iny pohybují okolo částky 5 000 euro, bude buy-in do hlavních turnajů v rámci série Eureka činit pouhých 800 euro. Je tomu tak proto, aby turnaj byl dostupný pro širší startovní pole hráčů. Průměrně se tak počítá s účastí zhruba 400 – 500 hráčů, což by znamenalo, že na každém turnaji se bude hrát o velice pěkných €250 000 euro (cca 5 miliónů Kč).

Série odstartuje prvním turnajem v termínu 16.-20. března, a to v klasické pokerové "aréně" herny PokerStars, ve smíchovském Card Casinu Prague. Kromě hlavního turnaje se budou moci hráči těšit i na pestrý doprovodný program zahrnující celou škálu různých side eventů.

Po pražském turnaji série zavítá v květnu do Slovinska. Na červen je plánován turnaj do bulharského letoviska Zlaté písky. V září se sérií podíváme do Chorvatska a v závěru roku ještě do blíže neupřesněné lokality v Rumunsku. Pomyslným vrcholem Eureka poker tour pak bude tradiční prosincová zastávka European Poker Tour v Praze.

Na turnaji v Praze se v březnu očekává účast špičkových českých hráčů jakými jsou mj. člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý nebo vítěz EPT v Praze z roku 2009 Jan Škampa. V Card Casinu se určitě ukáží i kvalitní hráči z okolních zemí, ať už máme na mysli Němce, Poláky nebo Slováky. Na své si tak přijde i pokerový fanoušek, který by se rozhodl turnaj osobně navštívit.

On-line satelity na pražský hlavní turnaj odstartovaly v on-line herně PokerStars už ve středu 19. ledna a hráči mají k dispozici spousty možností, jak se do prvního hlavního turnaje nové série kvalifikovat. Každý si může zvolit satelit šitý na míru svému bankrollu. Buy-iny do kvalifikací totiž začínají už na €2. Více podrobnosti se každý může dozvědět na oficiálních stránkách nové série www.eurekapokertour.com.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?

Najdete na iDNES.cz