Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Učíme se poker – tipy do začátku

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud hrajete rádi online poker, a věříme, že takových tu je většina, pak by vaší pozornosti neměl ujít dnešní článek, kde si představíme několik tipů na programy, stránky a další užitečné pomůcky, které vám mohou pomoci zlepšit nebo alespoň zpříjemnit vaší hru online!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na internetu najdete spousty programů, které zlepší vaší hru. | foto: Pokerstars.cz

Pro někoho může být níže uvedený skromný výčet jasnou samozřejmostí, přesto v něm může zejména začínající hráč najít užitečné věci, které mu usnadní jeho hru. Jdeme na to!

1. Programy na zaznamenávání výsledků

Zbystřit by nyní měli zejména hráči cash games. Pokud to s pokerem myslíte alespoň trošku vážně, pak byste si měli pořídit některý z mnoha programů, který bude nejen zaznamenávat vaše výsledky, odehrané karty a výhry, ale také vám pomůže zacelit díry ve vaší hře.

Z mnoha programů doporučujeme zejména Hold'em Manager, který má tu výhodu, že za něj zaplatíte pouze jednou a zůstane vám napořád. Skvělá je i cena $55 dolarů za small stakes verzi (až do NL100) a nebo $80 dolarů za profesionální vydání pro hráče vyšších limitů. HEM vám umožní zapnout si u stolu tzv. HUD, který vám poskytne cenné údaje o hře vašich soupeřů.
K dispozici je i vyspělejší PokerTracker, jehož jedinou nevýhodou je, že se za něj musí každý měsíc platit, byť se v závislosti na verzi, kterou si pořídíte, jedná o víceméně zanedbatelné částky.

2. PokerStove

Patrně nejlepší prográmek, který je zdarma a který vám umožní spočítat si vaši procentuální šanci na výhru se všemi pokerovými kombinacemi. Zajímá vás jakou máte na určitém boardu s vašimi kartami fold equity? Pak je PokerStove přesně pro vás.

3. PokerHand.org

Odehráli jste nepříjemnou handu, ve které jste si nevěděli rady? Chtěli byste prodiskutovat s vašimi přáteli některou z vašich her? Na internetu se nachází řada stránek, které vám umožní konvertovat do snadno seznatelné podoby handy z vaší pokerové historie prakticky z jakékoliv pokerové herny.

Ze všech vyčnívá jednoduchá a přehledná stránka Pokerhand.org. Na ní můžete po bezplatné registraci kopírovat neomezený počet vašich handů a v jednoduché a přehledné formě je zpětně analyzovat. K dispozici je i pěkný přehrávač, který vám kromě textu nabídne i "živou" přehrávku dané situace.

4. Professional No-Limit Hold'Em

Na knižním trhu je k dispozici celá řádka pokerových publikací. Možná jste už slyšeli o knihách Dana Harringtona a nebo o díle Supersystem z pera Doyla Brunsona. Ačkoliv většina podobných knížek nabízí zajímavé pohledy na hru, mnohými hráči je nejvíce oceňovaná nenápadná publikace s názvem Professional No Limit Hold'em od kolektivu autorů Matta Flynna, Sunnyho Mehta a Eda Millera.

PNLHE nabízí ve čtyřech kapitolách jednoduchou, stručnou a efektivní strategii k tomu, abyste se stali slušnými hráči na nižších limitech. Koncepty uvedené v této knize se vám budou zaručeně hodit. Když už nic jiného, kniha vás naučí nově přemýšlet o vaší hře a odnaučí vás dělat některé typické chyby, které se týkají zejména plánování vaší hry.

Jedná se již o poměrně sofistikovanou knihu o hraní cash games, která vyžaduje znalost základních pojmů. Pro úplné začátečníky se budou nejvíce hodit zmiňované publikace od Dana Harrington, a to zejména trilogie Harrington on Hold'em.

5. Fórum 2+2

Jedno z největších, nejkvalitnějších a patrně též nejobsáhlejších webových fór o pokeru. Přesně to je fórum nakladatelství Twoplustwo Publishings. Na 2+2 pravidelně přispívají i známí pokeroví profíci, kterým k velkým penězům pomohly právě rady z tohoto fóra. Za všechny jmenujme například Phila Galfonda.

Na každý pád je 2+2 takřka nevyčerpatelnou studnicí informací, které se týkají pokeru, a to ve všech směrech. Zajímá vás, které kasino v Las Vegas je nejlepší? Jak vyhrát v pot limit omaze? Chcete poradit s vaší handou? Naučit se novým strategiím a konceptům? Najít nejlepší rakeback program? Odpovědi na všechny tyto otázky naleznete právě na tomto fóru, které by měl alespoň občas pročítat každý, kdo to myslí s pokerem vážně.

Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz