Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Suverénní Tehan opanoval Los Angeles

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V samém centru Kalifornie v Los Angeles pokračovala severoamerická pokerová tour organizovaná hernou PokerStars. Elitní pokeroví hráči z celého světa tu bojovali o milióny dolarů. Všem to nakonec nandal naprosto ojedinělým způsobem dosud neznámý Joe Tehan.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Joe Tehan | foto: PokerStars.cz

Los Angeles hostilo uplynulý týden americkou pokerovou smetánku, a to v rámci PokerStars organizované turnajové série NAPT. K pokerovým stolům zasedlo rovných 701 účastníků, kteří vytvořili celkový prize pool ve výši $3 229 857 dolarů.

Vítěz se tak mohl těšit na pěkných 725 000 dolarů. Samozřejmostí byla účast známých pokerových es jako Barry Greenstein, Greg Raymer, Antonio Esfandiari, Annette Obrestad nebo Vanessa Selbst.

Ačkoliv to nebývá u velkých turnajů zvykem, na finálový stůl se podařilo probojovat i dvěma známým tvářím. Tou nejzářivější hvězdou byl Jason Mercier.

Tento třiadvacetiletý Američan si na živých turnajích a online vydělal už přes pět miliónů dolarů a patří k největším talentům současného pokeru. U finálového stolu byl i Anh Van Nguyen, kanadský profík a podobně jako Mercier člen týmu PokerStars Pro.

Nejlepší výchozí pozici měl u finálového stolu Chris Demaci, který měl k dispozici pohodový stack převyšující šest miliónů žetonů. Největší pozornost na sebe ovšem začal strhávat Joe Tehan pohybující se uprostřed startovního pole. Tento hráč totiž při své cestě do heads-upu zvládnul vyřadit každého hráče u finálového stolu, což je obdivuhodný kousek.

Poker. Ilustrační foto

Tehan si smlsnul i na Jasonovi Mercierovi, který z turnaje vypadl nečekaně už na sedmém místě. Oba hráči se dostali do all-inu už před flopem. Tehan držel J♠J♣ a Mercier A♠K♦. Na flop přišly karty 6♦5♥9♣ a byl to Mercier, kdo byl v úzkých. Nepomohl mu ani turn v podobě 3♣. A když na river došla 8♥ bylo rozhodnuto. Sedmé místo rozhodně nebyl pro Jasona úspěch, a tak od stolu odcházel zklamaný.

Další skvělý kousek se Tehanovi podařil krátce poté. Ve snaze ukrást blindy šel z cut-offu all-in s K♥5♦. To asi netušil, že jej jak Anh Van Nguyen na buttonu, tak Ray Henson na big blindu dorovnají. Nguyen držel A♦Q♥ a Henson A♥J♣. Flop: 9♦4♦9♣.

Nguyen byl se svým A-Q stále v čele, ale na turn dealer vyložil K♠ a z Tehana se rázem stal obrovský favorit, který měl navíc oba své soupeře pokryté, co se počtu žetonů týče. Eso na river nepřišlo (přišla křížová dvojka) a Joe Tehan tak šťastně poslal domů rovnou dva hráče! A když o chvíli později vypadl i Al Grimas, mohl začít heads-up, ve kterém se Tehanovi postavil původní chipleader Christopher DeMaci.

Diváci v kasinu viděli s přestávkami celkem tři hodiny kvalitního pokeru. DeMaci se snažil, ale na dobře hrajícího Tehana zkrátka ten večer neměl nikdo. O jeho definitivním vítězství se rozhodlo v handě, ve které se oba hráči podívali na flop v podobě 3♠5♥K♠, aby se po krátké pauze na rozmyšlenou dostali do all-in situace.

Tehan otočil K♣10♥ a DeMaci slabší K♦4♥ . Turn: 5♠. Pětka na turnu sice jinak nevylepšila DeMaciho postavení, ale přesto mu dala jistou naději na rozdělení potu, kdyby na stůl přišel jack nebo vyšší karta. River: 4♠. DeMaci sice zkompletoval dva páry, ale na stole ležel pár vyšší a Tehana zachránil jeho kicker v podobě desítky. Ten se tak mohl začít radovat z vítězství.

Konečné pořadí NAPT Los Angeles

1.místo: Joe Tehan - $725 000
2.místo: Christopher DeMaci - $440 000
3.místo: Al Grimes - $250 000
4.místo: Anh Van Nguyen -$195 000
5.místo: Ray Henson - $145 000
6.místo: Michael Binger - $114 000
7.místo: Jason Mercier - $84 857
8.místo: Jake Toole - $60 000

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

V tajze by se hodila mačeta i puška, říká Čech, který obletěl zeměkouli

Dva protagonisté české premiéry, pilot a propagátor českého národního...

Cílem jeho mise nebylo jen obletět jako první český pilot planetu. Též při ní zaznamenával české stopy ve světě. Aby...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce
Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní rozpočet financoval dětské skupiny a nově také mikrojesle. Do nich chodí hlavně děti, které nezískaly místo ve státní školce, ale jejich rodiče nastupují do práce dřív než po třech letech mateřské dovolené.Najdete na iDNES.cz