Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Striptér, kterého si žádná holka nekoupí

  13:00aktualizováno  13:00
Začalo to jako "úlet", teď ale vystupuje amatérský striptér Dan několikrát do roka. Nehonosí se sice postavou kulturisty, má však přednosti, jimiž se syntetičtí nagelovaní šviháci chlubit nemohou. Přirozenost a spontánnost. Okouzluje jimi pouze několik vyvolených žen.

Takový domácí striptýz. Méně teatrálních gest, víc přirozenosti, méně křeče, víc legrace, říká amatér Dan. | foto: Profimedia.cz

Je vám osmatřicet, máte dobře placenou práci, přítelkyni, se seznamováním nemáte problém a k tomu vystupujete jako příležitostný amatérský striptér. Proč?
Je to zkrátka občasný koníček. Někdo chodí na fotbal, někdo leští v garáži veterána. A já dělám striptýz. Je to fajn, přináší mi do života vzrušení. A navíc mám dobrý pocit z toho, že si mě žádná holka přece jenom nekoupí. Vystupuji totiž zadarmo, peníze neberu.

Jak jste nápad začít se striptýzem vůbec dostal? Je to produkt nějakého velmi alkoholového večírku?
Až tak moc alkoholu tam nebylo. Seděl jsem s kamarádkami u baru a přišla řeč na striptýz. Nějak jsem se prořekl, že proti němu nic nemám a že bych si dokonce dokázal představit, že bych ho pro ně i předvedl. Slovo dalo slovo, já už nemohl couvnout, takže jsme se vydali ke mně domů. Zjistili jsme, že se u toho všichni fakt bavíme a že je to vzrušující. S jednou ze slečen jsem se ten večer vyspal, to bych teď už ale neudělal.

Jaké máte publikum?
Striptýz dělám vlastně výhradně pro známé, kamarádky, partnerky mých kamarádů, na mejdanech.

Vystupujete vždy jenom pro známé?
Dá se to tak říct. Několikrát se sice stalo, že si známá udělala večírek s kamarádkami, které jsem neznal, a pozvala si mě… A na to přistoupím, když je to přece jen přes někoho, koho znám, ne na objednávku úplně z neznáma. Příjemnější to je určitě v kruhu známých.

Proč se obrátí na vás a nedají přednost profesionálovi?
Z mnoha důvodů. Například proto, že se prostě stydí zavolat do agentury, není jim příjemné, že by přišel někdo úplně neznámý… Se mnou to mají lehčí. Navíc vědí, že přijde „bigoš“. Tak mi říkají i mí kamarádi.

Co ta přezdívka znamená?
No, že jsem ohromnej.

Osvalených policistů a námořníků je mezi profesionály dost, amatérský striptér Dan přijde na večírek prostě jako... Dan.

Ohromnej bavič?
To snad taky, ale tímhle se myslí ohromnej tam dole. A ty holky to fakt zajímá.

Zájemkyně se vám ozvou. A co dál?
Dohodneme se, jak by vystoupení podle jejich přání mělo vypadat. Snažím se vyhýbat tomu, co je v nabídce profesionálů. Takže žádní policisté, hasiči a tak. Mám radši humor.

Přijdu třeba normálně oblečený a řeknu něco ve stylu "dóbry fečér, přišel sem čistit faše trubka". Takové retro z porno filmů z 80.let, to mě fakt baví. Ale hodně sázím na momentální situaci a náladu, nechci si připravovat něco dopředu.

Čím se striptýz ve vašem podání od profesionálního liší?
Asi tím, že jsem spontánní, nesnažím se být lepší a lepší. To je jako být ještě umělejší a umělejší, nepřirozený. Sázím na improvizaci, na nedokonalost, nesnažím se zakrývat chyby. Myslím, že takhle je to přirozenější a emotivnější.

Když jsme u oněch "nedokonalostí". U striptérů se všeobecně předpokládá vypracovaná muskulatura. Nevadí vašemu publiku, že vám schází?
Podívejte se, kdyby chtěly proteinového panáka, seženou si ho. Je jich dost a všichni vypadají tak "dobře", že je od sebe vzájemně ani nepoznáte. Mám za to, že ženy, které si pozvou mě, chtějí prostě spíš někoho reálného. Někoho, kdo sice nemá vyrýsované svaly a někdy zavrávorá při svlékání kalhot, ale vypadá uvěřitelně.

Myslíte, že ženy při vystoupení spíš vzrušíte, nebo pobavíte?
Na začátku se baví všichni. Ale pak už to funguje jinak…

Nestydíte se někdy při vystoupení?
Spíš znám nervozitu, ale jen na začátku. Během prvních několika minut. Obvykle si navíc před vystoupením dám nějaké pivo, ale ne moc! Svléknout se pro mě bývá lehčí asi i díky tomu, že to je pro známé a bavíme se tím všichni.

Jednou s tím skončím, říká striptér Dan. Zatím si vystoupení ale užívá.

Vzrušuje vás ukazovat se nahý?
Určitě. Fakt mě baví hýbat se a svlékat před divačkami.

Která část vystoupení vás baví nejvíc?
Prostřední, kdy už na sobě skoro nic nemám, ale ještě to prodlužuji. To napětí a očekávání je asi nejlepší.

Máte během show erekci?
Většinou ne, asi přece jen převládne kontrola. Ale jednou si mě pozvala kamarádka na menší oslavu a já zjistil, že je doma sama! Chtěla po mně striptýz. Odmítal jsem, ale nakonec mě přemluvila. Zkusili jsme to, ale mě to hodně vzrušilo. A pak nám oběma došlo, že jsme překročili nějakou hranici, za kterou už nechceme jít.

Nikdy se vám nestalo, že by vystoupení za onu hranici přece jen vedlo? Vzrušíte několik žen a ony vám pak poděkují a pustí z bytu?
Od jisté doby už po vystoupení dlouho nezůstávám. O tomhle nechci mluvit.

Vaše přítelkyně o vašem koníčku ví? Láska k veteránům se obvykle netají, ovšem svlékání se před ženami po bytech…
Partnerku mám jen krátce, takže zatím nic neví. Předchozím jsem to řekl. Když zjistí, jak vystoupení vypadá a že je jen tak jednou za měsíc, uklidní se.

Kolik za sebou máte vystoupení?
Těžko říct, nedělám si čárky. Zhruba kolem třiceti.

Jaké bylo to nejhorší?
Rozlučka se svobodou, se třemi holkami. Jedna z nich se ke mně připojila, začala tancovat, odhazovat oblečení. A když byla v podprsence a já na sobě neměl skoro nic, objevila se ve dveřích malá holčička. Byla to dcera právě té holky, která tancovala. Koukala na nás a ptala se, co se děje, že nemůže spát. Nevím, jak se stalo, že v tom domě byly děti, ale stalo se mi to naposledy. Od té doby na to upozorňuji předem.

Jak dlouho vám tenhle koníček vydrží?
Jednou skončí. Stárnu a stárne i moje tělo. A pokud najdu partnerku, se kterou budu prožívat opravdu hluboký vztah, asi už k tomu nebudu mít motivaci. Myslím, že to prostě odezní.

Autoři:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Další z rubriky

VIDEO: Žena uřízla manželovi penis. Kvůli nevěře

Žárlivá žena uřízla manželovi penis

Když zjistila, že ji muž podvádí s mnoha ženami, zuřila. A nezvládla se uklidnit. Proto vymyslela plán pomsty. Vykonala...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Jak šíříme paniku: zlé události vnímáme zásadněji, proto je nafukujeme

Svět není tak špatný, společnost však má tendenci negativní informace zesilovat.

Negativním informacím přikládáme větší význam, proto je zdůrazňujeme, zveličujeme. Realitu nakonec překrucujeme k...

Najdete na iDNES.cz