Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Střední a východní Evropo, těš se na turnaje!

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars připravila pro příznivce živých turnajů zbrusu novou turnajovou sérii, která je zaměřená na hráče ze střední a východní Evropy. Série Eureka, jak je celý podnik oficiálně nazýván, odstartuje už v březnu turnajem v pražském Card Casinu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Buy-in do hlavních turnajů Eureka bude činit pouhých 800 euro | foto: PokerStars.cz

Po Česko-slovenském pokerové tour a PokerStars Prague Open přichází herna PokerStars s dalším ambiciózním projektem zacíleným na hráče z regionu střední a východní Evropy. V rámci zbrusu nové série Eureka se odehraje celkem pět turnajů, a to po jednom v České republice, Bulharsku, Chorvatsku, Rumunsku a Slovinsku.

Na rozdíl od European Poker Tour, kde se buy-iny pohybují okolo částky 5 000 euro, bude buy-in do hlavních turnajů v rámci série Eureka činit pouhých 800 euro. Je tomu tak proto, aby turnaj byl dostupný pro širší startovní pole hráčů. Průměrně se tak počítá s účastí zhruba 400 – 500 hráčů, což by znamenalo, že na každém turnaji se bude hrát o velice pěkných €250 000 euro (cca 5 miliónů Kč).

Série odstartuje prvním turnajem v termínu 16.-20. března, a to v klasické pokerové "aréně" herny PokerStars, ve smíchovském Card Casinu Prague. Kromě hlavního turnaje se budou moci hráči těšit i na pestrý doprovodný program zahrnující celou škálu různých side eventů.

Po pražském turnaji série zavítá v květnu do Slovinska. Na červen je plánován turnaj do bulharského letoviska Zlaté písky. V září se sérií podíváme do Chorvatska a v závěru roku ještě do blíže neupřesněné lokality v Rumunsku. Pomyslným vrcholem Eureka poker tour pak bude tradiční prosincová zastávka European Poker Tour v Praze.

Na turnaji v Praze se v březnu očekává účast špičkových českých hráčů jakými jsou mj. člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý nebo vítěz EPT v Praze z roku 2009 Jan Škampa. V Card Casinu se určitě ukáží i kvalitní hráči z okolních zemí, ať už máme na mysli Němce, Poláky nebo Slováky. Na své si tak přijde i pokerový fanoušek, který by se rozhodl turnaj osobně navštívit.

On-line satelity na pražský hlavní turnaj odstartovaly v on-line herně PokerStars už ve středu 19. ledna a hráči mají k dispozici spousty možností, jak se do prvního hlavního turnaje nové série kvalifikovat. Každý si může zvolit satelit šitý na míru svému bankrollu. Buy-iny do kvalifikací totiž začínají už na €2. Více podrobnosti se každý může dozvědět na oficiálních stránkách nové série www.eurekapokertour.com.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.

Lobotomii v USA podstoupilo 40 tisíc lidí. Ničila životy

Walter Freeman a James Watts přinesli lobotomii do Spojených států. Postup...

Byly to nešetrné zákroky bez sterilních podmínek. Profesor Walter Freeman jich zvládl desítky týdně. Byl showman,...VIDEO: Seriál Jiné tváře lásky vás provede světem prostituce v Česku

Koncem devadesátých let bylo Česko rájem prostituce. Dnes počty prodejných žen...

Každý den je v Česku připraveno prodávat své tělo v průměru na deset tisíc žen. „Škála je velká. Od holek bez dokončené...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz