Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Svěží pokerové novinky

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Parné léto dorazilo nejen do České republiky, ale také do většiny míst na severní polokouli. V počasí, kdy je mnohem lépe v chládku u vody vám nabízíme osvěžení v podobě několika zajímavých pokerových zpráv, které se v posledních dnech objevily.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dan "djk123" Kelly | foto: PokerStars.net

Juan Veron členem PokerStars

Ačkoliv jeho Argentina z MS ve fotbale už vypadla, Juan Veron nemusí být smutný. Koncem června se totiž dohodl na sponzorském kontaktu s pokerovou hernou PokerStars. Pětadvacetiletý záložník aktuálně hraje za argentinský klub Estudiantes de La Plata, během své kariéry si ovšem zahrál i v řadě italských týmů a vidět jsme jej mohli i v dresu Chelsea nebo Manchesteru United.

Veron bude pod hlavičkou PokerStars propagovat poker v Latinské Americe, kde tato karetní hra nabývá velmi rychle na popularitě. Slavného argentinského fotbalistu si zatím můžete prohlédnout ZDE, podobných kousků by měl Veron natočit ještě několik.

Dan "djk123" Kelly vyhrává cenný bracelet

Ve velmi dobře obsazeném WSOP turnaji s buy-inem $25 000 dolarů v pokerové variantě NLHE 6-max se podařilo zvítězit mladému americkému hráči Danovi "djk123" Kellymu. Ten si tak na své konto připsal $1 315 518 dolarů. V heads-upu Kelly porazil zkušeného kanadského hráče Shawna Buchanana. Turnaje se účastnilo celkem 191 hráčů, kteří byli ochotní zaplatit vysoký buy-in. Nejlepších 18 si tak mezi sebe následně rozdělilo sumu $4 536 250.

Devítičlenný finálový stůl nebyl pro žádného z hráčů procházkou růžovým sadem. Vždyť k němu zasedl například Frank Kassela, jeden z kandidátu na titul hráče roku letošního WSOP. A nechybělo mnoho a mezi nejlepší devítku se probojoval i Daniel Negreanu, který nakonec obsadil 11.místo.

Síň slávy na WSOP

Každým rokem bývá na WSOP vyhlašován nový člen pokerové síně slávy. V uplynulém roce do ní vstoupil Mike Sexton, poté co byl z kandidátní listiny vyřazen Tom Dwan pro nedostatek pokerových zkušeností. Kandidáty na členství v síní slávy totiž vybírají fanoušci skrze internetovou anketu. I vy se tak můžete zapojit a na speciálně zřízených stránkách (http://www.wsop.com/PHOF/) přihlásit hráče, o němž si myslíte, že by si podobné ocenění zasloužil.

Jména deseti hráčů s největším počtem nominací od fanoušků budou oznámena 1.září a nový člen pak bude do síně slávy uveden 13.září. Komu tato pocta připadne rozhodne speciálně sestavený panel ze stávajících členů síně slávy a novinářů píšících o pokeru.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz