Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Týmová PokerStars Pokerteam.cz liga

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po téměř půlroční pauze je zpátky jedinečná týmová PokerStars Pokerteam.cz liga! Už 18.srpna odstartuje první kolo v Čechách unikátní týmové soutěže, proto neváhejte a včas se registrujte! Více se dozvíte v našem článku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokerteam.cz liga | foto: PokerStars.cz

PokerStars Pokerteam.cz týmová liga je novým, ale v testovací sezóně již ozkoušeným konceptem, který by měl oživit a doplnit nabídku různých freerollů a turnajů na česko-slovenské pokerové scéně.

Liga má za sebou úspěšnou testovací sezónu, která proběhla v únoru a březnu a triumfoval v ní tým Poker Fishes. Liga proběhla i přes jisté porodní bolesti, které ji provázely. Dnes je zpátky, a to v plné síle! Do konce roku jsou pro vás připraveny hned tři sezóny nabité napětím a skvělým pokerem.

Registrace do nulté sezóny, která začíná již 18.8.2010, jsou počínaje dneškem oficiálně otevřené!

Ještě než přistoupíme k důležitým pokynům a radám, jak registrovat do ligy sebe a svůj tým, dovolte nám pár slov o ligovém konceptu. Na rozdíl od drtivé většiny ostatních internetových pokerových lig, Pokerteam liga není individuální, ale týmová.

Soutěž je otevřená každému a účast v ní je zcela zdarma. Podmínkou účasti v lize je registrace na portálu Pokerteam.cz a následné založení týmu, ve kterém musí být minimálně tři hráči.

Teprve tým se třemi hráči, kteří budou splňovat všechny náležitosti, se bude moci do ligy registrovat. Samozřejmostí je též registrace u pokerové herny PokerStars, která je hlavním partnerem celého projektu.

Jedna sezóna v naší lize se skládá z osmi kol a trvá jeden měsíc, přičemž hracími dny jsou vždy středa a sobota. Ve středu se hraje od 19:00 a v sobotu od 18:00 CET. Liga je určená pouze českým a slovenským hráčům.

Z osmi ligových kol jich šest proběhne formou freerollu o $50 dolarů, dvě kola pak budou placená s buy-inem ve výši symbolického $1 dolaru. V těchto placených kolech se budou moci týmy těšit na bodovou bonifikaci.

V nulté sezóně se bude hrát o věcné ceny od PokerStars, stejně jako o buy-iny do pražského Card Casina na Smíchově. Všechny podrobnosti o lize se dozvíte na portálu Pokerteam.cz.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Témata: Poradna: Bolest

Nejčtenější

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz